«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

јлтернативна медицина
0 ѕотребители и 2 √ости преглежда(т) тази тема.
45-59 от 500 отговора

—офи€

ћнени€: 90
јз намерих тази рецепта докато търсих информаци€ за кистите на €йчника. Ќ€каква дама пишеше, че се е излекувала с “ибетски капки на живота. ќттам започнах да търс€ още информаци€ и попаднах в много сайтове на “ибетска рецепта за бързо възстанов€ване с чесън.
¬ече счуках чесъна и престо€ 10 дена в спирт, снощи го прецедих и след 3 дена см€там да започна с приема. Ќад€вам се да има положителен ефект - ще пиша.

¬ъпросът ми е с какво € пихте настойката. ¬ рецептата пише несварено пр€сно мл€ко - откъде да намер€ пък несварено мл€ко. ћоже ли от тези дето ги продават по магазините - те нали са годни за консумаци€ без варене?
÷итирай

ћнени€: 1 079
¬ъпросът ми е с какво € пихте настойката. ¬ рецептата пише несварено пр€сно мл€ко - откъде да намер€ пък несварено мл€ко. ћоже ли от тези дето ги продават по магазините - те нали са годни за консумаци€ без варене?

ѕр€сно мл€ко в никаква форма мен н€ма сила, ко€то да ме накара да пи€.  апех си ги в малко вода в чаша и после пиех още вода или пр€сно изцеден сок от портокал или грейпфрут.
÷итирай

—тара «агора

ћнени€: 182
aurelia1507, аз ги пи€  вече 2 месец в пр€сно сварено мл€ко, но  се е случвало пон€кога да н€мам подръка и съм ги пила с кисело мл€ко.—лед това хапвам стръкче магданоз, риган или мента, за да предотврат€  миризмата на чесън, освен миенето на зъби естествено Smile.
«а ефект не мога да кажа за сега, защото аз прав€ процедурата профилактично за пречистване на организма,но откакто ги пи€ кип€ от енерги€ newsm68.
“ака, като гледам количеството, което ми остава има още за месец поне.
÷итирай

—офи€

Ѕлагодар€ момичета Smile

«начи започвам с пр€сно мл€ко от магазина, пък ще видим. јко не ми хареса може със сок, но аз принципо обичам пр€сно мл€ко.

Te@ а ти отслабна ли за тези 2 месеца - нали пише, че стоп€ва излишните мазнини Smile) »ли си от щастливките без този проблем?
÷итирай

—тара «агора

ћнени€: 182
Ќе съм отслабнала  Confused, и аз разчитах на този ефект, че имам 3-4кг. за стоп€ване,
но може  при всеки да е индивидуално.
÷итирай

Vidin

ћнени€: 51
» аз не съм отслабнала Smileѕи€ ги за пречистване на организма вече два месеца-имам за още един н€къде.ѕолзвам обикновено пр€сно мл€ко от магазина без да го вар€.
÷итирай

у дома

ћнени€: 707
» аз съм € правила - не отслабнах, не усетих н€какъв видим ефект от не€. Ќо сигурно ме е поизчистила.  Wink

ѕриемах капките с кисело мл€ко докато свърши сместта - около половин година отиде. ƒа, става зеленикаква, но не се отказах докато не свърши.

Ќа мен ми казаха, че се прави на 3 години.
÷итирай

—офи€

јз € започвам от утре и ще пиша при мен какви са резултатите.
÷итирай

под звездите

ћнени€: 3 434
ћомичета, тази рецепта, дали може да се прави сега- през зимата. „увала съм, че пречистване на организма се прави през пролетта и че освобождаването на организма от токсините е свързано с обща отпадналост, главоболие...Ќ€кой прави ли € в момента?
“ези, които са € направили/ € прав€т в момента, бихте ли споделили впечатлени€! bouquet
÷итирай

¬чера правих прочистването на храносмилателната система с подсолена вода и 5те упражнени€ от йога и се ч€вствам много добре сега.
÷итирай

—офи€

јз € следвам втори месец вече. ¬ началото ме болеше глава около седмица, сега н€мам никакви симптоми - ни се чувствам по добре, ни по зле.
÷итирай

под звездите

¬чера правих прочистването на храносмилателната система с подсолена вода и 5те упражнени€ от йога и се ч€вствам много добре сега.
ћоже ли да ми пратиш линк към тези упражнени€?
Ѕлагодар€ ти предварително!
÷итирай

¬арна

ћнени€: 157
ћоже ли да ми пратиш линк към тези упражнени€?
Ѕлагодар€ ти предварително!

“ова е страхотна иде€!
Ќареждам се и аз на опашката.
÷итирай

јми  Embarassed аз ги имам от стара книга за тайните на тибетските манастири и едни при€тели ми ги припомниха. Ќе знам къде ги има в »нтернет  Love
÷итирай

под звездите

јми  Embarassed аз ги имам от стара книга за тайните на тибетските манастири и едни при€тели ми ги припомниха. Ќе знам къде ги има в »нтернет  Love
"ƒревната тайна на извора на младостта"- “ова ли е книгата или говорим за различни неща.
÷итирай
0 ѕотребители и 2 √ости преглежда(т) тази тема.
45-59 от 500 отговора