На море в Турция - all inclusive, тема 4

  • 69 600
  • 457
  •   1
Отговори
# 435
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Момичета, на колко страници може да е темата,да знам кога да пусна нова? Не можах да намеря в правилата.

# 436
  • Мнения: 8 769
Момичета, на колко страници може да е темата,да знам кога да пусна нова? Не можах да намеря в правилата.
Темата не е отчетна, затова няма да намерите в правилата търсените ограничения.
Все още не е преместена в общия отчетен форум, поради рекламните набези на "добронамерени" туроператори.
Затова моля да се въздържате от откровен чат.
Благодаря!

Последна редакция: вт, 24 мар 2009, 16:25 от Доня Туфиня

# 437
  • Варна
  • Мнения: 2 036
момичета, вижте какво намерих
http://dnes.dir.bg/2009/03/23/news4178971.html - хубава новина

Мда, това ми издлежда доста оптимистично, за такива като мен, които решиха да пропуснат ранните записвания  Laughing Сега остана и някой от нашите туроператори да го отрази в офертите си... Peace Ако някой види драстично намаление на цените, нека свирка, пък бил той и 'добронамерен' туроператор Peace

# 438
  • Мнения: 4 422
Момичета - избора е между Делфин Ботаник и Делфин Делукс.Първия с по-стара база и повече пързалки и лунапарк,а втория нов и по-хубава база,по-малко пързалки,но достатъчно според мен,първия на Al Inkl+ втория на Ултра...разлика 140 евро за 4 човека -нищожна е..
Ако някой има впечатления от Ботаник да каже,за Делукс вече четох.
Благодаря!

# 439
  • София
  • Мнения: 1 590
Здравейте момичета!
Позволявам си да се обадя във вашата темичка, защото силно ме интересува ... и аз съм голям фен на почивките в Турция!
Мимозата - пробвай в самия Аквафентъзи в Кушадасъ, за периода 23-30 май ми дадоха фантастична оферта (със собствен транспорт) : 76 Евро на ден за двама, децата до 12 г. - безплатно! Вече резервирах и предплатих!

И в тази връзка, може ли един въпрос ... ако някой знае, моля да ми отговори ... Никога не съм почивала толкова рано и не зная въобще каква е температурата в Кушадасъ в края на май. Дали ще става за плаж?

Благодаря ви предварително и ви желая да си намерите най-хубавите почивки това лято!

# 440
  • Мнения: 3 385
еими,
и ние бяхме в Миракъл миналия юни. Хотелът е страхотен, цялата ивица  е от все хубави хотели, плажът, басейните, пързалките, храната, програмата - всичко е супер!  Peace Наблизо има и няколко шопинг-центъра... Нещо специално ли те интересува?

# 441
  • Мнения: 327
еими,
и ние бяхме в Миракъл миналия юни. Хотелът е страхотен, цялата ивица  е от все хубави хотели, плажът, басейните, пързалките, храната, програмата - всичко е супер!  Peace Наблизо има и няколко шопинг-центъра... Нещо специално ли те интересува?

Благодаря ти  bouquet
като решим с точност къде ще сме ,ще питам.

# 442
  • Мнения: 1 710
Момичета - избора е между Делфин Ботаник и Делфин Делукс.Първия с по-стара база и повече пързалки и лунапарк,а втория нов и по-хубава база,по-малко пързалки,но достатъчно според мен,първия на Al Inkl+ втория на Ултра...разлика 140 евро за 4 човека -нищожна е..
Ако някой има впечатления от Ботаник да каже,за Делукс вече четох.
Благодаря!

Аз самата съм пред същата дилема. Всъщност всяка година се чудим дали да не почиваме в Ботаник, всяка година четем отзивите на немци и руснаци и накрая винаги го отхвърляме и така до следващия сезон, когато отново започваме с разглеждането на снимки и ревюта. Simple Smile Старата база не ми е чак такъв проблем, но информацията, че трябва да чакам търпеливо за маса в ресторанта, а след това да се редя на опашка за храната, при това в ресторант без климатик никак не ми се нрави. Освен това от 7 корпуса, само за 1 четох, че е що-годе добър /не говоря само като стаи, а и като разположение, изглед, шум и т.н./ Имам спомен, че срещнах и оплаквания от многобройните комари. А най-годното за мен е, че няма да мога истински да се насладя на прекрасната градина, защото ще съм органичена да вървя само по 5-6 алеи и растенията ще ги гледам само отдалече. Друго си е да си сложиш шезлонга в тревата, под някоя палма, както е в другите хотели, в които съм била.

# 443
  • Мнения: 2 978
Не знам дали някой е писал, но аз да си кажа.
Не ходете в HEDEF ROSE GARDEN HOTEL-4*

Басейна е малък, пясъкът на плажа е ужасно прашен.
Шезлонгите са около 20 на бр, скрити под някакви чаршафи, така, 4е да не могат да се изкарат по никакъв начин на слънце.

Храната се сменяше през ден, една и съща......... и една и съща. ooooh!
Стаите се по4истват през два дни.

На около няма нищо за разглеждане, освен десетте магазин4ета. Е, ако обичате да си висите в хотела нон стоп, значи за вас ще е добре..аз не издържах.

Алания е на около 12-13км.- там обаче е супер.

# 444
  • София
  • Мнения: 750
здравейте,
да се отчета - вчера резервирахме и платихме за PIne Bay Holyday Resort, фемили стая, собствен транспорт, 20/27 юни
исках пак стария познат кущур, но не ми потвърдиха резервацията и затова бързо сменихме хотела.
сега ще чета детайлно отзивите
пътувалите с кола - дайте съвете за плануване на времето за път.





# 445
  • Мнения: 75
Ние резервирахме вече от 12,06 до 20,06,09г. в Анталия, Белек, хотела е Ela Quality Resort Hotel 5*. Някой бил ли е там? Има ли инфо? Wink    grinning039

# 446
  • София
  • Мнения: 6 671
Миналата година в автобуса се запознах със семейство, което беше в Ela и бяха много доволни - от хотела и обслужването.
 Единственото, което не ми хареса - каза, че няма много дървета/сенки, а аз това търся.

# 447
  • Мнения: 75
Благодаря. И ние сме с дете на 1 год. и 10 месеца, но горещо ми го препоръчаха от агенцията, че бил много подходящ за семейства с деца. Миналия Юни бяхме пак в Анталия само, че в район Белдиби, в хотел Amara Club Marine HV1. Останах много доволна защото има много растителност, а това беше идеално за бебка, която тогава беше на 10 месеца.

# 448
  • София
  • Мнения: 6 671
Ами мацката беше с по-големи деца - на 10 и 5 г., та явно не я притесняваше слънцето и не беше обръщала внимание на дървета и сенки, но като я попитах, се позамисли и така ми каза.

# 449
момичета, моля за помощ. насочили сме се след дебати по най-различни причини към този хотел за почивка в Алания
http://www.alfatour.bg/show_hotel.php?id=14292
ако някой е бил там или го е виждал, почивайки наблизо нека да изкаже коментара си.
приемам всички мнения преди да е късно вече.
благодаря ви предварително.  Hug

Общи условия

Активация на акаунт