Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 32 отговора

София

Точно вчера си деактивирах профила във Facebook - предпочитам да запазя личното си пространство наистина лично.

Вие на какво мнение сте за тази social network - дали ви помага, дали ви забавлява или ви плаши?!
Цитирай

Между Сцила и Харибда

Благодарение на фейсбука открих много стари приятели пръснати по целия свят, дори любимата си и единствена кума , с която бях загубила всякаква връзка  Peace Освен това намерих много нови приятели  Peace
Не ме притеснява, че някой ще чете лични неща или ще разглежда снимките ми  Rolling Eyes
Цитирай

Абе нема лошо, но ако можеше да не бъда уведомявана всеки път, когато някой стане фен я на кюфтета, я на лютеница, щеше да е далче по-добре.
Цитирай

София

И аз съм потънала във фейсбук напоследък. Засега плюсовете са повече от минусите. Човек може да внимава каква лична информация пуска там...
Почти не приемам непознати. Или ги трия после. Забавлява ме.

Цитирай

С какво да ме плаши? Че някое старо гадже може да види за кого съм се омъжила ( след като на добра воля съм посочила). Или че някой ще види снимката на детето ми. Или какво?
Съвсем друго влагам в понятието "лично".
Лицето ми не е лично, образованието ми не е лично, това, че съм омъжена също....
Цитирай

София

Най-лесното нещо е да си направиш настройките, така че само приятелите да ти виждат профила, а пък сам преценяваш кой да си добавиш в приятели. Не виждам какъв е проблема.  newsm78
Цитирай

Всичко, което посочваш, го правиш ти - ти решаваш до колко да се разкриеш, че и доколко да излъжеш, както навсякъде в интернет  Mr. Green
С какво да ме плаши? Че някое старо гадже може да види за кого съм се омъжила ( след като на добра воля съм посочила). Или че някой ще види снимката на детето ми. Или какво?
Съвсем друго влагам в понятието "лично".
Лицето ми не е лично, образованието ми не е лично, това, че съм омъжена също....
Иначе и аз като Рокси...тези неща, които там се виждат, и без това всички ги знаят.
Цитирай

Outside the Matrix

Фейсбук и всички подобни ме ужасяват. Освен това, неетично е да пльоскаш в нета снимки на хора, които може и да са ти приятели, ама не са се съгласявали да се редят на изложба - напоследък все по-често ми се налага да вменявам тази деликатна мисъл на разни люде  Crossing Arms
Цитирай

Какво означава да ме е страх!?

Аз си "общувам" само с приятели от реалния свят! Качвам снимки (не еротични  Laughing) за да могат приятелите ми, които са в чужбина да ги видят! Те правят същото! Така подържаме връзката!

Не публикувам информация като адрес, телефон и прочие, но това, че имам връзка и съм завършила еди къде си едвали е голям проблем!

bouquet
Цитирай

Buttinsky, изключи си настройката просто.

Фейсбук е социален експеримент. Изобщо не ме притеснява, защото доброволно съм се разкрила в интернет пространството преди години и не очаквам никакви анонимности. Както и вие не би трябвало.
Цитирай

Мерси, Ева, ...пак съм бляла някъде.
Цитирай

Светът стана голямо село.

Освен това, неетично е да пльоскаш в нета снимки на хора, които може и да са ти приятели, ама не са се съгласявали да се редят на изложба - напоследък все по-често ми се налага да вменявам тази деликатна мисъл на разни люде  Crossing Arms

Но с това съм напълно съгласна.
Цитирай

София

Нищо страшно не виждам във Фейсбук. Профила ми го виждат само приятелите, намерих много стари, които не съм виждала с години, разбрах какво правят, колко деца имат вече, възобновихме контакт. Намирам и нови познати, свързани с общи интереси. Просто  не качваш информация, която не искаш да е публично достояние и толкова.
Цитирай

1 Има настройки, от които само приятелите да виждат профила и снимките ти.
2 ти решаваш какво и колко да споделиш и да постнеш там
Това към авторката.

Иначе, когато интернет се използва благоразумно и предпазливо, няма проблеми, според мен.
Цитирай

Ако искам да изпратя снимки на някой, правя го по мейла или с линк от Фотобукет. Ако искам да лъсна с цялата си прелест в нета, ще си направя личен блог или дори сайт. Не ми се е случвало да търся някой човек, и да не успея да го намеря. Специално пък за гимназията и университета - всичките са в Атол, да не говорим, че ги имам и в скайпа, и в кю-то...
Дразнещото поне за мен е именно мрежовостта - моите познати и приятели са си мои познати и приятели, както техните - техни. Изобщо не ме интересуват брата на кумата, първия братовчед на зетя, бившият колега и още по-бившият съквартирант на приятелката ми Х, които непрекъснато ми изскачат като "Хора, които може би познавате". Ами не ги познавам и не искам да ги познавам.
Изтрих си регистрацията.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 32 отговора