Все още не сте се регистрирали? Направете го сега напълно безплатно!!!

запомни ме Забравена парола Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 90 отговора
Здравейте,аз вече съм в 5м и не ми е изтичало нищо от гърдите.В книги и нета чета,че сега е момента.Вярно ли е?Ако не ми протече това чудо ще имам ли кърма?Много искам да си кърмя детето?
Благодаря!  bouquet
Цитирай

Не мисля, че има връзка. Въпрос на организъм. Като родиш ще видиш дали ще имаш достатъчно кърма.
Ако толкова се притесняваш - попитай момичетата от Кърмаческия.
Цитирай

Здравейте,аз вече съм в 5м и не ми е изтичало нищо от гърдите.В книги и нета чета,че сега е момента.Вярно ли е?Ако не ми протече това чудо ще имам ли кърма?Много искам да си кърмя детето?
Благодаря!  bouquet

Ами не е задължително. И няма връзка с кърмата после. При мен течеше от началото почти и през цялата бременност, с изключение на последните два месеца Rolling Eyes. Но сега си кърмя успешно и няма проблеми. Не се тормози за такива неща. Всичко ще бъде наред Peace.
Цитирай

Няма връзка. Аз имах коластра от третия месец на бременността, а въобще не успях да кърмя. Пожелавам ти при теб да се случи обратното  Peace
Цитирай

Спокойно, няма абсолютно никаква връзка. На мен коластрата ми потече едва след като родих и сложих Андреа на гърда (и с Ния беше същото). След няколко дни ще стане на 11 месеца и още си я кърмя успешно Peace
Цитирай

Този подфорум ще ти е от полза  Peace
Цитирай

Хич не се паникъосвай , мила!
При всеки е различно и това съвсем не означава, че няма да кърмиш!
Освен това самата кърма слиза на третия четвъртия ден след раждането...така, че страшно няма!
Цитирай

И аз мисля,че нямат връзка двете неща Peace При сестра ми не се отделяше коластра по време на бременността,а след като роди имаше доста мляко.Аз имах още от 4-тия месец.Не ги мисли тези неща от сега Smile
Цитирай

Според мен няма никаква връзка - всичко е индивидуално!
Цитирай

Явно при всички е различно, аз през бременността нямах, дойде ми след като сложих бебето. Сега кърмя успешно! Peace
Цитирай

Коластра ще имаш,като родиш! Hug
Цитирай

Не мисля, че има връзка! Не се притеснявай излишно Hug

И все пак ако е важно да кажа, че моята я забелязах в 27-ма седмица  Smile
Цитирай

Нищо и никога не ми е изтичало от гърдите преди да родя. Коластрата ми тръгна точно 24 часа след като бебето се появи на бял свят. Кърма имах много.
Цитирай

Не се притеснявай! Няма значение дали имаш коластра преди да родиш. Моята тръгна след раждането и досега имам много кърма.
Лека бременност и успех!
Цитирай

Аз нямах по време на бременността,а моя приятелка пък обратното...
..различно е при всеки,не се притеснявай Hug
Цитирай

1-14 от 90 отговора