МАРТенско човече тука шава-навън да играе наближава!

  • 13 637
  • 298
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 10 010
Зелено човече, честит ти Точко! Да расте щастливо и весело дете, да слуша мама и татко и да стане добър батко! bouquet

Билибили, при първо раждане няма след-родилни болки. С второто идват и се засилват със всяко следващо. Сложила съм си в сака парацетамол, но ще си поискам нещо по-ефикасно от болницата. Знам че ибупрофена помага, но не съм проверила още дали става за кърмачки. То що ли да се напъвам като ще ми кажат в болницата, де.
Мелихамел, защо те е страх от останалите родилки? В смисъл дали ще са им свестни посещенията ли? Аз бях с много приятни жени и двата пъти, много се надявам и сега да е така.

Не мога да се въздържа и да не кажа какво ми се случи днес! В детската зала за игри, където ходих днес имаше двойник на Wentworth Miller от Бягство от затвора. Останах втрещена от приликата, мъжа беше със същата коса, сива тениска и татуирани ръце, явно нарочно подчертаваше приликата. Чудех се как да го снимам без да ме види, но прекалено наблизо беше. Даже приятелката ми се усъмни да не би да снима нещо в Прага, но аз знам че оригинала е без тату-та и бездетен. Този беше с две малки момиченца. Убих се да го зяпам скришом, не ме е срам!  Blush

Слънце, чудни са ти дечицата! И аз искам да се чипкаме вече!
Веси, много се радвам, че всичко е минало благополучно.

# 61

И аз да се включа по темата - на мен ми беше първо раждане, но не съм изпитвала никакви следродилни болки, само по малка нужда ми щипеше заради конците. Може би съм късметлийка - минах доста леко. Обаче жената в моята стая и беше второ и тя получаваше контракции като кърмеше - док обясни че това е нормално и се случва при повече раждания
Tова е само при второ и следващо раждане,не при първо!!!
Вие справяте ли се с кърменето,нали имахте проблеми?

# 62
  • Варна
  • Мнения: 858
Здравейте пак  Hug  защо Точко си няма име  newsm78  Зеленкото не е ли писала  Mr. Green
Веси радвам се че всичко е минало добре и дано има ефект  Hug
Слънце думи нямам за малката Симона, пу-пу, да не са и уроки, ама е страшна кукла, а колко е малка там където я къпеш  Hug
Нефертити как сте,прибрахте ли се  Hug

# 63
  • Мнения: 3 621
Честит и малък точко на зеленото човече, да расте много здрав за радост на мама и тате
Аз само набързо да кажа че ние сме добре, вече съвсем се отказах от кърменето защото нямам и капка и се храним с АМ и на лекар ходих, казаха ми че явно е от стреса. Иначе малкия човек си хапва лакомо пълни си памперсите и си спинка
Маруся, не ги мисли сега следродилните болки, така или иначе няма как да избягаш от тях
Слънце , големи сладурковци са и двамата, да са ти живи и здрави
п.п. А и честита ни нова темичка, да я напълним само с хубави и здрави бебета

# 64
  • Стара Загора
  • Мнения: 135
Слънце думи нямам за малката Симона, пу-пу, да не са и уроки, ама е страшна кукла, а колко е малка там където я къпеш  Hug

Деси тя си е толкова малка по принцип, просто на другите снимки изглежда по голяма на мама топката. Точно като една топка е когато се свие. Особенно като я къпя - навика й да е свита от корема ми още го има и се свива едно хубавко. Малка малка ама ще видите каква голяма мома ще порасне.

# 65
Аз само набързо да кажа че ние сме добре, вече съвсем се отказах от кърменето защото нямам и капка и се храним с АМ и на лекар ходих, казаха ми че явно е от стреса. Иначе малкия човек си хапва лакомо пълни си памперсите и си спинка
Ех ,кофти работа с кърмата!Четох в библиотеката има статии как да се възстанови,може пък да ти е полза!Ако не здраве да е!

Да са ти живи и здрави двамата Митковци(и аз ги видях в поста на Fever,дето ги е снимала) Peace

# 66
  • Анкх-Морпорк
  • Мнения: 3 476
Току-що ми се обади Tony_st - родила е момиченце, 3,350 кг, 51 см
И двете са добре, малката госпожица била много красива и беличка.
Родила е в Тина Киркова, при д-р Златева, във ВИП-залата с присъствие на таткото, който поддържал ентусиазма.
Звучеше много бодро по телефона, не са й слагали упойка.
Поръча да предам поздрави на всички и веднага да пиша във форума Simple Smile

# 67
ЧЕСТИТО МОМИЧЕНЦЕ НА ТОНИ!Да е здрава и да й се радват мама и тати!

Днес хубав ден с чудни новини!

# 68
  • Мнения: 2 495
Eeeee,айде бебевалежа започна!!!
Честита мома на Тони!Да ви е жива и здрава!

# 69
  • Мнения: 267
ТОНИ ,честита госпожица  Hug
Тя направо с манекенски мерки,браво

# 70
  • Мнения: 3 621
Тони, честита ви радост

# 71
  • Мнения: 1
Честито ,Тони!Да ти жива и здрава девойката, а ти бързо да се възстановиш!  bouquet

# 72
  • Варна
  • Мнения: 858
ЧЕСТИТА ГОСПОЖИЦА НА МАМА ТОНИ! ДА ТИ Е ЖИВА И ЗДРАВА!   newsm51   newsm51   newsm51

# 73
  • Мнения: 7
Честито момиченце на Тони!!!!! Да е жива и здрава и голяма да порасне.

Страх ме е от преживяванията на другите родилки, имам усещането че още повече ще ме стресират.

# 74
  • Варна
  • Мнения: 27
Току-що ми се обади Tony_st - родила е момиченце, 3,350 кг, 51 см
И двете са добре, малката госпожица била много красива и беличка.
Родила е в Тина Киркова, при д-р Златева, във ВИП-залата с присъствие на таткото, който поддържал ентусиазма.
Звучеше много бодро по телефона, не са й слагали упойка.
Поръча да предам поздрави на всички и веднага да пиша във форума Simple Smile
Страхотни новини за деня!!!

Честито на всички нови мами! Да са им живи и здрави дечицата, и да растат много обичани и щастливи!

Общи условия

Активация на акаунт