Дистанционна форма на обучение

  • 153 512
  • 745
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 4 941
Някой знае ли кои са университетите с дистанционна форма на обучение? За магистърска степен говоря. Май се споменават само УНСС и този в Свищов.

# 721
  • Мнения: 50
Някой знае ли кои са университетите с дистанционна форма на обучение? За магистърска степен говоря. Май се споменават само УНСС и този в Свищов.
Има също и в ИУ Варна, но там са малко специалностите.

# 722
  • Мнения: 4 941
Някой знае ли кои са университетите с дистанционна форма на обучение? За магистърска степен говоря. Май се споменават само УНСС и този в Свищов.
Има също и в ИУ Варна, но там са малко специалностите.
Само икономически специалности ли има?

# 723
  • пловдив
  • Мнения: 208
а мислите ли , че като завършим дистанционно бакалавър или магистър сме равни при кандидатстване за определена позиция с някой завършил редовно и дистанционно . Моля, който има желание да сподели дали му е послужила дипломата с дистанционна форма на обучение

# 724
  • Мнения: 22 427
Вече се предлага и дистанционно бакалавър?!
Не че и на място като са, студентите изобщо стигат до залите, но това е отделен въпрос.

Има значение само това което знаете и умеете. А не какво точно пише в дипломата.
В момента има толкова много възможности за млади хора, да учат и същевременно да обикалят целия свят. Въпрос на желание.

Имам 3дипломи, използвам ги и трите. А в същото време винаги съм работила и 4то нещо, съвсем различно от това, което съм завършила.
Въпросът не е в дипломите, а в това какво и как ще използваш.

Виждам и в тази тема нещо много притеснително и обезпокоително.
Младите хора ги мързи да си мръднат пръста и дори да потърсят информация сами. Постоянно има въпроси, на които могат да си отговорят само с една проверка в търсачката.

# 725
  • Мнения: 4 941
Нали за това е създадена темата, да си задаваме въпросите тук и да си намираме полезна информация, съвети, препоръки и т.н.  Peace

# 726
  • Мнения: 22 427
Нали за това е създадена темата, да си задаваме въпросите тук и да си намираме полезна информация, съвети, препоръки и т.н.  Peace


Да, отчасти темата е създадена по тази причина.
Но все си мисля, че първата работа на човек е да потърси информация на сайта на самия университет и после да се рови по форуми и т.н.

Както и да е, неумението да се използват търсачки е широко застъпено. Въпреки огромните възможности, които се предлагат днес.

# 727
  • Мнения: 4 941
Понякога и с търсачката не се намира това, което ти трябва, повярвай. Wink Peace

# 728
  • Мнения: 229
Здравейте ,да ви питам изпити в Унсс и свищов за дистанционно обучение как се провеждат онлайн или в самия университет ?

# 729
  • Мнения: 2 461
Здравейте ,да ви питам изпити в Унсс и свищов за дистанционно обучение как се провеждат онлайн или в самия университет ?

УНСС - в университета.

# 730
  • Шумен
  • Мнения: 196
И в Свищов са в академията.

# 731
  • Мнения: 25 586
Понякога и с търсачката не се намира това, което ти трябва, повярвай. Wink Peace

Гугъл знае всичко. Ако знаеш какво точно питаш, разбира се. Ако не знаеш, винаги можеш да разчиташ на кристалната топка на някоя съфорумка, да.  Laughing
Та, в този смисъл, знаеш ли какво точно искаш да учиш, та след това да търсиш възможност за дистанционно обучение, или нямаш идея?

# 732
  • Мнения: 4 941
Понякога и с търсачката не се намира това, което ти трябва, повярвай. Wink Peace

Гугъл знае всичко. Ако знаеш какво точно питаш, разбира се. Ако не знаеш, винаги можеш да разчиташ на кристалната топка на някоя съфорумка, да.  Laughing
Та, в този смисъл, знаеш ли какво точно искаш да учиш, та след това да търсиш възможност за дистанционно обучение, или нямаш идея?
Още го обмислям. Мисля си за някоя педагогика, психология или за логопед.

# 733
  • Мнения: 22 427
Може и онлайн, срещу съответната сума. Говоря за СА Д.А.Ценов - Свищов.

тинити, каква ти е специалността бакалавър? Психология може, срещу солидна сума да запишеш магистратура, ако не си от същото направление.

# 734
  • Мнения: 4 941
Може и онлайн, срещу съответната сума. Говоря за СА Д.А.Ценов - Свищов.

тинити, каква ти е специалността бакалавър? Психология може, срещу солидна сума да запишеш магистратура, ако не си от същото направление.
Предучилищна и начална училищна педагогика ми е специалността.  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт