Един разказ .Трябва ли да се притеснявам

  • 2 781
  • 42
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 197
Ако си сигурна,че не е спяла,а е била будна,докато е вършила тези "щуротии",няма какво да се притесняваш.Може да е сънувала.
Но,ако е имала вид на заспала,нещо като сомнамбулизъм да се е получило ,аз бих се притеснила  newsm78
ООООООО будна беше да обясня как стана .Значи както си спеше събуди се, седна в леглото обърна се и каза А ТАТИ и започна да си говори разни работи да се смее, щом  намаля светлината почва да плаче и вика тати тати тати и така до 3 ч сутринта .

# 31
# 32
  • Мнения: 2 172
Ако си сигурна,че не е спяла,а е била будна,докато е вършила тези "щуротии",няма какво да се притесняваш.Може да е сънувала.
Но,ако е имала вид на заспала,нещо като сомнамбулизъм да се е получило ,аз бих се притеснила  newsm78
ООООООО будна беше да обясня как стана .Значи както си спеше събуди се, седна в леглото обърна се и каза А ТАТИ и започна да си говори разни работи да се смее, щом  намаля светлината почва да плаче и вика тати тати тати и така до 3 ч сутринта .

Явно е сънувала баща си  Mr. Green Няма от какво да се притесняваш.

# 33
  • Мнения: 2 149
Ако е имала малко по емоционален ден най-вероятно й се е отразил и на съня и оттам превъзбудата.И Йоана често се събужда така,играе си по нощите,бълнува понякога,според мен е нормална реакция.Ако поведението й не се е променило,не мисля,че трябва да се тревожиш Hug

# 34
  • Мнения: 4 433
Чувала съм подобни случки с мои познати Laughing
Спокойно,през деня ако нещо е преживяло по така....
Важното е,че си е играло а не да плаче без причина Hug

# 35
  • София
  • Мнения: 324
От райската ябълка със сигурност не е. Наблюдавай я няколко вечери и ако се повтори тогава се посъветвай с лекар.

# 36
  • Мнения: 2 131
Моят син имаше един период, когато често ни държеше будни по 2-3 часа през нощта. Това беше някъде към 8-9 месец. Събуди се, да кажем, към 2 ч. и заспива към 4-5 ч.
Вероятно детенцето ти е по-емоционално. А може и да се е събудила от някакъв шум.  Grinning

# 37
  • Мнения: 2 110
Най-вероятно е сънувала нещо и е била силно превъзбудена.

# 38
  • Мнения: 4 965
Нормално е. Сънувало е детето. С увеличаване на възрастта, децата започват да спят по-неспокойно, а и често в съня си изживяват различни емоции (едната ми дъщеря често дори в съня си говори и се смее - още от бебе, другата редовно се събужда нощно време - пие вода, ходи до тоалетна и ако не й се спи отива да гледа детски в другата стая, че да не ни събужда нас или сестра си).
А райската ябълка е пълна с много витамини.
Не бих се карала на родителите ми, че са нахранили детето ми с нещо полезно. Виж, за шоколад или глътка бира, щях да побеснея, ама поне някой от моите близки не би нахранил бебе с нещо вредно...
Задължително се извини на дядото.

# 39
  • Мнения: 231
Явно през деня се е впечатлила силно от нещо и ако е по - емоционална се получило така.
Моята е всеки ден и нощ такава, просто е много будно и емоционално дете и всяка нощ се буди или реве или си приказва или става да си играе, а понякога през деня не иска да спи на обед и пак си ляга късно.
Те са в такава възраст, че всичко им прави впечатление и през нощта преживяват видяното през деня.

мисля, че не е за притеснение, просто ако искаш я пази от силните емоции, макар, че е страшно трудно, аз се отказах.

# 40
  • Мнения: 1 733
Явно детето е по-емоционално. Нещо преживяно или видяно напоследък го е впечатлило и по този начин изразява емоциите си. Не мисля, че е нещо притеснително, но тъй като ти очевидно се тревожиш, поговори с педиатъра  Peace

# 41
  • Мнения: 1 691
Със сигурност не е от райската ябълка Laughing Моят също ми се е будил посред нощ, сяда в леглото и иска да разказваме приказки, да ритаме топка и т.н. Наспал се човекът Hug и после ми се успива сутринта.

# 42
  • Мнения: 197
Много благодаря на всички   bouquet наистина е емоционална днес забеляза една реклама ,тази на жабата на глобул, и днес цял ден квака и ми показва как прави жабата Laughing тоес тя и казва жажа и вместо ква ква казва ва ва  Joy

Общи условия

Активация на акаунт