Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравословни проблеми и профилактика
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
От години имам кафяво течение по време на цикъл.
Започва нормално и към края последните 2 или 3 дни става кафяво , много кафяво ,почти черно и спира.
И така е всеки месец.
Нямам проблеми със забременяването, но имам 2 аборта.
Четох разни неща и ме хвана страх.
Може ли да е раничка или ендометриоза или някакво заболяване.
Ще остана ли бездетна? Sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Много съм се притеснила. baby_neutral
Гинеколожката ми каза че кръвта се изчиствала ама знам ли като чета тези работи!!! baby_neutral
Цитирай

здравей,
и аз бях така пред няколко години преди да забременея. До като стана ясно ,че имах ендометриален полип и се подложих на хистероскопия.след като ми махнаха полипа веднага изчезна това кафяво зацапване .така че отиди при правилния лекар кото може да види евентуално този проблем.после много скоро забременях.и сег имам една сладка госпожица! успех
Цитирай

Смени си гинеколожката ! Как може така да гадае, а да не те прегледа или да ти направи изследваня !?
 Дано всичко е наред !
Цитирай

Sometimes you have to get lost to find yourself!

здравей,
и аз бях така пред няколко години преди да забременея. До като стана ясно ,че имах ендометриален полип и се подложих на хистероскопия.след като ми махнаха полипа веднага изчезна това кафяво зацапване .така че отиди при правилния лекар кото може да види евентуално този проблем.после много скоро забременях.и сег имам една сладка госпожица! успех

tusana как ти откриха този ендометриялен полип, с ехограф или с някакво друго изследване?

Цитирай

с вагинален ехограф.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.