Съвет относно комбинираните уреди-преса +маша......

  • 2 288
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5
 Чудя се дали да си ги купя като отделни или като един с няколко приставки?Има такива на Ремингтон, Ровента и т.н.

 Моля споделете впечатления от какво сте доволни?

# 1
  • шумен
  • Мнения: 17
Зависи за какво ще я ползваш.В смисъл дали си търсиш преса за изправяне или маша.Моят съвет е да НЕ си купуваш.Имам на филипс 10 в 1.не съм доволна от нея.Ужасно е бавна, докато загрее я чакам 5 минути,изправям малко, пак я изчакам да загрее и т.н. И след ден косата ми е все едно не съм я правила нищо.Тази за т.нар. вафлички е по същия начин-слабичка и отнема доста време.Честно казано преставките за къдриците съм ползвала по 1 път,защото нещо не се справям с тях.Сега си взех на Браун и направо се родих с нея Heart Eyes

# 2
  • Мнения: 1 885
Имам комбиниран на Ремингтон и е хубав. И машата и пресата стават. Не ми харесва само приставката за вафлички.
Имала съм и Ровента и ги подарих. Слабички бяха.

# 3
  • Мнения: 3
Комбинираната техника никога не е толкова добра колкото нещата по отделно... според мен.

# 4
  • София
  • Мнения: 4 746
На Ремингтън комплекта е добър- и пресата изправя хубаво, и машата  върши работа.

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 172
За тази на Ремингтън ли става въпрос:

Hair Envy Glamour

# 6
  • София
  • Мнения: 4 746
За тази на Ремингтън ли става въпрос:

Hair Envy Glamour

да Grinning

# 7
  • Мнения: 139
Колкото пъти съм имала комбинирани са били пълен боклук ,а сега пресата ми е перфектна,а няма нищо друго Peace

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 172

Мерси, надявах се да чуя добри отзиви за нея

# 9
  • София
  • Мнения: 708
Аз имам на Ровента комбинирана. Ползвам вафличките, обикновената маша и дебелата маша. Доволна съм  Peace  Другите 2-3 приставки не ги ползвам.

Общи условия

Активация на акаунт