Гоблени-45

  • 47 233
  • 454
  •   1
Отговори
# 105
  • Бургас
  • Мнения: 765
tsuky,много ти е хубава африканката.Видях в албума ти, че си правила гоблен по снимка, защо не опиташ както някой назад спомена да му сложиш малко контурен бод newsm78

Трябва ми ключ за калиите на черна панама  Praynig Имам на Дим, обаче ми се ще да проверя дали преобразуването в ДМС е сполучливо.

# 106
  • Мнения: 2 865
Мили момичета които разбирате този език моля помагайте,защото аз нищо не разбирам от него
http://cgi.ebay.com/Cross-Stitch-Kit-Sweet-Prayer-Baby-Quilt-Cri … otoQQcmdZViewItem
http://cgi.ebay.com/Cross-Stitch-Kit-Sweet-Animal-Baby-Blanket-C … otoQQcmdZViewItem
Искам да знам какво включва комплекта, бродира ли се , или е на машина  и ако някой е шил такова нещо да даде съвет
И този сайт в щатите ли е , колко ли ще ми се смеете , но това е факт , пълно затъмнение е за мен. Дайте малко инфо по моя въпрос  Weary

Комплекти са, всичко е включено, няма схема, а принтирано на самия плат. Шие се с кръстчета. Бях попадала и на едно малко по-изгодно, ще сложа линк след малко.
Ето го:
http://cgi.ebay.com/DIMENSIONS-CROSS-STITCH-KIT-TWINKLE-TWINKLE- … dZ1QQcmdZViewItem

# 107
  • Мнения: 2 924
bella_,
заслужаващ почетно отличие на детектив на годината, намирайки тази толкова трудно откриваема схема:)
Чакам с нетърпение да я видя

# 108
  • Пловдив
  • Мнения: 12

Трябва ми ключ за калиите на черна панама  Praynig Имам на Дим, обаче ми се ще да проверя дали преобразуването в ДМС е сполучливо.
Здравейте, момичета  Hug
Eliss, ако ти върши работа това - заповядай - http://picasaweb.google.com/Bilkova1203/XmZxyJ#5294427425032893474
тук съм сканирала оригиналния ключ и номерата на ДМЦ, които аз съм ползвала - можеш да видиш как е станало и дали ти харесва  Rolling Eyes

# 109
  • Пловдив
  • Мнения: 647
Да, можем на края на тази година да направим една класация:
   за детектив на годината за Бела (има време до Нова година, де  Wink , не се отпускайте  Mr. Green )
   за Здравчето за Тайната вечеря (следвана от Пипи и други, може би)
   за най-много оказана помощ... на челни позиции Кетрито и Хипатия за темичките и за откликването винаги... тук май ще има повече номинации  Mr. Green всички сте много мили и винаги в помощ
   за най-много ушити гоблени... тук няма да е лесно  Laughing
   за най-много включвания в благотворителни акции
   за най-красива рамка...
 
ей такива работи  Wink

# 110
  • Мнения: 2 924
аз ще вляза в челните позиции за най-много започнати и незавършени гоблени:)


miangelova,
виж как ще изглежда неушитото одеялце
Това  е друго, но само в картинките се различава:)




Тук е вече зашършено и оформено



А това отзад. Бях се заблудила, че е лицето, имайки напредвид какви са задните части на моите гоблени:)




шие се така
http://www.dimensions-crafts.com/productcart/pc/viewContent.asp?idpage=28

Последна редакция: ср, 18 фев 2009, 12:09 от Хипатия

# 111
  • Мнения: 7 106
Олеее, тези одеалца са голяма разкошотия  Shocked!
Но се възпирам да започна нещо подобно именно заради гледката на гърба - никога няма да мога да докарам такова съвършенство.

