след кашкавала и сиренето идва ред на маргарина

  • 6 702
  • 124
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5 539
Днес проверявах точно Милките - Алпин беше с краве масло и какаово масло, а Милка Крийм беше с растителни мазнини.

# 31
  • София
  • Мнения: 6 360
Днес проверявах точно Милките - Алпин беше с краве масло и какаово масло, а Милка Крийм беше с растителни мазнини.

а в "детския" Милкинис има и от трите вида мазнинки...

# 32
  • Мнения: 7 837
Аз от сто години не съм купувала такива неща, но доколкото си спомням, Lindt имаха прилично съдържание.

Не, нямат. Поне, според опаковката, която купих наскоро, имат 2 г транс мазнини на 3 бонбона (в щатите имат изисквания за хранителни стойности указани на всяка опаковка).

# 33
  • Мнения: 4 892
Милк Шните на Киндер / "детско"/ ....Прясно пастьоризирано мляко (40%), растителна мазнина и мазнина /забележете/, захар, пшеничено брашно, обезмаслено мляко на прах, мед (5%), концентрирано масло, яйчен прах, фибри, нискомаслено какао, набухватели (динатриев дифосфат, хидрогениран натриев карбонат, амониев карбонат), емулгатори (моно- и диглицериди на наситени мастни киселини), аромати и.....разбира се сол.

Хора, аз ли откачам или какво? Нали това е за деца, уж.
В отделна табличка са написали витамините и полезните неща, които съдържа тва чудо.  Laughing
Давах го понякога на дъщеря ми, май спирам....

Започнете да пускате теми и с полезни и качествени неща, иначе, аз, дето съм малко перде на тая тема ще се наема да изобретя приложение на фотосинтезата при хората.
Аман.

# 34
  • Мнения: 14 654
Хора, аз ли откачам или какво? Нали това е за деца, уж.

За деца разбира се - нали и те трябва да станат пациенти, добре е от малки да ги подготвяме с полезна, млечна и витаминозна храна, за могат след години да си купуват нови и много пречистени лекарства.
Маргаринът не е след сиренето и кашкавалите, от години се дудне за вредата от него, а сега се пищи точно заради хидрогенизираните мазнини в млечните продукти, от които се прави маргарин всъщност.

# 35
  • Мнения: 54
След кашкавала и сиренето...., а преди това бяха алкохола и безалкохолните.

# 36
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 677
Маргаринът отдавна съм го отписала от менюто си.
И аз  Peace

# 37
  • София
  • Мнения: 2 623
Хора, кажете ми, че просто се шегувате  ooooh!

# 38
  • Варна
  • Мнения: 1 744
За какво да се шегуваме? Май никога не съм купувала маргарин, като се замисля.

# 39
  • Мнения: 5 539
И аз от няколко години не купувам маргарин.
И най-лошото масло е по-добро от най-хубавия маргарин, така мисля аз.

# 40
  • Варна
  • Мнения: 25 236
И аз от няколко години не купувам маргарин.
И най-лошото масло е по-добро от най-хубавия маргарин, така мисля аз.

А да бе, де да беше така ooooh! Преди няколко месеца ми трябваше масло за един сладкиш, та взех. От години не беше ми се случвало, срам не срам у нас си караме на маргарин. Ми то вътре беше едно меко и кремообразно, минало покрай маслото, ама не закачило. Представям си какви чудеса съдържа.

# 41
  • София
  • Мнения: 958
Което и българско масло да съм купила е меко и почти бяло. Не мога да повярвам, че това е масло, понеже си спомням навремето какво беше истинското. Сега взимаме немско, но знам ли какво има вътре....?  Whistling

# 42
  • Мнения: 15 619
Избор винаги има. Mr. Green
Или ядеш от единия боклук или от другия.

# 43
  • Варна
  • Мнения: 25 236
Сега взимаме немско, но знам ли какво има вътре....?  Whistling

И на него нямам много вяра... Всеизвестно е, че сме боклучийската кофа на Европа, съмнява ме, че ни дават нещо качествено. Поне на цвят бива ли го? Ще взема да пробвам, може да успея да си припомня вкуса от едно време.

# 44
  • София
  • Мнения: 1 508
И на цвят, и на вкус немското (Deutsche Markenbutter) си е съвсем добро. Средно изяждам по кило масло на месец, и нищо ми няма  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт