Гоблени-45

  • 47 224
  • 454
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 60
Най- после снимах моите елени,които почнах с такова желание. После разбрах, че са крадени, но ги довърших .Приемам критики, защото почвам най- после Невеста- та, да се поуча!!!http://www.snimka.bg/album.php?album_id=336404

# 46
  • Мнения: 542
здравейте на всички!
djuri и petjah -гоблена е страхотен! newsm10
неличка -бебенцето е много сладко и аэ съм му хвърлила око
ketri -ангелчето е прекрасно,много нежно става! newsm03
Bilkova -наистина подаръка е страхотен!! thumbsup
темата се е заформило много красива!аз понеже нямам какво да показвам  smile3501 на всички!

# 47
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
_Ели_ ,Хипатия,кво става сега с тези пейзажи. Thinking
И аз ги искам,де.Много са хубави.
Няма схеми ли,айде да си ги купим от ибея,ама дай те линк да видим колко пари са.

# 48
  • София
  • Мнения: 210
Привет в новата тема!   bouquet
Ели, аз отдавна търся четлива схема на този, първия пейзаж, но никъде не съм попадала на такава. Даже си пазя тази схема, която свалих и нищо не се вижда, но толкова ми харесва, че сърце не дава да я изтрия.  Blush

Билкова, наистина страхотен подарък си направила. Много красив!

И всички останали, прощавайте ,че не ви споменавам поименно, но  newsm20 .

И аз с една молба. Вчера купих конците за "Мадона с бебе" ( Кетри, благодаря, че ме насочи към магазина на Ботев). Схемата обаче е малко кофти. Става, но ще падне голямо взиране в нея, като прибавим и че се бродира на черна панама... Cry
Та моля, някой ако я има в по-добро качество, да я сподели.
Ето за това става въпрос:

# 49
  • Мнения: 2 336
Да се оплача, днес отивам да си купувам конци и съответно за следващия /но и да си довърша този/ какво мислите съм направила при преписването на номерата на конците, аз съм сменила 6 с 9 и такъм конец нЕма  #Cussing out
Да се смееш ли да се ядосваш ли  Grinning

# 50
  • в една мансарда точно под звездите ..........
  • Мнения: 317
Здравейте и от мен в новата темичка.  Hug
Първо да кажа пак добре дошли на новодошлите.
Здравче, не мога да те пропусна като показваш Тайната вечеря. Възхищавам се на всеки, който е имал търпението да я завърши. На мен ми липсва това.
Кетри и твоята ангелица е много красива. Тези дименшъни са в акъла ама пусто ме е страх малко с тези различни бодове и с моите знания по английски. С езиците съм пълна скръб, освен с тези дето са панирани!  Joy
mery popins 1q /, неличка благодаря ви за милите думи.

На всички ви, а вие сте много и не мога да ви изброя (защото наистина вече трябва да си записвам, че остарявам) се  newsm20 пред това което творите.

А ето и моите три завършени малки подаръчета


И вече завършената ми златна грация, която също ще е подарък за 8 март


неличка, забравих да ти кажа, че моята братовчедка ме предупреди, че ако ида  в този магазин да не забравя да взема на мъжо кредитната карта.  Joy А ако има дебитна с пари в нея още по-добре. Голям мерак ми е да посетя този магазин, но напролет като се постопли няма да го пропусна.

# 51
  • Пловдив
  • Мнения: 114
Момичета, страхотни сте, много красиви неща сте направили.  smile3501
sissak   newsm51

# 52
  • Мнения: 2 924
кетри,
 аз я купих от тук
http://cgi.ebay.com/Dimensions-Cross-stitch-kit-Flowers-SEASIDE- … 93%3A1%7C294%3A50

Има и на други места, не много, но има. Купих от там, тъй като вече съм пазарувала от този магазин:)

Цената е горе долу същата.
Между другото има и пъзел със същата картина. И то доста евтин. С 1000 части. Това много ли е или малко, че освен на малката, други пъзели не съм нареждала:)


Стигнах до заключение , че на първата картина няма хубав дизайн на гоблен. Онази схема е любителска и резултата няма да е като на снимката.
Тои на Дименшън резултата няма да е като снимката, ако в по-голямата си част картината не е отпечата върху панамата и не се шие тук-там.
Ето как изглежда схемата

Последна редакция: вт, 17 фев 2009, 19:16 от Хипатия

# 53
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 38 990


няма с какво да се похваля  Blush няма и с какво да се оплача  Hug 

ще показвам щуротийки, но няма да е точно сега  Hug първо ще ги оформя  Heart Eyes

# 54
  • Мнения: 131
Привет на всички в новата тема!
Момичета,аз също няма да ви изреждам всичките,само ще кажа че видях само красоти-БРАВО!!!
чЕСТИТО НА РОЖДЕННИЦИТЕ!

