Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Кулинария
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 367 отговора

Заповядайте в новата 28-та най-вкусна тема!

« Последна редакция: вт, 17 фев 2009, 14:45 от Пепика »
Цитирай

Пепика, чудесна снимка, за бутчето рецептата имаш ли я 35 35 35 или е стек това ???
Много вкусно изглежда, пък и с винце бих поляла ако разрешиш Hug
Цитирай

варненка от София

Карам на стари лаври последните дни и почти не готвя. Два дена правих торта, но понеже е за тортеното предизвикателство няма да имам възможност да ви я пусна сега, снимки в края на месеца от мен.
Отново правих хлебчето на Умбра с домати и маслини ,снимка тук http://www.snimka.bg/album.php?album_id=101773&pid=9688008
Цитирай

За днес караме на каквото има, отдала съм се на неприятно в момента чистене, с приятен после чист резултат, по-късно от мен само хляб от смлени пшеница, соя и ръж + още няколко вида по-меки семена.......Аз на това чудо си му викам - Жив хляб! Жалко,че на външен вид не е нищо особено, но на вкус и аромат е супер!
Цитирай

сред вятърните мелници

Пепика, мерси за новата тема Hug

Вместо запис, снощните гювечета:
Цитирай

софия

Милен@ гювечетата изглеждат супер! Може ли да споделиш как си ги правила   bouquet
Цитирай

София-Младост

От мен набързо едни соленки, на форма никакви ги няма, но нещо тестото явно го поразредих и остана меко.
Цитирай

Благодаря за новата тема   bouquet Момичета всички сте невероятни  Hug Аз довечера ще правя пица и ще я снимам  Wink
Цитирай

varna

Пепика,страхотна тортичка! Hug
Цитирай

О и аз за тортичката се плеснах в началото на темата.Пепика мерси, че пак се погрижи за нас Hug.
От мен снимки довечера или утре Hug.Приятен следобед мили кулинарни вълшебници Love Love Love
Цитирай

София

Цитирай

София

Мили момичета,
Направихте днешният ми празничен ден още по приятен и изпълнен с много усминки, четейки всички тези мили пожелания!
Благодаря ви от сърце за този приятен жест, радвам се, че съм сред вас!
Благодаря, че съм получила и толкова поздрави от момичета, които дори не пишат или пишат рядко в темата!

За всички, които очакват богата трапеза от мен днес, не, няма да готвя, това правя всяка година, а тази реших да готвят вместо мен  chef
Разбира се спретнах нещо  съвсем символично, почерпете се с тези много шоколадови къпкейкчета bowuu

Красимира, ще напиша рецептата за скаридите и ще я пусна Peace
« Последна редакция: вт, 17 фев 2009, 16:18 от esy »
Цитирай

София

Пепика , много красива тема    smile3525 !

Благодарности за труда  ти  Hug  Hug  Hug !

esy  ,браво ,че  са те поглезили  на Рождения ти ден  Hug !

От мен  за запис  вчерашното меню

Картофено ... нещо   35  с плънка от  запържени  лук ,морков и  смляно пилешко филе  и отгоре запечен пушен кашкавал  
 на мъжа ми ( едва  победих да успея да  снимам  парче  hahaha , борбата беше  безмилостно жестока   hahaha )
 и за мен със  нетърпеливо  приготвеното ми , мноого вкусно  Embarassed  кьополу 
Цитирай

София

Пепика,   bouquet за поредната прекрасна тема и с пожелание за безброй други такива.  Hug

Днешното ни меню:

салата от печени чушки с чесън и копър

леща гореща

и дробчета с праз лук и картофки с копър, масълце и чесън за гарнитура.
Цитирай

USA

За днес пилешки кюфтета по"чирпански". Smile

А за всички които питаха  за тутманика,рецепта няма. Laughing

Готово тесто ,каквото си правите за пици,мекици и др. ,разделям на 2-3 топки.Всяка топка разпъвам с пръсти на не много тънко,мажа със зехтин поръсвам сирене ,навивам и нареждам в тава.Намазвам отгоре също със зехтин оставям да втаса малко,мажа с жълтък и пека.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 367 отговора