МАРТенско човече тука шава-навън да играе наближава!

  • 13 636
  • 298
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5
Честит син Зеленко да е жив и здрав и много щастлив newsm07.На тебе бързо възтановяване. smile3525Само хубави новине в новата тема Hug

# 16
  • Мнения: 48
Честито бебче Зелено човече    bouquet Нека ви носи само хубави емоции  Hug

Момичета обхванала ме една депресия   ooooh!-по цяла нощ мисля как и какво ще се случи ,не че е страх уж а ми е едно притсенено!!!Има ли такива като мен  Embarassed

# 17
  • Мнения: 105
Зеленко, честита ви радост  bouquet ! Бързо възстановяване и те чакаме да разказваш  Hug

# 18
  • Мнения: 54
Честит юнак и от мен на Зеленкото Hug-дано се възстанови бързо след секциото.
За протокола да отбележа,че и аз ще съм секцио -в Тина Киркова при д-р Златева, датата трябва да ми е определена днес,но не съм се обаждала , тъй като вероятността да не издържа до нея е голяма/плацентата ми е трета степен/. На всички пожелавам да си дочакат термина или определената дата/-не пиша често,защото лежа,но винаги,когато ставам преглеждам темата какво ново има Grinning/.

# 19
  • Мнения: 1 187
Да ни е късметлийска новата темичка!

Честит син на Зелено човече,да расте здрав и много да радва мама и тати!

# 20
  • Мнения: 74
Честит син, Зеленко!
Да е жив и здрав и много радост да ви носи!
  bouquet

# 21
  • Мнения: 267
  Hug Зеленко,честито ти съкровище,много да ви радва,а на теб бързо възстановяване  Hug
ееее много хубаво така,горе долу по едно бебче всеки ден.ПУ,пу,пу все така да продължава и да са ни на късмет

# 22
  • Мнения: 6
еххх,че хубавооо - почти всеки ден по бебче  Wink

Зелено човече - честито ти мъжле - много да те радва и да ти е жив и здрав   bouquet   bouquet   bouquet

а за манията "чистене" - нещо средно съм аз - ту ме хваща тя,ту пък чичко Мързел  Rolling Eyes  странна работа,ама бебо като дойде ще си отчистя и надомакинствам ,а дотогава не си давам зор ,пък и вече едва се тътря  Wink

леле като ви чета за каква цифромания става въпрос в тая ти му София - за едно 500лв,за друго 500лв,за трето 1000лв   Shocked   Тук при нас  избор на екип е към 300лв  Rolling Eyes 

Е,дано напълним темичката с бебоци  Hug

# 23
  • Мнения: 91
ЧЕСТИТО МОМЧЕНЦЕ НА ЗЕЛЕНОТО   bouquet!!! ДА СА ЖИВИ И ЗДРАВИ, МНОГО ДА СЕ ОБИЧАТ, БЪРЗО ВЪЗСТАНОВЯВАНЕ И ПО-СКОРО ДА СЕ ПРИБЕРАТ В КЪЩИ ЗА РАДОСТ НА ВСИЧКИ ОКОЛО ТЯХ!!! newsm07


# 24
  • Стара Загора
  • Мнения: 135
Честита радост и от мен на Зеленкото.   bouquet

# 25
  • Мнения: 4 428
Ей, с каква хубава новина започваме новата тема  Grinning

ЗЕЛЕНКО, ЧЕСТИТ ТИ СИН!!!
 smile3525
Бързо възтановяване на мама  Hug

# 26
  • Мнения: 17
   ЧЕСТИТ СИН НА ЗЕЛЕНОТО ЧОВЕЧЕ !! Да е жив и здрав,много да се гордеете с него и едно безгрижно и щастливо детство! А на мама- бързо възстановяване!
  newsm51

Последна редакция: ср, 18 фев 2009, 19:00 от Елиша

# 27
  • Мнения: 1 906
ЧЕСТИТА РАДОСТ, ЗЕЛЕНКО  smile3525
ДА ТИ Е ЖИВ И ЗДРАВ МАЛКИЯ ЮНАК И МНОГО ДА ВИ РАДВА!



Не видях, че има нова тема и писах в старата  Embarassed

# 28
  • Мнения: 35
Лелеее, не мога да повярвам:
Честит роден точко на Зеленко, да е жив и здрав, много да я радва и нея и тати

На мама бързо възстановяване й пожелавам!!!
Като си представя, че в неделя бяхме с нея и въобще не си представяхме че някоя от нас ще роди толкова скоро Rolling Eyes Много съм развълнувана...
Аз момичета да ви кажа, че от снощи и аз имам тия болки дето са подобни на менструалните, но силно се надявам да остискам поне до рдто ми. Praynig (не че ако тръгне ще го върна Wink )

# 29
  • Мнения: 222
Ей, излезнах за малко и какво да видя....ново бебче, нова тема  Hug
Зеленко, честита рожба!!!Много да се слушате, обичате и всичко най-най-най  ти желая!!!
 smile3504 А на теб бързо и възстановяване   newsm51

Чакаме снимки и да разправяш  Peace
Белла   bouquet отново страхотна тема!!!
Аз се поразходих, проверих си картата - ама йок, нищо още не са превели от45 дневния болничен. На някой дали вече са му превели парички от такъв болничен вече или е още рано май  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт