свестни сайтове за запознанства

  • 7 422
  • 58
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 110
Опитай  този ,дано да имаш късмет!
http://www.aha.bg/

# 16
  • Мнения: 919
добре де, пусни ТТ данни и изисквания, вярвам че мамите имат познати сериозни ергени и ще ти помогнат.
Joy

# 17
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
не се смей, форума има неподозирани възможности .... 90000 потребителки ако се наложи ще съставят един каталог от поне 5000 ергена най-малко. при това тествани ..

# 18
  • Мнения: 2 448
мда тествани от гост гост.  hahaha

# 19
  • Мнения: 919
не се смей, форума има неподозирани възможности .... 90000 потребителки ако се наложи ще съставят един каталог от поне 5000 ергена най-малко. при това тествани ..
Добра идея hahaha

# 20
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
мда тествани от гост гост.  hahaha

неее бъркаш нещо , гост гост май се хвалеше, че тествала форумци .... а тук ергени няма сякаш. ааа има едни дето пускат анонимни теми от женски имена , ама такива не и трябват на жената.

# 21
  • Мнения: 2 448
А, не тествала форумци , а май мъже на форумки, и любовници на такива, нещо такова беше, но поне изпитанията при нея за сериозни. Може да насочи момичето, кой си заслужава и кой не. Опитът и е голям.   Sunglasses

# 22
  • Мнения: 2 172
Аз намерих половинката си в sladur.com  Crazy Но се оказа,че сме колеги от различни курсове в академията и може би това допринесе  Thinking

# 23
  • Мнения: 2 407
Няма такива.

# 24
  • Мнения: 677
Сайт, бар или парк. Всичко е до късмет. Но най-весело е в бар, разбира се.

# 25
  • Мнения: 25 600
А моят мъж ме е видял и харесал на улицата.  Blush
Ако искаш, да ти пиша на ЛС за коя точно става въпрос? Булевард е!

# 26
  • Мнения: 63
Мдааа,и аз съм с мойта половинка почти една година,в aha.bg се запознахме

# 27
  • Мнения: 919
А моят мъж ме е видял и харесал на улицата.  Blush
Ако искаш, да ти пиша на ЛС за коя точно става въпрос? Булевард е!
Joy Joy

# 28
  • Мнения: 5 370
Принципно не одобрявам пребиваването в сайтове за запознанство. Naughty
Причините да се търси подобен начин на връзка според мен са тотална извратеност или тотално отчаяние.
Дано да успееш да намериш нещо читаво,но.......трудно.
Д..а, каква извратена съм била, Ах ах, Маркиза дьо Сад Mr. Green Ауууу, и колко отчаяна. Отчаяна....кандидат-съпруга. Mr. Green

Сайт, бар или парк. Всичко е до късмет. Но най-весело е в бар, разбира се.Така е. Съгласна.

На времето се бях срещала с няколко свестни пича от Бгдейт, а на този, на когото най-малко внимание обръщах, даже му родих и син. Mr. Green  Бях изключително вървежно и слабичко гадже, не съм била грозила, не съм била дебела (е, сега съм, ама това е друга тема) и не съм лъгала, че съм мъж. Толкоз. Whistling
Ше зема най-накрая да си лепна една стара снимка и да напиша отдолу- "така свалих мъжОто" Mr. Green



# 29
  • Мнения: 2 829
не се смей, форума има неподозирани възможности .... 90000 потребителки ако се наложи ще съставят един каталог от поне 5000 ергена най-малко. при това тествани ..

мда..не е лоша идеята Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт