Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Родители в България - общ
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 292 отговора

Русе

нова тема, обменяйте полезна информация

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=364467.msg10208949#msg10208949 - старият справочник
Цитирай

Русе

Собствениците на Ян Бибиян са ми роднини и ги попитах дали приемат употребявани неща на 100% не
Цитирай

Русе

Да следя справките  Mr. Green
Цитирай

Момичета, от къде да си взема от онези гумени топки ама търся с една цяла дръжка да е - такава П-образна, а не с уши   bouquet
Цитирай

Somewhere in Time!

Ето ме и мен в новата тема Smile
Цитирай

Русе

Хоп и аз да се намърдам, въпреки че нашата темичка едвам крета напоследък. Дано свърши тази зима вече, че да се раздвижим малко по Центъра. Току-виж и някое събитие се появи на хоризонта.
Момичета някоя има ли намерение да ходи на концерта на Мадона. Малко скъпички билетите, което засега ме спира.
Цитирай

Русе

И аз тука  bowuu.
Събитие ще се появи, но в края на март,началото на април.В момента тече подготовка.
Цитирай

там където ме зове сърцето!!!

И аз ! Hug
Цитирай

И аз да се запиша , и да питам тая събота/неделя какво дават в кукления театър , от доста време се каня да заведа малката  Smile
Цитирай

В неделя ще дават Спящата красавица  Smile
Аз пък да попитам дали някой знае къде има занимания по приложни и изобразителни изкуства за 6 годишно дете.
Цитирай

Русе

Момичета, от къде да си взема от онези гумени топки ама търся с една цяла дръжка да е - такава П-образна, а не с уши   bouquet
в Усмивка имаше
Цитирай

Собствениците на Ян Бибиян са ми роднини и ги попитах дали приемат употребявани неща на 100% не
като стана въпрос за Ян бибиян, понеже казваш че са ти роднини...тъй като аз няма да се заема по въпроса..би ли им обърнала внимание, че в големия им магазин който е до второ районно има три продавачки, които по цял ден си чоплят носа и вместо да обърнат внимание на клиентите лапат мухите, да не говорим, че са страшно некомпетентни по всякакви въпроси и държа да отбележа, че това не е само мое мнение...не, че се заяждам...бих се заела по въпроса, но понеже каза, че са ти роднини, моля те кажи им...то бива лошо обслужване ама това бие всякакви рекорди..... Naughty
Цитирай

Дзяк  Whaasup
Цитирай

Русе

като стана въпрос за Ян бибиян, понеже казваш че са ти роднини...тъй като аз няма да се заема по въпроса..би ли им обърнала внимание, че в големия им магазин който е до второ районно има три продавачки, които по цял ден си чоплят носа и вместо да обърнат внимание на клиентите лапат мухите, да не говорим, че са страшно некомпетентни по всякакви въпроси и държа да отбележа, че това не е само мое мнение...не, че се заяждам...бих се заела по въпроса, но понеже каза, че са ти роднини, моля те кажи им...то бива лошо обслужване ама това бие всякакви рекорди..... Naughty

35 35 35 35 35 35
Цитирай

Rolling Eyes
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 292 отговора