Пак взрив в София - Неро на Ники Пилето.......

  • 4 943
  • 74
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 421
е този път е нямало жертви,а следващия ?щото предполагам с това няма да се приключат нещата.е заради такива отрепки ,колко невинни хора са си заминали....

# 16
  • Мнения: 421
в статията по-горе четох,че този пилето бил,съден за заплаха над полицай.е ,разминал се с глоба 700 левченца.уверявам се за сетен път,че това не е държава.нямам думи,незнам какво да кажа .

# 17
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Само не разбрах заради това, че Ники пилето е еди-какъв-си, трябва да се взривява просто ей така?
Живея на 50м от там, така изтрещя, че скочих както спях.
Не, няма да се минава по-спокойно по Витошка.
Не мога да разбера злорадството по повод случилото се.

# 18
  • Sofia, BG
  • Мнения: 210
Изобщо не става въпрос за злорадство! Аз също се радвам, че няма пострадали. Но поне ще има един вертеп по-малко в града!

# 19
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Е, чак пък вертеп. През ден сядам(х) на кафе там, не съм забелязала подобно нещо.

# 20
  • Мнения: 592
Е, чак пък вертеп. През ден сядам(х) на кафе там, не съм забелязала подобно нещо.
Жалко за персонала там - в тази криза ще трябва да си търсят работа, иначе и Пилето е вмирисано отвсякъде, и даржавата ни е вмирисана отвсякъде. Не знам кое не е?
п.п. Mims-Mims - ако беше станало докато си пиеше кафето....

# 21
  • София
  • Мнения: 803
Е, стига бе и аз живея на 50м. от Неро  Laughing Laughing Laughing
Преди време викам на една приятелка:
- Наде, аре да ходим в Неро  някоя вечер има жива музика.
а тя
- Дай да не ходим , не се знае до кога ще е жива.
Излезна права , добре че не ходихме  Laughing Laughing Laughing

# 22
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Е, чак пък вертеп. През ден сядам(х) на кафе там, не съм забелязала подобно нещо.
Жалко за персонала там - в тази криза ще трябва да си търсят работа, иначе и Пилето е вмирисано отвсякъде, и даржавата ни е вмирисана отвсякъде. Не знам кое не е?
п.п. Mims-Mims - ако беше станало докато си пиеше кафето....


Дали аз докато пия кафе, дали някой друг - не е ли едно и също? А иначе ти даваш отговор на въпроса в предните ти две изречения. Гнило е всичко.
На мен ми е все едно на кого е заведението, стига да се чувствам спокойно докато съм там. Така или иначе, повечето не са на случайни хора. Не ми дава мира фактът, че се гърми в жилищен блок (Неро е на приземния етаж на жилищна кооперация). Та квалификации от типа на "отрепки", "вертеп", "да се трепят" и подобни, не ми се връзват в случая. Като има нарушения, като пилето или друг, който и да е не е съвсем стока, да се заемат органите, а не да се взривява това и онова под носа на хората.

# 23
  • Мнения: 4 195
да бе, пука му на някой за хората ooooh!
сигурни ли сте, че не е някоя мама неможеща да си вземе кухнята........ ( шегичка Laughing)

# 24
  • Мнения: 674
Не Ви ли прави впечатление че когато почнат полицейски акции ,арести на ДАНС мутрите започват да се взривяват и гърмят.
Значи Браво все пак има ефект от ДАНС!!!  Peace

# 25
  • Мнения: 4 892
http://news.netinfo.bg/index.phtml?tid=40&oid=752855

Още ли смятате, че това е най-добрият начин мутрите да си уреждат сметките?

# 26
  • Мнения: 2 388
Като има нарушения, като пилето или друг, който и да е не е съвсем стока, да се заемат органите, а не да се взривява това и онова под носа на хората.

Това е и моето мнение.

# 27
  • Мнения: 283
ох винаги ми е било неприятно това заведение.  една приятелка не знам защо, но винаги държи да ходим там на кафе, когато се виждаме и мъжа ми все ми повтаряше- не ходете там ще вземат да ви взривят някой път ......чудя се сега в коя ли мутренска бърлога ще ме води

# 28
  • Мнения: 2 388
Не Ви ли прави впечатление че когато почнат полицейски акции ,арести на ДАНС мутрите започват да се взривяват и гърмят.
Значи Браво все пак има ефект от ДАНС!!!  Peace

Какъв ефект точно има? Това, че могат да загинат и загиват невинни хора или...?
Не разбрах точно.

# 29
  • Sofia, BG
  • Мнения: 210
И като не е вертеп, защо почти вска седмица имаше акция на полицията там?

Общи условия

Активация на акаунт