# 112
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
И аз и аз искам онзи гоблен.Ако поръчате и аз ще се включа.
Да ви питам конците на Дименшън,някъде от София могат ли да се купят.Малко съм невежа,но вие ще ме извините Rolling Eyes
Конците на Дим не се продават никъде.
Те са си техни и ги има само в готовите комплекти.Но....
ние ги приравяваме в ДМЦ с някой от конверторите на първа страница. Hug

Станахме много желаещите за красивия от ибея.
Няма ли някой знаещ и можещ да ни направи обща поръчка.
Айде де не се срамувайте.. Thinking

# 113
  • Мнения: 316
Arizona , Хипатия БЛАГОДАРЯ ВИ МНОГО  bouquet
Хипатия и аз започвам да се замислям дали ще мога да направя толкова хубав гърба на одеалцето, но определено много ми харесват.
Пейзажа наистина е прекрасен, някъде го бях виждала при рускините но и те търсеха схемата.

# 114
  • Мнения: 1 142
Конците на Дим не се продават никъде.
Те са си техни и ги има само в готовите комплекти.Но....
ние ги приравяваме в ДМЦ с някой от конверторите на първа страница. Hug

Станахме много желаещите за красивия от ибея.
Няма ли някой знаещ и можещ да ни направи обща поръчка.
Айде де не се срамувайте.. :thinking
[/quote]
:
Много благодаря за отговора.Предположих,че нещо такова има,но за по-сигурно попитах.

# 115
  • Мнения: 2 924
3ори,
може да се пришие нещо като подплата за заличаване на следите от престъплението:)

Значи някой може би се пита защо не си предлагам услугите за ибей.
Регистрацията ми там , а и в Пейпал е в Гърция и някои продавачи не искат да изпращат на различен от регистрирания там адрес.
Някои го правят, но трябва предварително да се пита.
И както казах има и друго, което  се нарича митница.
Така и никой запознат не ми каза на по-големи пакети слагат ли мито и колко:)

# 116
  • Мнения: 7 106
3ори,
може да се пришие нещо като подплата за заличаване на следите от престъплениетоSimple Smile


 smile3532
Добре се посмях, много точно казано  Joy!

Иначе на някой може да му възникнат въпроси относно прането (защото тове е нещо което ще се пере често все пак).
Аз съм бродирала кърпите на дъщеря ми за детската градина с ДМС конци. Перат се всяка седмица на 60 градуса в пералнята, центруфугират се - не е мръднала нито бродерията, нито конците са променили цвета или формата си  Peace. Предполагам, че и с одеалцето случая ще е такъв.
Това споделям в случай че някой реши да шие одеалце или да бродира кърпи (или дрешка, че и това съм замислила скоро да правя).

# 117
  • Мнения: 633
момичета благодаря за похвалите,но аз малко съм оплела конците  Embarassed Embarassed-бялото което е по края/понеже го ших по нощите/ съм го омахала с бяла Ариадна  Sick Sick.Сега ходих до магазина -ДМС-то бялото е доста по кремаво  newsm78,та по тази причина сега съм на вълна разплитанте  Confused Rolling Eyes.
Ели,панамата я боядисах в черен чай ,но тъй като беше съвсем бяла -стана много светла и още докато киснеше в отварата от чая сипах на места  по-малко нес кафе  и се получи преливаща  Mr. Green

# 118
  • София
  • Мнения: 2 657
3ори,
може да се пришие нещо като подплата за заличаване на следите от престъплението:)

Значи някой може би се пита защо не си предлагам услугите за ибей.
Регистрацията ми там , а и в Пейпал е в Гърция и някои продавачи не искат да изпращат на различен от регистрирания там адрес.
Някои го правят, но трябва предварително да се пита.
И както казах има и друго, което  се нарича митница.
Така и никой запознат не ми каза на по-големи пакети слагат ли мито и колко:)
Не знам от къде ще получаваш колет (прости невежество ми, но наистина не знам от къде поръчвате). Колетите от Европейския съюз нямат мито, колкото и да е голям, но тези извън ЕС имат - според съдържанието и теглото - отварят се повечето, за да не се плаща мито (а и тогава не е сигурно) трябва да има сертификат за подарък (много фирми не се съгласяват да изпращат), а и като се види един артикул в няколко бройки се брои за търговия... 
Но пак казвам - от ЕС няма проблеми с мита и такси.

# 119
  • Мнения: 39
отбивам се само да в кажа здравей те
и приятно, леко и безпроблемно бродиране и да се похваля с моята п4ели4ка

Общи условия

Активация на акаунт