Все още не сте се регистрирали? Направете го сега напълно безплатно!!!

запомни ме Забравена парола Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 16 отговора
Искам да споделя проблема си и ако някой има същия да даде съвет
Вече съм бременна в 20 г. с. и през две седмици ме боли гърло а преди това често правех абцеси. Сега мн се притеснявам да не стане пак абцес защото само пункция ме спасява. Кажете ми начин да се лекувам в къщи или с някакви хомеопатични методи.
Цитирай

Да с Коластра и зелена енергия.
Цитирай

Потърси си хомеопат...
Цитирай

първо си направи изследвания, за да разбереш докъде са ти увредени сливиците.
Цитирай

При втората бременност към 8мия месец се започна една кашлица...ужас! Държа си корема за да се изкашлям!
Нищо не пих, освен много течности и чайове!
Но пък и един месец горе-долу бях с компрес - в/у 1 памперс - спирт+черен пипер.
Когато е директно в/у памук има най-голям ефект, но се търпи по-малко време!
Уф, много е кофти...а да не ти казвам как е като родиш със секцио и кашляш!...
Наблегни на бабините церове!
Пожелавам ти бързо оздравяване!
Цитирай

ЗА болно гърло извареният компрес на Д-р Михайлов.Много е безобиден ,но дава страхотен ефект!
Излекувах сина си от ангина за 2 дена.След  първият компрес имаше вече ефект!
Ако се интересуваш ще пиша как се прави!
Цитирай

ЗА болно гърло извареният компрес на Д-р Михайлов.Много е безобиден ,но дава страхотен ефект!
Излекувах сина си от ангина за 2 дена.След  първият компрес имаше вече ефект!
Ако се интересуваш ще пиша как се прави!

Определено се интересувам!
Благодаря!
Цитирай

Това е по препоръки на Д-р Михайлов:"КОМПРЕС- При остра ангина, пневмония и др. възпаления, най- бърз ефект се получава с изварен компрес. Купува се извара от магазина или към 1 л прясно мляко се добавят 2- 3 супени лъж. оцет или лимонов сок или 1- 2 чаени лъж. лимонтузу и т.н. Млякото се загрява и се пресича. Ако киселината не е достатъчна, се добавя още до доброто пресичане. Млякото се прецежда и се поставя в тензух. Дебелина на слоя около 1 см. Компресът се поставя върху гърлото, покрива се с найлон и се закрепва с шал или друг подобен плат. Внимава се компресът да е плътен, защото иначе ще охлажда. Силата му е 8 часа. "А също и топло-влажни ИНХАЛАЦИИ:" В чайник се кипват 50 - 100 г вода, добавят се щипка сода и щипка сол. Чучурът на чайника се удължава с хартиена или гумена тръба, дълга 25 - 30 см. Вдишва се бавно и дълбоко 15 мин. След това не бива да се излиза на студено 2 часа."
Цитирай

Това е по препоръки на Д-р Михайлов:"КОМПРЕС- При остра ангина, пневмония и др. възпаления, най- бърз ефект се получава с изварен компрес. Купува се извара от магазина или към 1 л прясно мляко се добавят 2- 3 супени лъж. оцет или лимонов сок или 1- 2 чаени лъж. лимонтузу и т.н. Млякото се загрява и се пресича. Ако киселината не е достатъчна, се добавя още до доброто пресичане. Млякото се прецежда и се поставя в тензух. Дебелина на слоя около 1 см. Компресът се поставя върху гърлото, покрива се с найлон и се закрепва с шал или друг подобен плат. Внимава се компресът да е плътен, защото иначе ще охлажда. Силата му е 8 часа. "А също и топло-влажни ИНХАЛАЦИИ:" В чайник се кипват 50 - 100 г вода, добавят се щипка сода и щипка сол. Чучурът на чайника се удължава с хартиена или гумена тръба, дълга 25 - 30 см. Вдишва се бавно и дълбоко 15 мин. След това не бива да се излиза на студено 2 часа."

Подкрепям, че е чудотворен. Споменах го в една друга тема. Изпробвала съм го на моите деца.
Цитирай

Благодаря jeorjina !
Обаче дано не ни се налага, АМИН, че само не ми е ясно как ще ги вържа и те ще траят 8 часа!Е-е-ех!
Ама все пак е добре да има варианти, пак мерси!  smile3503
Цитирай

Моите сливици възпалят ли се,аз знам АБ иначе не минават.
Преди седмица купих клеева тинктура,почнах гаргара(по-принцип не мога,повдига ми се)
3 пъти направих+вътрешен прием.Изненадана съм,но ми мина веднага.
 bouquet
Цитирай

Илея,не знам колко са ти големи дечицата,но и 2 часа да стои компреса,докъто спят пак има положителен ефект.
Веднъж се наложи да сложа на малкият извара на гърлото.Обикновенно го слагам 10мин. след като е заспал.Не може да се събуди и не се възпротивява.
Беше много смешен,когато с баткото го намерихме в леглото 2 часа по-късно-Развързал си компреса и вкъсно с Усмивка си хапваше от Изварата!
Дано не се налага,но е добър помощник дори в начални фази на настинка!
Цитирай

ЗА болно гърло извареният компрес на Д-р Михайлов

Рецептата е на Беинса Дуно (Петър Дънов), а не на д-р Михайлов!
Копирам ви я директно от неговата Книга за здравето

ГЪРЛОБОЛ
За гърлобола трябва да се употреби млечен компрес. Той става така. Сварява се литър мляко и щом се свали от огъня, веднага се изцежда в него един лимон. Ако няма лимони, може да се тури в млякото оцет, докато се пресече. След това веднага, докато е още горещо млякото, се прецежда през марля. Взема се гъстата, пресечена маса и се налага, както е обвита в марлята, на болното място. Върху марлята се поставя пластир, върху него - вълнен плат, завит няколко пъти. И всичко това се бинтова. Най-важното е да се турят пластирът и вълненият плат така добре, че да не влиза въздух под тях, за да се запази пресеченото мляко горещо дълго време, даже до сутринта. Млечният компрес се поставя вечерта и стои 12 часа на болното място. Това се прави няколко пъти.
Цитирай

Добре  Peace Но д-р Михайлов я препоръчва, аз от него я знам.
Цитирай

multimodal, препратката към Книга за здравето не работи. Имам интерес да я разгледам, би ли поправила линка?

Благодаря! bouquet
Цитирай

1-14 от 16 отговора