Намериха формула за изчисляване на размера/оня размер.../

  • 5 614
  • 72
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 517
Тази тема вече я четох някъде...и освен това формулата не е вярна, проверих.

# 46
  • Мнения: 2 716
Всъщност, с надебеляването, ще му затлъстеят ходилата, ще смени номера на обувките и пишката ще си остане със същия размер.

# 47
  • Мнения: 5 393
Не е вярна формулата Crossing Arms Joy

# 48
  • Мнения: 3 268
Лелеее,моят син е 190 см,носи 49 номер обувки и тежи 78 кг.Направо си е гадже-трепач. Laughing

Да не се засегнеш, ама е по-скоро Джак-изкормвача!
Стига дееее Grinning Това са глупости,няма такава формула.По тази логика ниските и дебели мъже трябва направо да са без пишки.А то не е така.

# 49
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144

И аз така мисля  Crazy

# 50
  • Мнения: 936
Като се знам , че не съм много добър математик, няма да губя време в сметки. Ще проверя лично това, което ме интересува.

# 51
  • Мнения: 2 070
баба ми пък имаше друга формула.мъж с големи крака ,има малък акъл.аз се доверявам на провереното,японците не ми вдъхват вяра

# 52
  • London, baby
  • Мнения: 800
Темата се разисква вече -  http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=373620.0

# 53
  • София
  • Мнения: 3 099
Размерът, който къса мигновено висококачествения материал на бельото ми, е съдържимото в главата (онази на раменете). Размерът има значение. При всички случаи.
Формули не трябват, а сенситивност.

# 54
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
Абе вица не го ли знаете  ooooh!
Не е важен размера,важното е да е работлив  newsm78
Не че му вярвам  Wink

# 55
  • Мнения: 2 716
Въпросът е, че вече размерът не е загадка.
Хвърляш един поглед към носа (уж в очите го поглеждаш), един на чепика (уж си се засрамила от пресеклите се погледи), претегляш на око килцата, калкулираш на ум и ..... няма да те лъжат, че ей толкова е 20 сантиметра  Laughing

# 56
  • Мнения: 59
Чувала съм,че на мъжете с хлътнали бузи са им големи- newsm78 незнам дали е така.

# 57
  • Мнения: 2 070
Чувала съм,че на мъжете с хлътнали бузи са им големи- newsm78 незнам дали е така.
да не смее да напълнее човек Joyтака де ,ако пусне бузи,ще му се смали ли? Thinking

# 58
  • Мнения: 8
Ей, тази тема наистина ме развесели  Laughing! Хубаво щеше да бъде, ако можеше да сметнем например, наум след един кратък поглед, колко би било мъжкото достойнство, защото колкото и да изричаме обратното, няма какво да се лъжем - Размерът наистина има значение!  newsm35Да, но за съжаление не вярвам, че такава формула съществува. Бях чувала някаква взаимозависимост с големината на носа, но все пак най-добре е да не се разчита на това, а да се увериш лично... Grinning

# 59
  • Мнения: 2 716
За да пусне бузи човек, трябва да е в покой, да е обездвижен, да е спокоен....с две думи -да няма полов живот. Или поне редовен. Щото му е малък, естествено.

 evee с натрупване на личен опит, ще започнеш да преценяваш и на око.

Общи условия

Активация на акаунт