Масови проверки из аптеките заради опасно сухо мляко

  • 1 468
  • 40
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 157
мм,съмнявам се,по-скоро от bTV не са проверили нещата и са го казали по инерция.Ако наистина имаше ментета и проблема беше в тях,информацията щеше да е,че има фалшиво мляко на пазара.Така си мисля.

# 31
  • Мнения: 4 555
Според мен ситуацията с опаковката е такава, че в картонената опаковка има две метални кутии от по 400гр. Виждала съм такива и на други марки.

# 32
  • Мнения: 3 376
Страх ме хваща честно ви казвам Confused То не бяха играчки,млека,дрехи,шишета...

Кога най-накрая ще има контрол и за нашите деца?

# 33
  • Мнения: 3 157
А всъщност защо проверките са по аптеките,освен там АМ се продават във всеки по-голям хранителен магазин,както и в бебешките магазини.
Сега като се рових из гугъла видях,че е имало подобни гафове и с мляка на Милупа,Нестле,за тези 6000 бебета в Китай всеки е чувал.

# 34
  • Мнения: 4 335
Е те вече се уляха #2gunfire
То не беше шишета,биберони,пюрета,сега и мляко Confused

# 35
# 36
  • Мнения: 9 973
нищо не зависи от нас...дано все пак вземат мерки

# 37
  • Мнения: 4 514
А всъщност защо проверките са по аптеките,освен там АМ се продават във всеки по-голям хранителен магазин,както и в бебешките магазини.

Проверка тече в цялата търг. мрежа, според статията от първия линк.

# 38
  • Временно
  • Мнения: 788

Да,днес по радиото чух,че в БГ нямало внос от това мляко.

# 39
  • Мнения: 2 334
Вече ме хваща страх като гледам какви боклуци се продават на пазара ни  Confused

# 40
  • Мнения: 4 514
Ааа, не съм съгласна, когато става въпрос за опасност за здарвето и живота винаги споменават и марка, и номер на партида, за да знаят хората.

Общи условия

Активация на акаунт