Каква е разликата между двете млека?

  • 1 592
  • 15
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Някой знае ли каква е разликата между Аптамил и Милумил,при положение че са от един и същ производител? newsm78

# 1
  • Монтана
  • Мнения: 1 010
В състава е разликата а също и във вкуса на мллякото.

# 2
  • Варна
  • Мнения: 1 576
В състава е разликата а също и във вкуса на мллякото.

В състава ясно. Но с вкуса който има опит ще каже ли кое е по-вкусно, защото се двуомя за едно много,много злоядо бебе. Rolling Eyes

# 3
  • Мнения: 55
Аптамил Peace

# 4
  • Мнения: 43
В състава е разликата а също и във вкуса на мллякото.

В състава ясно. Но с вкуса който има опит ще каже ли кое е по-вкусно, защото се двуомя за едно много,много злоядо бебе. Rolling Eyes

Ох,ми то след като е злоядо бебето не се знае кое от двете ще му хареса...Всичко е много относително...

# 5
  • Варна
  • Мнения: 1 576
А кои марки имат вкус на ванилия знае ли някой? Четох че Милумила вече няма.А Хипп как е?

# 6
  • Монтана
  • Мнения: 1 010
Хипа не е с вкус на ванилия но е много сладко. Ние сме на Лактана Био и съм доволна това е единственото мляко което отговаря на всички мои изисквания, другото което се доближава до изискванията ми е Аптамила.

# 7
  • Мнения: 146
Розов Хипп за много много злоядо дете ....като моята дъщеря ,но за щастие този период отмина Peace благодарение на това мляко .Бях взимала и Милумил и Аптамил но така си ги и хвърлих, не  искаше и да ги помирише.

# 8
  • Мнения: 770
Знам, че не е по темата, но пак има някаква връзка!Имам една кутия Аптамил Комфорт 1 - много е вкусно и на мен даже ми хареса, има мирис на бисквитки и е по-сладко!Та това, което ме изненада е, че на кутията пише производител не Милупа, а Нутриция!Стана ми много интересно, бихте л и видяли на вашите кутии какво пише?

# 9
  • Мнения: 44
На всичките ми кутии пише че са на милупа.И не бих казала че аптамил комфорт е хубаво на вкус.За мене Аптамил и милумил са много качествени млека.А за злояди деца е Милумил.

# 10
  • Мнения: 13
Аптамила е по-хранително и е за злояди (така съм чувала), а Милумила е нормалното им (това съм давала на моето дете).
Както повечето фирми и Милупа има 2 марки. Милумила е с аромат на ванилия...

# 11
  • Мнения: 681
Аптамила е по-хранително и е за злояди (така съм чувала), а Милумила е нормалното им (това съм давала на моето дете).
Както повечето фирми и Милупа има 2 марки. Милумила е с аромат на ванилия...
Извинявам се,но мисля,че Милумила е за злояди деца  Rolling Eyes  Моята дъщеря също пиеше Милумил до 1 годинка.Има вкус на ванилия  Peace
Аптамила е на прах,а Милумил е на гранулки,в състава също има разлика  Peace

# 12
  • София
  • Мнения: 5 752
Милумил преди наистина беше с вукс на ванилия, сега не е и вече не е гранулиран също.  Rolling Eyes
За производителя - ако не се лъжа Милупа купи Нутриция (или обратното Blush Embarassed) и вече са едно и също.
Розов Хип е уж с вкус на ванилия  Peace

# 13
  • Мнения: 6 713
В състава е разликата а също и във вкуса на мллякото.

В състава ясно. Но с вкуса който има опит ще каже ли кое е по-вкусно, защото се двуомя за едно много,много злоядо бебе. Rolling Eyes

Аз мисля, че Милумила се води за злояди бебета.  Thinking

# 14
  • Мнения: 53
Просто два продукта на една и съща фирма - нали все пак трябва да имат и разнообразие  Wink А има и един Милумил (мисля, че беше с розова цифричка, ама не съм сигурна), на който си пише, че е с ванилия  и наистина е за по-злояди деца, а ние със сигурност не сме в тази категория  Joy Аз в началото давах Аптамил, на в последствие минахме на Лактана био и съм супер доволна.

Общи условия

Активация на акаунт