Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 17 фев. 2009, 07:42 ч.

Каква пералня?

• 1 381
  • 20
  •   1
Отговори
  • София
Здравейте,
Май се налага да сменим старата. Според вас с каква? На цена до 700-800 лева, да се отваря настрани.

# 1
Моята е на Ariston HotPoint -май я рекламират сега. Ползвам я повече от година-тогава беше към 670лв, сега е по-малко.Много си я харесвам,защото е безшумна,6кг...ит.н. Има заключваща система и не може да бъде отваряна от детето.

# 2
  • София
Благодаря ти, m_9 , ще потърся да я видя. Може ли още мнения?

# 3
Само и единствено Горение -страхотна паралня имам я вече 8 година без грешка работи .

# 4
Ariston -твърдо съм за  марката!
АЗ имам  Margeritta 2000, 8 години не сме ползвали услугите на майстор - перфектна е !

Можеш да видиш новите модели - имат сертификат от Woolmark!

# 5
  • някъде там
Аз имам LG от 7г,не е мръднала.Доволна съм.

# 6
  • София
Благодаря ви, момичета.   bouquet

# 7
AEG, Зануси или електролукс!

# 8
Аз също съм за Горение !!! От опит ви го казавм !

# 9
  • София
Ariston -твърдо съм за  марката!
АЗ имам  Margeritta 2000, 8 години не сме ползвали услугите на майстор - перфектна е !

Можеш да видиш новите модели - имат сертификат от Woolmark!
Все едно аз съм го писала! Моделът вече е стар, но марката е перфектна. Съдомиялната ни също е Аристон, определено правят качествена бяла техника! Peace

# 10
  • планетата земя
Ariston, наскоро си взехме - супер безшумна е, което според мен е голям плюс

# 11
По препоръка на близък,който  продава всички марки-Gorenje!

# 12
  • София
Аз ползвам Индезит до 4 кг.Безшумна,но когато е добре нивелирана,иначе..... Mr. Green
Има и бързи програми до 30 минути.Може да пере и маратонки....Моята е комбинирана със сушилня,но сушилнята почти не я ползвам...така ,че мое мнение търси без сушилня...Успех в новата покупка и дълго да си я въртите...така де...да си я ползвате! Wink

# 13
  • Varna
Симент-бош,5 кг,много е тиха , 4г. без проблем  Hug

# 14
Моята е Електролукс, вече 5-та година я ползвам, перфектна е, без забележки.
Най-важното за мен е, че мога да настройвам центрофугата на колкото си искам, има кратка програма, доста програми на по-ниска температура.
Има отделно само изплакване, отлагане на третото плакнене, само центрофуга. Ама то всички по.модерни сигурно си ги имат тези неща.

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт