Отговори
# 15
  • Мнения: 447
Добро утро! Билянче, добре че ме изпревари. Никакво празнуване нямаше снощи. Дечурлигата вкиснаха следобяд и беше само рев и крясъци. Та така до сутринта, когато се появиха едни сополи, за чиито цвят и консистенция ще си замълча. Та пак са болни и вкъщи е ревалник. Ако на някой му се реве- моля да заповяда.

# 16
  • Мнения: 132
добро утро и от мен.
видяхте ли темата сухото мляко с опасните съставки...

.http://www.dnes.bg/article.php?id=66188
нямам думи какво става у нас

# 17
  • Мнения: 19
Добро утро и от мен! И кафето, и закуската са много хубави! Съжалявам да чуя, че има болни дечица. В София днес също вали сняг и никак, никак не е приятно да трябва да ходиш навън в този ад. Имам нова снимка на Симеон и я споделям с вас

Искам да ви попитам и нещо конкретно относно малчовците - Симеон не плаче по никое друго време, освен когато усети, че го събличат и остава без дрешки. Не знам дали се страхува или просто не е свикнал, но снощи докато му сменяха памперса се чуваше страхотен рев..ще кажеш, че го бият това дете..обаждам им се през час, но неговият мощен рев оглася всичко, само когато усети , че го събличат. Някой сбъсквал ли се е с подобно нещо?

# 18
  • Мнения: 224
Леле,какъв е тоя сняг бе! Пълна скръб, така го мразя! Не живея в подходящата географска ширина. Марси, на нас ни е лятно настроението, но времето не иска и да чуе.

Селесте, споко. Това са нещата от живота на новородените. Ивана беше същата, а доколкото знам и повечето деца, но като дойдат коликите, Мони ще разбере, че е ревал за нищо и тогава ще си има по-конкретни и сериозни причини.

Джуджавчице, кофти работа с болни деца, ни е сме на АБ, дано на вас ви се размине.

Дани, не съм изклюбила и вашата детска, но ако се намърдаме там, ти ще отговаряш и за Ивана, да знаеш  Laughing

Инче, неприятно е с повръщане и отпадналост. Но това ще е премине. При мен беше до края на 3 месец и после като ми дойде идна сила, нямах спирка ти казвам. Даже боядисвах, мъкнех разни кофи и на й- обичах да ходя на кино и то на филми на ужасите. Сега искам нормално дете, ама как да стане при такава майка.

# 19
  • Благоевград
  • Мнения: 142
Андреа Селесте лелеее, много е сладък Симеон - душичка малка . Hug
И аз мисля, че е нормално - най-вече защото той е затоплен и като го
събличат усеща нещо различно и неприятно. Но тези въздушни бани по-късно
ще му доставят удоволствие - ще видите. После няма да ви дава да го обличате Laughing
Ana2 прекрасна закуска, музиканото оформление също ми допадна , а хумора
още повече. Peace
Ина почти няма бремена на която да и се е разминало това.
Ако това ще те успокои, ще ти кажа, че аз бях по-зле - защото хем
имах киселини (почти постоянно), хем повръщането ( но не сутрин а вечер),
а на всичкото отгоре правех температура през втори и трети месец.
За температурата ми обясниха, че са редки тези случаи, но не трябва да се притеснявам,
т.е. едва ли не нормална била ,защото организма се бори с чуждото тяло. Shocked
Надявам се да се успокои малко  Laughing Все пак искрено ти съчувствама за това.  bouquet
joana_karolina още не е потвърдено дали има от това мляко в търг.мрежа.
Аз доколкото чух снощи, вносителят твърдял , че от тази партида не е внасяна в Б-я.
Остава да се надяваме, че казва истината - поне докато прикл.проверката на РИОКОЗ.
jujavka на вас и на всички болнички бързо оздравяване !

Лек ден на всички !   bouquet

# 20
  • Мнения: 286
Здравейте
Данка-поспаланка пак последна Mr. Green
масата така добре аранжирана и подредена искам на такава да закусвам с мъжа ми всяка сутрин,супер романтична е,аз мога да намеря романтика във всичко стига да съм на такава вълна Blush

Ели,съжалявам че сте болнички и за вас Джуджавчице също Hug
Ели аз ще си отговарям за Ивана ти не се притеснявай,за мен където 2 там и 3 hahaha

За това мляко сега чувам,не ми е извесна марката,но са пълни идиоти да пускат такива неща  #2gunfire

Ади,ти пък какво се притесняваш,ми той Монката е като леля си,предпочита по-разголен да го дава hahaha
Биби,хуморът ми допадна много Peace
Желая ви спорен ден   bouquet

