Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравни заведения, специалисти
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 20 отговора

Предварително се извинявам, че има много такива теми, но повечето са отдавна,затова реших да пусна нова. Пък модераторите ако искат да  я изтрият.Наистина има много изписано в нета, но аз все още не мога да направя своя избор. Не съм от Пловдив, студентка съм, но както се очертава тув Пловдив ще изкарам бременността и евентуално раждането. Затова моля за вашето мнение, адреси и телефони на добри лекари в тази област.
Цитирай

Д-р Михнев. Работи в Торакс. Никога не ме е претупвал, винаги ми е обеснявал с подробности всичко. Любезен, отзивчив и най-вече префектен професионалист.
Цитирай

д-р карагьозян.работи във втора градска и мед.център"кичюк париж".
Цитирай

Виолета Паскалева  Peace

Цитат
Препоръчвам ти д-р Виолета Паскалева. Много добър специалист и топъл човек. Трябва да ти кажа, че до сега не съм чула негативно мнение за нея, което според мен е показателно.  Peace
Не работи със ЗК, но повярвай ми струва си.
ул. Ген. Радко Димитриев №27, ап. 2
тел. 0888492712

Подкрепям напълно  Peace

Цитирай
Д-р Михнев. Работи в Торакс. Никога не ме е претупвал, винаги ми е обеснявал с подробности всичко. Любезен, отзивчив и най-вече префектен професионалист.

Много добър професионалист.
Цитирай

Много добър професионалист.

Аз съм ходила по много доктори, единствено той успя да се справи с моя проблем. На него дължа моето сладко съкровище. Много си разбира от работата.
Цитирай

Даскалов Peace
Цитирай

Пловдив

Аз съм за Кръшкова  Peace
Цитирай
д-р Антон Михнев
невероятен,внимателен,отличен специалист.просто съм очарована от този човек!Препоръчвам го с 2 ръце не само за водене на женска консултация и раждане,  но и за стерилитет, хормонални проблеми и изобщо за всякакви гинокологични проблеми.
Цитирай
Здравейте,искам да ви попитам за д-р Михнев от Торакс,работи ли с ЗК,ако не-колко е таксата на посещението?
Цитирай

Здравейте,искам да ви попитам за д-р Михнев от Торакс,работи ли с ЗК,ако не-колко е таксата на посещението?
Торакс не работят с касата.
За цена - не знам. Преди се ориентирах по цените в сайта, но вчера бях за изследвания и се оказа, че и те са вдигнали цените.
Не съм сигурна дали е само на изследванията, или и на прегледите.
Цитирай
Аз съм за Кръшков от АГ Селена и съм много доволна..
Цитирай
Аз когато ходих преди Нова година в Торакс, нормален преглед беше 20 лева и за всяко допълнително изследване или преглед( ехография, кръвни изследвания) се доплащаше допълнително. Просто зависи какво ще ти правят. Иначе да ти кажа всеки даден лев си заслужава според мене.
Цитирай

Пловдив

Доктор Паскалева е много добър избор  Peace
За държавна женска консултация знам ,че доктор Тотев в Пета поликлиника е подходящ ,но нямам лични наблюдения
« Последна редакция: пн, 02 мар 2009, 07:49 от Aнели »
Цитирай
Аз също съм 1 щастлива мама благодарение на д-р Михнев. Той сбъдна мечтата ни.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 20 отговора