Някой учили в Югозапдният Университет в Благоевград?

  • 1 378
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 37
Здравейте,

искам да попитам дали има някоя мама която да учи в ЮЗУ-то,ако има нека да обменим малко инфо.Принципно аз съм 4-ти курс,но имам няколко въпроса. #Crazy

# 1
  • In my tropical dream
  • Мнения: 250
Четвърти курс и пишеш "учи ли" слято?!?!   doh  Shocked

# 2
  • Мнения: 37
Четвърти курс и пишеш "учи ли" слято?!?!   doh  Shocked

Както съм и написала "Югозапдният" - да,на всеки се случва да греши...простете!

# 3
  • In my tropical dream
  • Мнения: 250
Айде, това че си изяла едно "а" си личи, че е от бързане / грешка на ръката/клавиатурата. Освен това трябва да е Югозападния , нечленувано... В 3 реда - 3 грешки, в четвърти курс във ВУЗ. Егати ....

# 4
  • Мнения: 132
какво те интересува??
аз уча там и съм 4-та година 4-ти курс

# 5
  • Мнения: 19
А аз пък завърших там семестриално през 2006

# 6
  • Мнения: 12 648
какво те интересува??
аз уча там и съм 4-та година 4-ти курс

Това обяснява нещата. Може би на 5тата година в 4ти курс ще се ограмотиш.

# 7
  • Мнения: 27 524
която да учи в ЮЗУ-то,ако има нека да обменим малко инфо.Принципно аз съм 4-ти курс,но имам няколко въпроса.

Въпроси за самия университет ли?  newsm78 Понеже не казваш коя специалност си... Аз съм завършила там, ако мога да ти бъда от полза...  Simple Smile

# 8
  • Мнения: 588
Еми чакай малко първо да я изпитат по правопис тука де!

# 9
  • Мнения: 54
Много злоба Thinking

# 10
  • Мнения: 4 892
Досадните апострофиращи да не забравят, че има много "полезна" тема за правописните грешки, където могат да изнесат забележките си. Там се констатират грешките, но след това има и подигравки, много е яко. Дерзайте там!!!
И полезно.

# 11
  • Мнения: 12 648
Досадните апострофиращи да не забравят, че има много "полезна" тема за правописните грешки, където могат да изнесат забележките си. Там се констатират грешките, но след това има и подигравки, много е яко. Дерзайте там!!!
И полезно.

Да ти кажа, малко като воайорство ми иде тази тема.  Препочитам Право куме в Очи.  А че съм вманиачена, си го признавам - особено в заглавие и то на човек с вишу.

# 12
  • Мнения: 4 892
Досадните апострофиращи да не забравят, че има много "полезна" тема за правописните грешки, където могат да изнесат забележките си. Там се констатират грешките, но след това има и подигравки, много е яко. Дерзайте там!!!
И полезно.

 Препочитам Право куме в Очи. 

Добре, де, ама то вече имаше една де го на кума в очите, другото е в повече.  Peace

# 13
  • Мнения: 12 648
Извинявам се, объркала съм нещата. Не гледам имена. Ам да беше си поправила заглавието.

# 14
  • София
  • Мнения: 888
Аз уча там - право.Завършвам тази година.

Общи условия

Активация на акаунт