Какви са условията за записване на детска кухня?

  • 10 797
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 10
Майчета,има нова наредба за записването на деца на детска кухня,от скоро е и поне за държавните важи-вече не могат да се записват деца под 10месеца!!!

# 16
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 311
Майчета,има нова наредба за записването на деца на детска кухня,от скоро е и поне за държавните важи-вече не могат да се записват деца под 10месеца!!!

Ами то и до сега не можеше да се взима преди тази възраст. Или сега въобще не може да се подава молба преди 10м?

# 17
  • Банкя
  • Мнения: 823
Преди е можело, със сигурност в Русе, но вероятно и в други градове. Сега вече наистина не може да се взима храна, преди детето да навърши 10м.

Молби могат да се подават и по-рано. Peace

# 18
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Ми всяка кухня различно. Трябва да попиташ за изискванията. А то някой от Сф-е си имат и сайтове, провери там.

# 19
  • Мнения: 31
Здравейте!
Исках да попитам дали някой има информация за детски кухни в кв. Овча купел. Аз открих само една в старата част, но мен ме интересува за новата, по възможност близо до Билла. Дали има там?
Мерси много предварително!

# 20
  • Мнения: 1 558
Ами на мен ми искаха 30 бурканчета и бележка от личния лекар.Детето трябваше да е навършило 10 месеца.Става въпрос за държавната кухня. Peace

# 21
  • Мнения: 5
 А на колко месеца трябва да е детето, за да подадеш документи за държавната детска кухня за София, защото ми казаха, че едва ли не трябва от раждането иначе не можеш да се вредиш?

# 22
  • Мнения: 31
За различните кухни е различно. Аз подадох на 7 месеца, но ми казаха, че за тази, която аз искам се чака около  месец. Иначе във всеки момент може да подадеш и да си изчакаш реда.

Общи условия

Активация на акаунт