Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравни заведения, специалисти
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

Моето JP ме изпрати там за проследяване на бременността ми. Центъра се намира в сградата на 20-ДКЦ Борово. Записах си час при д-р Василева. Някой ходил ли е там? Може и друг лекар да препоръчате:)
Цитирай

София

Аз съм ходила там, при д-р Дочев, останах много доволна, работи внимателно и отговаря на въпросите ми.Работи и в "Св.София".
Цитирай

София

Ходила съм там, но на стария им адрес ,когато бяха още до ИСУЛ. Доктор Костова- гинеколог, много мил човек и прекрасен специалист. Много съм доволна. Тя ме изражда в Т. Киркова, което е важно според мен, този който е следил бременността ти , да те изражда.
Цитирай

Мога да кажа само хубави неща за Дочев (в момента той следи бременността ми) и само лоши за Костова! Не се доверявайте на тази некадърница
Цитирай

Къде ли не

Значи те работят със здравната каса ? И какъв е реда на записване ? Колко доктори работят там?
Цитирай

София

Аз лично си записвам час по телефона.А за здравната каса, минавам без нея.
Цитирай

Къде ли не

Ами аз си имам гинеколог (той ми проследи и предишната бременност ), но ми трябва и някой фиктивен за изследванията и документите на края. Моя няма как да ми ги издаде, защото няма нищо общо със здравната каса. Ще ида до там да проверя на място как стоят нещата.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.