За прословутия секс.Можем ли без него?

  • 5 694
  • 86
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Можем! Друг е въпроса кому е нужно Laughing.

# 31
  • Мнения: 1

аз да си призная не мога  Embarassed

# 32
  • Мнения: 405
Може човекът да е решил,че вече си е изпълнил дълга към обществото и няма нужда да повтаря тези смешни движенияCrossing Arms

... , натоварващи кръста.
Joy
Колкото до темата - секса е необходимост....за мен Simple Smile

# 33
  • Мнения: 194
Що бе,мацка

# 34
  • Мнения: 930
Можем! Друг е въпроса кому е нужно Laughing.

 hahaha Joy така е Mr. Green

# 35
  • Мнения: 742
Нормален, здрав, спокоен човек не би трябвало да може без секс. Ако няма ищах, има проблем.

Прословутия секс, като самоцел, е гаден. Но пък секс е доста широко понятие. Както казва Онзи чичко с костенуркови очила- Секса е като бриджа, ако нямаш добър пратньор, ти трябва добра ръка Simple Smile)

# 36
  • Мнения: 372
Можем без, няма да умрем, но може би след време ще се отрази на здравето и психиката.

# 37
  • София
  • Мнения: 3 675
Не мога,защото не искам.Не ми се е налагало да оставам без секс Twisted Evil
На въпроса след като родих колко време сме били "на сухо"- 30дни- докато отидох на контролен преглед и лекаря каза -да действаме Laughing

# 38
  • от Луната
  • Мнения: 1 752
Рокси, откъде си толко сигурна, че папата не прави секс newsm78
Огън момиче, темата е не за секса след раждане, а по принцип дали можем без секс. За психическите проблеми ще дам пример с една позната, която зарязана от мъжа си не погледнала друг повече от 15 години #Crazy, Жената си мръдна и лежа в психиятрия. Там лекаря е казал от какво е в това състояние. Природата си иска своето Mr. Green

# 39
  • Мнения: 158
Ми предполагам можем, дори може би е до самонавиване, колкото по често го правиш, толкова по често ти се прави и обратното. Ама това по скоро за жените май... newsm78

# 40
  • Мнения: 7 474
60 дни не е болка за умиране  Wink Попитай го просто какво го притеснява човека Rolling Eyes

А иначе по принцип може, но защо да се лишаваме от малкото удоволствия  Crazy

Последна редакция: пт, 20 фев 2009, 21:10 от L e o

# 41
  • Мнения: 2 388
Можем.
Манастирите са пълни с хора, които живеят и без секс.

# 42
  • Мнения: 2 908
viktoalia transparanta ,момиче,което е раждало скоро пусна темата,с конкретно питане-моля,моля....Ако беше наистина зададена като общо питане е друго да речем наистина,ама е хубаво все пак след 1000 страници отговаряли да се загледат кой точно пуска и то каква тема...Авторката е конкретизирала,че не са правили секс вече почти 60 дена....след раждане....и е попитала може ли човек без секс-ами има разлика и то голяма,между това дали може секс без да е раждал,или със раждане-затова конкретизирах отговора си-аз преди да родя не знаех например какво е да ти текат гадости почти 30 дена след това,само до секс ми беше,после да чувствам сухотия още не знам си колко дена,после да нямам желание явно от хормоните....преди не си родила,не знаеш какво е това,значи и отговора ти ще е друг.
Освен това проблема е при мъжа и явно-ами и при мъжете има разлика преди раждане,след раждане-при някои има притеснения след раждането  да правят секс с жените си,по една или друга причина...евентуално.Ако е от умора проблема не би трябвало да е от вчера.

Последна редакция: пт, 20 фев 2009, 21:10 от огън момиче

# 43
Можем, разбира се, не съм чувала някой да е умрял от липса на секс, друг е въпроса защо да го правим. Ако твоя мъж смята, че специално вие двамата можете спокойно да си живеете без секс, то той сигурно няма да има нищо против да си намериш любовник.

# 44
  • Мнения: 348
Според мен докато кърмиш ти се прави всички друго освен секс, поне при мен беше така. Не виждам нищо притеснително да не се прави секс два месеца след раждането.
Иначе на въпроса - НЕ.

Общи условия

Активация на акаунт