# 55
  • Мнения: 191
Цитат
......Стигнах до заключение , че на първата картина няма хубав дизайн на гоблен. Онази схема е любителска и резултата няма да е като на снимката.
Тои на Дименшън резултата няма да е като снимката, ако в по-голямата си част картината не е отпечата върху панамата и не се шие тук-там.
.............

Мдааа Thinking и аз стигам до същото заключение...никъде го няма това на гоблен и това си е Rolling Eyes...жалко! Единственото, което остава да опитаме е да го "направим" на гоблен с някоя програма за гоблен от снимка newsm78. Но аз никога не съм работила с такава програма и незнам например, дали тази снимка не е прекалено малка Thinking Тъмна мъгла са ми тези програми, а да не ви разправям и, че съм с ограничен трафик и не смея да я дръпна, че ще ми "дръпне" трафик от Глобул модема ooooh!
Още идеи някой ако има Hug...
Хипатия от схемата на Дименшънс оставам с впечатление, че гоблените на тази фирма се шият само с оригиналните им комплектовки newsm78....Това така ли е? Има ли някой шил каквото и да е на Дименшънс по схема от нет-а?

# 56
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 38 990
Момичета случайно някой да е срещал този ръстомер някъде?
http://picasaweb.google.es/Editexp3/MRlentes#5134318798452321698
Много ми хареса и реших да го направя на докторката на децата.Ако пък и дадете съвет как се оформя


http://photofile.name/users/delfimk/2488898/?page=2 - ръстомера  Peace аз ще шия на лента и ще сложа тежест долу и нещо като закачалка горе  Hug

има гоблени на дим, които могат да се шият по схеми от нета  Peace

# 57
  • Мнения: 16
Здравейте всички от форума за гоблени!От известно време влизам, но днес събрах смелост да си направя регистрация при вас.Момичета, правите страхотни неща! Поздравления и ще се надявам на помощ от вас.

# 58
  • Мнения: 747
Bibulja, добре дошла! Hug
Най- после снимах моите елени,които почнах с такова желание. После разбрах, че са крадени, но ги довърших .Приемам критики, защото почвам най- после Невеста- та, да се поуча!!!
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=336404
K@li, еленчетата са страхортни, само давай линка на нов ред за да се вижда.
Галаксия, що не ги питаш Аксиомата, веднага на крака ще ти донесат Ланартенце. И със все наложен платеж може и по-евтино да излезе отколкото от тези магазинчета (Аксиомата е директен вносител на Ланарте, затова) Hug
Ели, Хипатия, Кетри, Кита, ...и аз се влюбих в тези пейзажи. Мога да предпложа схемата на този, малко прилича Wink


и още едно другарче:


Ако ви харесват- само кажете (само може да се забавя чак до утре вечерта, че
поработвам)

Bilkova, голяма красота! Добре дошла при Пауъл-маниачките Hug и на теб, и на милото ти Wink Предполагам това няма да остане единственото ти Пауълче Grinning

# 59
  • Мнения: 2 924
Ели,
както казва  Goody, има гоблени, които могат да се шият не само по оригинален комплект, а само по схемата, намерена някъде в нета:)
И аз съм шила така и мога да те уверя, че разлика няма, ако превеждането на конците от тези на Дименшън в ДМЦ/ или някое друго мулине/ е сполучливо.
Но откакто открихме ибей няма смисъл сами да си комплектуваме специално гоблените на Дименшън:)
Евтино е. Толкова евтино, колкото ще бъде и ако конците и панамата се закупят от някой български магазин.

Снимката не  е добра за правене на схема за съжаление

Общи условия

Активация на акаунт