Пролетните ви парфюми 2

  • 26 898
  • 275
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 4 134
Свежа, но нетрайна.....ясно без изненади Wink  Peace

# 211
  • Мнения: 733
Леле момичета вие ме шашнахте  Shocked, по колко парфюма имате в колекцията си ?  Crazy

Имаше подобна тема преди време. Да беше видяла шкафа на monda... бройката нахвърляше 100   Wink Моя личен опит е скромен и засега съм се сдобила с около десетина, но само да видиш уиш листата ми  Laughing На първо място за пролетта излязоха Нилските градини и 212, само чакам заплата  smile3508

# 212
  • Мнения: 74
illy Simple Smile, как я намираш зелената Омния, пробвала ли си я? Peace

В БЗ я има, вчера я душнах Simple Smile Не мога да кажа кой знае какво за нея, защото бях подушила поне 5 парфюма преди това и то по-плътни и тежки и не съм сигурна какво усещах накрая Blush Определено обаче прилича на останалите омнии без класическата. Аз не намирам голяма разлика м/у Кристалин и Аметист, имат си някаква много характерна и повтаряща се и в двата съставка. Та този ми ухаеше подобно, но не мога да кажа, че ми хареса. Може би, защото не съм любител на зелените аромати.

Аз определено долавям разлика,Кристалина не ми харесва,има силно доловими за мен мускус,чай и аква нотки,които придават съвсем друга заввършеност на парфюма.Аметиста-роза,ирис,хелиотроп и дървесни нотки,няма мускус,който при първия парфюм много променя аромата.Кристалин ми е свеж,аква,но някакси застинало,а Аметиста ми е като цветен воал-ясно усещам цветята,няма я аква нотката и ми е много нежен и чаровен.Лошото и в същото време чаровното за мен е,че всички парфюми на Булгари,които съм душила са нетарйни,от тези,които се усещат най вече при тясна близост.Вчера се пръсках два пъти с Аметиста,сложих си и преди да си легна Flutter и в момента при всяко движение на косата ми го усещам,вярно пак лекичко и въздушно WinkФен съм на Булгари,не могат да ме разочароват откъм трайност Heart Eyes

# 213
  • Мнения: 4 134
Аз преди бях поставила Булгари в графата - ''не за мен'', и то не защото не ми е харесвал нито един техен аромат, а именно заради трайността, но както казах, след Черния Жасмин си промених мнението (не че убива с трайност Wink), но пък толкова ми пасва, като миризма, направо мой тип. Разбира се, ужасно се изкефих, когато видях че е номиниран от престижно жури за аромат на годината в категорията си bowuu, не че и тяхната преценка не е субективна, но все пак.....определено има значение Grinning
п.п. По отношение на бройката, винаги поддържам около 10 парфюма -  рядко ми харесват повече от 10 - 15 парфюма едновременно, но пък ползвам отдавна и доста са ми минали през ръцете Peace

# 214
  • Мнения: 74
И аз поддържам около 10,но не ми стигат,така че ще ги "размножавам" Grinning Бавно и славно Grinning
Жасмин Ноар не е моя парфюм,но иначе ми харесва Peace

# 215
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Момичета, ако видите online да се продават новите парфюми на Kenzo...свиркайте моля  Whistling  bouquet

# 216
  • Мнения: 96
Здравейте, момичета!

Изчетох с огромен интерес темичката  - беше ми много интересно и полезно споделеното от вас!
Аз като една любителка на парфюми бих искала да се присъединя към вас - ще ми е много приятно да има с кого да обсъждам пристрастията си Laughing

В момента любими от тези, които имам са: (няма да изброявам всички, че ще ме помислите за луда  Laughing)
Jasmin Noir (Bulgari) - не е много траен, но му прощавам
Chanel - Coco Mademoiselle - това е "моя" парфюм. ОТкрих го в Париж и досега не мога да намеря друг аромат, който да го измести от първото място в сърцето ми Laughing
 Allure Sensuel - за по специални моменти
Cacharel - Promese - за ежедневието
Hanae Mori - Пеперудите - имам го от Франция, за съжаление не мога да го открия на друго място, имам още малко във флакона и си го пазя за подходящо настроение
Вчера мъжа ми изненадващо ми подари Estee Lauder - Pleasures delight - странно, защото не е аромат, по който бих си паднала на прима виста, но го помирисвам от време на време и май взе да ми харесва Rolling Eyes
Мислите ли, че е подходящ за пролетта?

# 217
  • Мнения: 4 134
Здравей Lassi и добре дошла Hug  bouquet, имаме доста съвпадения във вкусовете  -Жасмин Ноар, Коко Мадмоазел (и за мен една от вечните любови Grinning), Алюр Сенсюел, Промес........супер! Нямам влюбване в нито един от Плежърс -ите, но пък това не значи, че са лоши или нещо им има, според мен идеално си става за топло време въпросният. Не мисля, че за пролет - лято трябва (пък и какво значи трябва?!) да се носят само аромати от типа въздушно -воднисти Simple Smile Peace

# 218
  • Мнения: 522
добре дошла при нас.  newsm51

За този ли говориш на Ханае Мори?


Заповядай от тук можеш да си го поръчаш
http://www.fragrancex.com/products/_cid_perfume-am-lid_H-am-pid_ … 3W__products.html
Я разкажи малко за аромата.

# 219
# 220
  • Варна
  • Мнения: 3 415

Благодаря   bouquet...аз уж гледах там ама...толкова ми е било и гледането явно  ooooh!

# 221
  • Мнения: 4 134
Според мен са абсолютни имитации на оригиналите, не може Шанел да струва 32 лв., само това ми беше достатъчно Peace

# 222
  • Мнения: 1 063
...Кензо ...кой ли ще е този нетраен парфюм на Кензо...

Този
'Изпари' се от ръката ми докато напусна МОЛ-а. За разлика от Chance на Шанел, който беше ярък и който никога не ми е бил интересен, но реших да го видя като как е.


O, няма да задълбочавам. Факт е, че тествах три аромата, от Кензо нямаше помен до вкъщи.


Последна редакция: ср, 25 фев 2009, 14:08 от Ив

# 223
  • Пловдив
  • Мнения: 172
И аз мирисах зелената Омниа. Мирише ми на някое от BU-тата, но не се сещам точно кое. В началото ми е свеж и плодов, после става сладък, леко пудрен даже, а след няколко часа ми заприлича на Кристалин  Simple Smile
На мен всички варианти на Omnia са трайни (това от тест само). И с Кристалин може да те задушат Mr. Green, като се прекали с количеството.
Аметист може би най-много ми харесва (но да го усетя на някой друг)

Черния жасмин Rolling Eyes малко ли ми пръснаха... незнам, но това, което усетих слабо беше "Кингдъмско", така да се каже  Mr. Green

И на мен ми станаха интересни новите Кензо - много симпатични бутилчета  Crazy

# 224
  • Мнения: 4 134
хм, странно -тествала съм го Kenzo Amour, но на мен беше траен, няколко часа по -късно дадох на приятелка да го подуши от китката ми Peace
Ivs, действително има в Жасмина нещо ''Кингдъмско'', нещо от подправковата част, но Жасмина ми е много по - ''изтънчен'' и няма резливо - накиселяващата нота в Кингдъм, аз поне така го усещам Peace, апропо за Кингдъм ми направиха комплимент (мъж), че е много интересен и ексцентричен аромат Grinning

Общи условия

Активация на акаунт