# 21
  • Мнения: 19
Дани, вярно още си сънена - Симо не обича гол да стои

# 22
  • 42.016399,23.101179
  • Мнения: 259
Здравейте,
днес Венци не е на работа и не мога да се добера до компа. Sad
Билянка благодаря за кафето. Laughing
Аз сутринта слушах за това мляко по ТВ, ама е малка вероятността в Бг да има от тази пратка, все пак обаче са длъжни да направят проверка.
Андреа и аз мисля че е нормално да реве като го събличат голичък, но  жалко все пак че не се е метнал на леля си. Wink
Ели, jujavka по бързо оздравявайте вие. Hug
Ина сега разбра ли защо ти казвахме, че по добре е да не си бременна на сватбата? Wink Представяш ли си каква булка щеше да си в това състояние. Laughing
На Виктория най-накрая вчера им раздадоха стихчета за 8ми март, явно са решили все пак децата да имат тържество. Но на Вики стихчето е направо ужасно, без никаква рима и смисъл, незнам как ще успее да го научи.  Sick
аз преди малко се поразходих до пощата да си взема поредната пратка от продавалника. Голямо зарибяване падна в последно време, обаче съм много доволна, най-накрая се уредих с чанта и портфейл Пума. Laughing

# 23
  • Мнения: 62
Здравейте,
Искам да попитам най-вероятно Марси ще може дами отговори.
Защо когато чета форума от вкъщи не виждам снимките на аватора на Андреа та дори и на моя, а днес Андреа е сложила снимка на Монката аз пак не я виждах. Като дойда в офиса и си виждам всичко, много ми е странно всичко това. Не ми се случва само тук а и в други форуми.
Иначе ние сме по-добре само дето много кашля, я кажете някой лек за кашлицата.
Довечера сме на детски рожден ден, надявам се да се да си прекараме добре. Сега ще видя моят звер как ще се държи сред много деца, че нещо напоследък само плаче като види много деца на куп не знайно защо.

# 24
  • Благоевград
  • Мнения: 142
Отново малко хумор :

По думите на мениджъра:
"Компютърът не щя да се включи - викам оня шаман админа. Дойде той, вдигна ръце към небето, промърмори някакви неясни думи, завъртя ми стола 10 пъти около оста му, ритна компютъра, наведе се под бюрото, и пак промърмори нещо неясно, вкючи компютъра и той тръгна! Пак дигна ръце към небето, промърмора нещо и излезе."

По думите на админа:
"Отивам при юзъра - а тоя глупак така се е въртял на стола, че намотал около него захранващия кабел. Напсувах го яко ама тихо да не ме чуе, разплетох кабела, ритнах компютъра по-далече под бюрото, включих го, пак го напсувах и си излязох."


 Grinning

И една интересна новина : В Китай предизвикаха снеговалеж с ракети, за да се борят със сушата.
http://www.chudesa.net/?p=statia&statiaid=11594
  bouquet

Последна редакция: чт, 19 фев 2009, 16:01 от desi-r

# 25
  • Мнения: 447
Деси, този хумор е само за мен! Малкия досега се бори да включи мишката направо в рутера и се сърди защо няма подходяща дупка Joy Joy Joy

# 26
  • Мнения: 2 837
Добро утро! Ама виелица, а! А трябва да водя Румен на лекар, че от вчера е с едни жълти сополи и с опити за кашляне. Утре пък съм на София на второто занятие на курса.


Кафенцето:


Закуската:


Музиката: http://www.youtube.com/watch?v=B4qZec7B6oU&feature=related

# 27
  • 42.016399,23.101179
  • Мнения: 259
Добро утро,
ужасно време, ние ще си оставиме Вики в къщи, ще се гледат с татко и.
Билянка, благодаря за кафето и аз в момента пия моето.

# 28
  • Мнения: 19
Добро утро! Кафето вече го изпих Simple Smile С този ад навън бих предпочела и аз да си стоя вкъщи. Както миналия път, сега отново не са почистени нито тротоари, нито дори основни кръстовища - на Петте кьошета едвам се минаваше, а накрая малко преди да стигнем офиса, маршрутката започна да буксува и потегли на магия...Не знам за Благоевград конкретно, но в Ма(га)дан не си спомням да е било толкова ужасно...задължението всеки да почисти пред блока или къщата си винаги се е спазвало и не ти се налага да газиш в преспи толкова много...иначе - успях да полетя, защото закачих токчето си в ръба на тротоара, който не се виждаше къде е...падането мина без особени поражения..Дано имате по-хубава сутрин от моята

# 29
  • Мнения: 62
Добро утро момичета, да ви почерпя днес моята малка принцеска става на 1 годинка
Заповядай те



Тъй като са сервирали вече кафето и закуската ето нещо за по-късната част от деня  Mr. Green

Приятен ден на всички  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт