Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 15 отговора

В обора

Здравейте,

искам да попитам дали има някоя мама която да учи в ЮЗУ-то,ако има нека да обменим малко инфо.Принципно аз съм 4-ти курс,но имам няколко въпроса. #Crazy
Цитирай

In my tropical dream

Четвърти курс и пишеш "учи ли" слято?!?!   doh  Shocked
Цитирай

В обора

Четвърти курс и пишеш "учи ли" слято?!?!   doh  Shocked

Както съм и написала "Югозапдният" - да,на всеки се случва да греши...простете!
Цитирай

In my tropical dream

Айде, това че си изяла едно "а" си личи, че е от бързане / грешка на ръката/клавиатурата. Освен това трябва да е Югозападния , нечленувано... В 3 реда - 3 грешки, в четвърти курс във ВУЗ. Егати ....
Цитирай

благоевград

какво те интересува??
аз уча там и съм 4-та година 4-ти курс
Цитирай

Сливница

А аз пък завърших там семестриално през 2006
Цитирай

какво те интересува??
аз уча там и съм 4-та година 4-ти курс

Това обяснява нещата. Може би на 5тата година в 4ти курс ще се ограмотиш.
Цитирай

Белгия/София

която да учи в ЮЗУ-то,ако има нека да обменим малко инфо.Принципно аз съм 4-ти курс,но имам няколко въпроса.

Въпроси за самия университет ли?  newsm78 Понеже не казваш коя специалност си... Аз съм завършила там, ако мога да ти бъда от полза...  Smile
Цитирай

София

Еми чакай малко първо да я изпитат по правопис тука де!
Цитирай

на третия етаж

Много злоба Thinking
Цитирай

ВОДОЛЕЙ

Досадните апострофиращи да не забравят, че има много "полезна" тема за правописните грешки, където могат да изнесат забележките си. Там се констатират грешките, но след това има и подигравки, много е яко. Дерзайте там!!!
И полезно.
Цитирай

Досадните апострофиращи да не забравят, че има много "полезна" тема за правописните грешки, където могат да изнесат забележките си. Там се констатират грешките, но след това има и подигравки, много е яко. Дерзайте там!!!
И полезно.

Да ти кажа, малко като воайорство ми иде тази тема.  Препочитам Право куме в Очи.  А че съм вманиачена, си го признавам - особено в заглавие и то на човек с вишу.
Цитирай

ВОДОЛЕЙ

И полезно.

Препочитам Право куме в Очи. 

Добре, де, ама то вече имаше една де го на кума в очите, другото е в повече.  Peace
Цитирай

Извинявам се, объркала съм нещата. Не гледам имена. Ам да беше си поправила заглавието.
Цитирай

София

Аз уча там - право.Завършвам тази година.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 15 отговора