сряда 18 февруари Венета роди момче

  • 7 596
  • 85
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 22
Да и живо и здраво.  bouquet

# 46
  • Мнения: 2 716
Да им е живо и здраво бебето!

  bouquet за домакините от bgmama.com

# 47
  • Мнения: 2 908
А,стига бе-в семейството им взимал решенията Тишо Mr. Green-ще повярвам на кукуво лято...и то да оставиш само мъжа си да решава за името на детето-не знам що за семейство сте...странно ми е и то много как може мъжа ти да те командва за такова важно нещо и ти гък да не обелиш...

# 48
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 834
да им е живо и здраво хлапето! радвам се за тях!
  bouquet

# 49
  • Мнения: 638
Да е жив и здрав бебока!
Патрик Тихомиров  Rolling Eyes 

# 50
  • Мнения: 1 666
Патрик Тихомиров  Joy
Как звучи само!
Да е жив и здрав!

Точно това си помислих и аз!
Ама живи и здрави, пък името да им е кусура!

В На Кафе се свързаха с Венета по телефона и тя каза,че също не харесвала името,но решенията в тяхното семейство вземал мъжа й.[/color]

Само, че не каза, че не харесва името, ами че ако го била измислила тя, щяло да е по-хубаво. Има разлика!

# 51
  • София
  • Мнения: 932
Да им е живо здраво детето и много щастливо .
Много щастие и радост и на тях да им носи   bouquet
Раждането на едно бебе , един нов живот е едно най-хубавите и мили неща на тази Земя, затова се радвам, че и в двете теми отсъства злобата и критиката.
А,стига бе-в семейството им взимал решенията Тишо Mr. Green-ще повярвам на кукуво лято...и то да оставиш само мъжа си да решава за името на детето-не знам що за семейство сте...странно ми е и то много как може мъжа ти да те командва за такова важно нещо и ти гък да не обелиш...
Мъжа ми също избра името на дъщеря ни , по скоро се наложи точно за това, иначе в повечето случаи, да не кажа всички, моята дума тежи повече,  аз командвам парада, така да се каже, по-лошата съм от двамата Flutter
В нашия случай , коментирахме , мислихме и накрая отстъпих, мисля че и при тях е станало така, а не че й е тропнал по масата и е казал - край на моето ще е.

# 52
  • Мнения: 4 435
По агенциите пише че ще е Патрик Тихомир Иванов, а не Патрик Тихомиров, както обсъждате тука.

# 53
  • Мнения: 1 666
Е, хубаво, и така да е, Патрик Иванов добре ли ти звучи?

# 54
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 728
Tехен си е проблемът!! Peace

# 55
  • Мнения: 4 435
Е, хубаво, и така да е, Патрик Иванов добре ли ти звучи?

Аз просто преди малко мернах че така е записан, и ви казвам просто.Не съм имала предвид едното звучи добре, другото не. Rolling Eyes Така и иначе аз си падам по друг тип имена, но моето мнение не мйисля че има знаечение.Всеки сам си решава как да си кръсти детето.

# 56
  • Мнения: 0
Честито да им е да е живо и здраво Peace

# 57
  • София
  • Мнения: 1 891
По- важното е малкият чаровник Патрик да си носи в здраве името !  Heart Eyes
На родителите пожелавам да си го отгледат в любов !  Heart Eyes
Венета бързо да се възстанови и да заповяда тук - при майките/домакини !
Честито да им е !

# 58
  • Sofia
  • Мнения: 38
е нааай- накрая.Свърши с тази преекспонирана бременност!!!!! ooooh!
Жив и здрав да е  Патрик Тихомир Иванов- изби рибата директно с това име!!  Joy
Сега до 18-19 му годишнина ще слушаме как се развива... #Crazy
Заредете се с търпение.....
Първо сватбата, после бременността, а сега и най- дългият период- израстването...... Crazy

# 59
  • Мнения: 1 558
Честито и дано майчинството я попромени малко.
Честито на щастливите родители!Не мисля,че нещо е в състояние да промени Венета Райкова Naughty

Общи условия

Активация на акаунт