рецепта с чесън за прочистване?

  • 204 660
  • 515
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 221
Етилов спирт (90 %) ще стане ли ,че днес в аптеката като казах чист спирт и ми дадоха този ? Simple Smile
Става  Peace

# 481
  • Варна
  • Мнения: 96
Не ми стана ясно само едно....... нали схемата е за 12дни, защо пишете, че продължава да се пие 3 месеца? Пак ли се повтарят дните отначало?

# 482
  • Berlin
  • Мнения: 11 238
Защото мисля се пиеше докато свърши разтворът.

# 483
  • Мнения: 1 324
Не ми стана ясно само едно....... нали схемата е за 12дни, защо пишете, че продължава да се пие 3 месеца? Пак ли се повтарят дните отначало?
Да!

# 484
  • Мнения: 15 619
Втори месец го пия. Първите три дни имах моментни неразположения и оттам насетне се чувствам добре.  Не е зеленясал екстрактът, въпреки че сместа я държах месеци наред, после я прецедих и престоя още поне месец, преди да я започна.

# 485
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
Не ми стана ясно само едно....... нали схемата е за 12дни, защо пишете, че продължава да се пие 3 месеца? Пак ли се повтарят дните отначало?
Да!

Е как ДА Rolling Eyes
Продължава се 25 капки 3 пъти на ден , докато свърши.

# 486
  • Мнения: 10
Здравейте  Grinning

да се присъединим и ние към опитващите. Ще пиша какво ние направихме и ще пиша пак след около 2-3 месеца да актуализирам резултата. При мен спирт не се продава и затова аз реших, че и "древните тибетци" като не са имали аптеки са ползвали спирт какъвто имат. Нашата рецепта е правена със 50% водка (това е най-силното което мога да купя) + 350г. чесън = пасирано, плътно затворено в буркан и опаковано в черно пликче. После за 10 дена в хладилника, прецедено и после оставено за още 2 дена. После прехвърлих част от течността (зелена на цвят) в стъклено бурканче с тъмно стъкло от капки за нос с капкомер (за да мога да го нося с мен на работа) и почнахме ... в момента е трети ден избрах да почна в петък, за да мога да имам уикенда да видя дали ще "мириша" и прочее странични ефекти. Към момента се чувствам като ударена с мокър парцал (мъжо горе долу също) и си мисля, че причината е че сваля сърдечната честота (и оттам и кръвно) и ми се спи постоянно. Надявам се това да е временно и съм трърдо решена да продължа. При мен целите са:
- забързване на метаболизма (в момента комбинирам от 2 месеца с редуцираща калорите диета без ефект)
- намаляване на сърдечната честота (което вече знам, че се постига с чесън)
-повишаване на имунитета ( аз имам хроничен проблем свързан с имунитета)
Нямам специфични очаквания - ще се радвам на, който и да е от горните резултати.

п.с. понеже сме двама - ще продължим докато свърши зеленилката и към края ще преценя дали да забъркам още една доза, която да покрие пълния курс.
п.п.с. аз съм втора година след раждане, стартирам на 98кг.

Стискайте палци Simple Smile))

Последна редакция: нд, 05 май 2013, 16:06 от wallaby

# 487
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
Успех!

# 488
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
Здравейте!
Почти 5 години минаха , от когато я правих и реших да я почна пак. Не знам дали е проблем , но като започнах  дните с 25 капки , месечния ми е много по-често. Не е обилен, но вече 2-ри път ми идва през 15 дни.
Имало ли е подобни проблеми при някой?
Колкото до килограмите. Аз свалих кг първият път и сега свалям. Но с лека "диета"( без прием на тестени , захар, тежки меса) по времето на приема на чесън. Просто много по-бързо и лесно се свалят.

# 489
  • Мнения: 15 619
Предполагам, че е индивидуално. Първият месец ми окъсня със седмица, втория нормално,за третия...предстои да разбера.

# 490
  • Мнения: 1
Здравейте, доколкото знам етиловият спирт е вреден, въобще медицинският - не е за пиене. Според мен е по-добре да се използва водка например. Но имам един въпрос - в аптеките продават капсули чесън, чеснов екстракт, не може ли просто да се пият те вместо всички тези подготовки?

# 491
  • Мнения: 495
Здравейте, доколкото знам етиловият спирт е вреден, въобще медицинският - не е за пиене. Според мен е по-добре да се използва водка например. Но имам един въпрос - в аптеките продават капсули чесън, чеснов екстракт, не може ли просто да се пият те вместо всички тези подготовки?
LaughingМетиловият е смъртоносен.С една ракия,било то и първак никакъв извлек не можеш да направиш.И прополис даже не можеш да разтвориш в ракия.Спирта е 90 градуса.По-добре първо се запознай с рецептите,виждам че си нова.Повечето от нас предпочитат сами да си приготвят  илачите LaughingВсе пак знаем какво и как го правиме  Wink

# 492
  • Toronto
  • Мнения: 683
Хубаво де, а не миришете ли на чесън като пиете по 25 капки или колкото и да са там? newsm78

# 493
  • Мнения: 5
Здравейте и от мен. Баща ми иска да си направи тибетския вариант. Исках да попитам, капките в прясно мляко ли трябва да се разтварят-ако да, трябва ли да бъде то преварено или не. Благодаря ви  Wink

П.С. В началото на темата беше постнато, че млякото е непреварено.

# 494
  • Мнения: 31 562
Да, и аз съм чела, че трябвало да е непреварено. Но може и чай или сок. Мисля, че когато е с мляко не миришеш после на чесън. Аз като съм го пила с чай пак не съм миришела. Всеки сам си избира.

Общи условия

Активация на акаунт