Как давате плодовите пюрета?

  • 5 826
  • 54
  •   1
Отговори
# 30
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Давах го като следобедна закуска.

# 31
  • Мнения: 165
Давам между храненията, понякога прибавям по малко към кашата. Peace

# 32
  • Мнения: 681
Аз го давах между храненията  Peace

# 33
  • Мнения: 14 483
между храненията. всъщност разликата между "отделно хранене" и "между храненията" според мен идва от това колко са на брой храненията за деня.
дъщеря ми е на почти 10 месеца и яде 4 пъти дневно без да броя плодовото пюре

# 34
# 35
  • Мнения: 148
В началото,като я захраних с него заместваше едно хранене.От 2 седмици го деля на две и едната част я яде между попарата и обяда,а другата следобяд преди кашата.

# 36
  • Мнения: 31
Между храненията,но когато захранвам 1-2 лъжички от новия плод добавям към кашата.

# 37
  • Мнения: 27 524
Между храненията чисто или смесено със сухо АМ като за следобедна закуска  Peace

# 38
  • Мнения: 342
Между храненията чисто или смесено със сухо АМ като за следобедна закуска  Peace
Блонди, а по колко лъжички АМ слагаш в пюрето?

# 39
  • Мнения: 67
Давам между храненията.

# 40
  • Мнения: 1 612
Ние сме на 5 кратно хранене - сутрин и вечер АМ, на обяд сме на кухня (той си яде 1,2 и трето).
Плодово пюре давам по 60 мл. 2 пъти на ден - преди обяд след попарата (кашата) и следобяд след кремчето от детската кухня, като гледам общото количество на храната за еднио ядене да не надвишава 180 мл.

# 41
  • Мнения: 1 195
По много различни ги давам в момента: като допълнение към кашата,кано десерт след обедното хранене,като самостоятелно хранене,в комбинация с кисело мляко и бисквитки.
Синът ми като беше по-малък предимно ги давах на сутрешното и следобедното хранене като добавка.

 Peace

# 42
  • Мнения: 56
Малко ще кривна от темата - колко полезни са плодовите пюрета? а грис, нишесте? Аз добавям по малко плодово пюре към зърнена каша, но не всеки ден. Страх ме е няма ли да свикне много на сладко... Въобще къде се намират гореспоменатите храни като полезни и необходими?

# 43
  • Мнения: 1 080
Никога не съм го давала между храненията или само като самостоятелно ядене.
Когато съм давала е било в каша или в някакво друго ядене.
Отдавна не съм купувала пюрета, особено плодови - давам само настърган пресен плод някакъв.

# 44
  • Бургас
  • Мнения: 296
Плодовите пюрета или пресните плодове давам по принцип между храненията, но понякога ако малката сама си поиска ги давам веднага след основното на обяд за десерт.

Общи условия

Активация на акаунт