Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 19 фев. 2009, 12:47 ч.

кака Владка с условна присъда

• 2 446
  • 35
  •   1
Отговори
  • при Arctic Monkeys
Владо Кузов е осъден условно. честито!
http://www.segabg.com/online/new/articlenew.asp?issueid=3419& … =2&id=0000401
копвам първото изречение на първия коментар по темата, понеже ми хареса:

Българската неграмотност, абсолютна безсилност, българското аморално общество , българската преса , и хайде да не си кривим душата .. всички българи с тяхното овчедушие , планетарна робска търпимост, лукавата и ненаказуема анонимност допуснаха в паралмента си да имат осъден на практика педофил...   и т.н.

Последна редакция: чт, 19 фев 2009, 13:00 от karmacoma

# 1
  • Под тепетата
Хех... много шум за нищо! Колко дела, разследвания, разпити - за условна?

# 2
  • при Arctic Monkeys
да, условна. така, като се замисля и това не справедливо спрямо тази светла личност. той през цялото време отричаше да има нещо общо... набедиха го човечеца несправелдливо, че и го осъдиха (условно). не ги е срам!

# 3
Ето малко от мотивите на съдиите :

Цитат
"За подсъдимия има положителни характеристични данни, той е с чисто съдебно минало, с висока степен на образование, трудово и социално ангажиран", пишат още върховните съдии Савка Стоянова, Юрий Кръстев и Татяна Кънчева.

Ами значи педофилите не били чак толкова лоши хора както се опитват да ги изкарат някои тук. Ясно се вижда че според върховните съдии има и добри и честни педофили т.е. няма проблем тоя педофил да се разкарва свободен в обществото.

# 4
  • Варна
Той че е педофил, педофил е. Но и онова момче е било на 13, и парички е взело за услугата. Не е да са го насилили. Интересно ми е за родителите му дали ще има нещо, наказание някакво. Или за сводника му.

# 5
  • София
Ама какво точно е правил тоя с хлапетата, стана ли ясно на обществото?

# 6
  • София
Музикално-езикова програма, минзухар.

И какво като е на 13 и е взело пари? Вече не е дете ли? Не е малолетно ли? От добро ходи по подлезите? Ако толкоз го кефеше, нямаше ли да го прави фор фри, дет` се вика. Ако на детето му харесва да свири, педофилът вече не  е педофил ли?
И следващото ако не  е на 13 или пък не му  е толкоз кеф?

# 7
  • София
Кузов не е доволен от присъдата.Опетнявала го.Каза,че ще се жалва в Страсбург.

# 8
Той знае, как да си възстанови психическата травма, даже няма нужда обществото да му помага.  Деца, нуждаещи се от джобни, навън има бол.

# 9
  • при децата
На 13 години от където и да го погледнеш детето е дете. И е насилено.

# 10
...............върховните съдии Савка Стоянова, Юрий Кръстев и Татяна Кънчева
Към тези хора трябва да насочим гнева си .Пореден срам за БГ парламент и съд.
Върховния съд дава условна на депутат-педофил ,шефката на НАП и най-вероятно този над нея на най-високо ниво крадат парите ни ...............Премиерът ни е изненадан от кризата ,но все пак мисли ,че ще бъдем водеща икономика в Европа.

# 11
  • Варна
И как разбрахте, че е насилен? На 13 години все има някакъв акъл в главата, ако и да е дете. Що не иде по заведенията да изхвърля боклук или нещо подобно, все ще му дадат някой лев, м? Че не е тръгнало от добро по подлезите е ясно. Въпросът ми беше - родителите или сводника му ще понесат ли някакво наказание?

# 12
  • кв.Изток
Всяко чудо за 3 дни.
В БГ всичко може да се купи...и продаде...

# 13
...Но и онова момче е било на 13, и парички е взело за услугата. Не е да са го насилили. Интересно ми е за родителите му дали ще има нещо, наказание някакво. Или за сводника му.
                        Shocked . Ама ти сериозно ли? По закон (и не само) децата не са в състояние да преценяват правилно подобни ситуации, поради което са точно под защитата на закона. Всякакви подобни действия с тях се смятат за насилнически.

# 14
  • Варна
Абсолютно сериозно, Мече Пухче. Не ми цитирай закона, няма нужда.  Stop Не ме карайте трети път да си задавам въпроса, не сте малоумни.

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт