Пролетните ви парфюми 2

  • 26 930
  • 275
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 4 150
zhiki Simple Smile, aз бих ти предложила Кристал, истински елегантен, хладен шипър- с цитрусова нота лимон, но няма нищо ''момичешко, палаво'' и пр. несериозности Laughing, наистина подходящ за делова атмосфера, а и не само -прекрасен е Peace Иначе разбира се, че Гучито става Simple Smile

# 241
  • София
  • Мнения: 195
Благодаря за бързия отговор, Тес!  bouquet Ще го тествам при първа възможност... Peace

# 242
  • Мнения: 96
Аз като една шанеломанка, подкрепям с две ръце предложението на Tess!

# 243
  • Мнения: 4 150
Zhiki  няма за какво Simple Smile  bouquet, Lassi Laughing, какъвто и да е вариантът (особено ми допадна първия Joy) браво на мъжът ти Peace

п.п. - ето го страхотно миришещото слънцезащитно мляко, миналото лято се намазах няколко пъти просто ей така, заради аромата, без да съм ходила на плаж Laughing

# 244
  • Мнения: 0
hi на всички
преди използвах хипнооуз,
сега съм със Light blue na d&g Sunglasses

# 245
  • Мнения: 4 150
Здравей janashaa , не е ли още студено за Лайт Блу - усещаш ли го в този хлад? Peace

# 246
  • София
  • Мнения: 38 476
Момичета помагайте, че съм в колебание!
Кой да си взема?
Jeanne na Lanvin
Lovely na SJP

# 247
  • Мнения: 0
ами да усещам го,но може би защото е нов аромат за мен и все още не съм привикнала  Wink

# 248
  • Мнения: 4 150
Момичета помагайте, че съм в колебание!
Кой да си взема?
Jeanne na Lanvin
Lovely na SJP

Jeanne Lanvin беше сладниво - плодов, нежничък...сякаш бих предпочела Lovely, с повече характер е според мен Simple Smile сякаш Джийн Ланвен е за 16 годишни момичета, така го усетих, не че е лош Peace

# 249
  • Мнения: 214
Пак по темата,но с леко отклонение.Ако имате към парфюма и линия за баня,а именно душ-гел+крем за тяло,кои части от тялото мажете?Дано не ви се вижда глупавичък този въпрос,но той е породен от факта,че количеството крем за тяло е символично и ако се намажа цялата ще отиде за 2-3 пъти/хайде 5/?

# 250
  • Мнения: 1 303
И аз днес тествах набързо трите нови лимитирани на Кензо,на пръв поглед като,че ли зеления чай(май нещо такова беше) най-много ми допадна за лято.
Установих и,че вече  харесвам Chance Chanel-преди 2-3 години не го понасях,само свежата версия.Явно нещата с парфюмното обоняние се променят Simple Smile

За крема за тяло-аз бих се намазала по ръцете от китките до лактите и по врата-нали по принцип там се пръска човек с парфюм Simple Smile

# 251
  • Мнения: 74
Пак по темата,но с леко отклонение.Ако имате към парфюма и линия за баня,а именно душ-гел+крем за тяло,кои части от тялото мажете?Дано не ви се вижда глупавичък този въпрос,но той е породен от факта,че количеството крем за тяло е символично и ако се намажа цялата ще отиде за 2-3 пъти/хайде 5/?

И аз имам цели серии-с душ гел и кремче.Има една приказка да си слагаш парфюм там,където искаш да те целунат Grinningза това аз се мажа до пъпчето включително Mr. Green

# 252
  • Мнения: 4 150
аххахахахахахах, ако се мажа там където искам да ме целуват (ще ме баннат ако навляза в подробности Mr. Green Laughing),  - все пак, бих си намазала ръцете, шията и деколтето, ано не стигне и за ръцете - само шията и деколтето Peace

# 253
  • Мнения: 214
Мерси много LaughingИначе ето нови предложения още 2009:
Love by Nina -зелена ябълка и личи
Happy in Bloom Clinique-жълта слива и замразени плодове,бяла фрезия и мимоза.
Littele Kiss Cherry Salvador Dali-юзу,цитрон,личи,череши.
Daisy Marc Jacobs-виолетка,дива ягода ,червен грейпфрут,гардения,жасмин.

Звучат зашеметяващо вкусно!Ако някой има отзиви от проба да сподели.Азв събота мисля да тествам.

# 254
  • Мнения: 4 150
Припомням си в момента Будоар на Уестууд и Поем на Ланком и откривам особена прилика в двата парфюма Shocked, Ланкома е доста по - нежен и мек, за разлика от по - острия и накъртващ аромат на Будоар. Сравних им съставките, но нямат почти нищо общо освен роза и ванилия. В Будоара сякаш най - ясно долавям нарциса и кардамона и при вдишване чак някъде на небцето усещам една тънка горчилка заедно със сладостта. По- отдавна във форума някой беше определил Будоар, като миризма на дребни градински карамфили - има го това нещо, Поемата също ми напомня на тези цветя. Още не съм напълно оздравяла, може и обонянието ми да ме подвежда, но засега, за мен приликата между двата аромата е осезателна Simple Smile Peace

п.п. Току що се прибра бойфренда и каза, че Будоар много му харесва Blush, този човек не спира да ме изненадва Grinning Grinning

Последна редакция: чт, 26 фев 2009, 18:47 от Tess d`Urberville

Общи условия

Активация на акаунт