Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Животни и домашни любимци
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 32 отговора
Здравейте,подариха ми зайче за рождения ден,но аз си нямах и представа,че имат това намерение.Аз съм студент Математика и Информатика в Софийския Университет и нямам НИКАКВО време,да го гледам,а до колкото разбрах било и много сложно,а и нямам и възможност,направо не знам как можаха да ми го подарят без да ме питат...Малко по-късничко ще кача снимки,но накратко:това е клепоухчо зайче,бяло на черни точки и е много палаво,но аз нямам НИКАКВА възможност за съжаление да го гледам.Точно по-тази причина се надявам някой добър стопанин,да го вземе.Благодаря ви предварително.
Снимка: http://pics.data.bg/categories/1/%d0%be%d0%b1%d1%89%d0%b8/a2577c … bef5/18022009424j
« Последна редакция: ср, 18 фев 2009, 14:40 от predatoralien »
Цитирай

с/у ОколоМръсТното

дай снимки, моля. Very Happy
Цитирай

София

и аз за снимки чакам
Цитирай

През девет форума в десети

Внимавай на кого ще го дадеш, момче! Такова сладко зайче не заслужава да нахрани някоя змия...
Цитирай

Невероятно е. Love Искам да го нагушкам. Hug
Цитирай

София

Последно за кого е таралежа (от таралеж в гащите  Laughing) Имам един такъв хубосник в къщи, ако е мъжко може и да го взема.
Цитирай

az bih vzela zaicheto  Smile i se izvinqvam za latinicata .....
Цитирай

Между Сцила и Харибда

Много красив зайо!Пожелавам му да си намери много добри и обичливи стопани!И както каза Как'Сийка, много внимавайте на кого ще го дадете  Sick Хора всякакви,убедете се , че няма да нахрани змия или да стане на яхния  Sick ooooh! Изисквайте да ви дадат телефон и адрес, кажете , че искате да го виждате от време на време, пък макар и само на снимки...Никой нормален човек няма да ви откаже да праща снимка от време на време!Ако човека се дърпа и не си дава личните данни бъдете нащрек! Peace
Цитирай

Варна

За кой град става въпрос
Цитирай

София

За кой град става въпрос

Софийския Университет е в София, до колкото знам Wink  Laughing

Нямам змии в къщи. Но имам две дивачета, които обичат зайци, нищо, че плаша голямото, че ако не изчисти на заека ще го сготвя...  35 няма да го направя, защото няма да има кой да го яде... Wink
Цитирай

Бургас / London

Много е сладко. newsm03
Може ли да дадеш по-пълно инфо за него?
Цитирай

В Изумрудения свят (без рубинени пантофи)!

Трудно ли се гледат зайчета? Много го харесах...
Цитирай

с/у ОколоМръсТното

Може ли да дадеш по-пълно инфо за него?

до кое коляно, предпочиташ  Laughing
Аз се отказвам. Не ми харесва...
Цитирай

...на село

Има ли си клетка зайо?
Ако си има го взимам /просто в момента нямам възможност да му купя ако си няма/.
Цитирай

София

Аз също бих го взела харесва ми ако има клетка   и ми се обясни какви грижи да се полагат да него.Имам се едно калпазанче дето ще му е вечният другар на зайо  Laughing
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 32 отговора