Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравни заведения, специалисти
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Айтос

Здравейте момичета!:D
Бременна съм в петия месец.Никак не съм доволна от гинеколога при които ме насочиха от здравната каса,по скоро се държи като свещенник.На въпросите и притесненията ми отговаря :"Ами божа работа!"Живея от скоро в София в ж.к.Надежда1 ,бихте ли ме насочили към добър лекар в района,който да работи със здравната каса.Благодаря ви предварително!
Цитирай

На точното място, в точния момент

Не мога да дам точно отговора, който очакваш, но поне мога да ти дам координатите на д-р Русева, 14та п-ка, каб. 216, служ. 952 37 75. Тя ме наблюдаваше и съм много доволна от нея. Зная, че тая поликлиника ти е на другия край на Соф., но...
Цитирай

София

Ей, умори ме от смях с тоя свещенник Very Happy За съжаление, никога не съм живяла в района на "Надежда", но ако не намериш свестен лекар там, препоръчвам ти моя - Константин Маленов, работи в ДКЦ-то в Емил Марков и в "Света София".Болницата май не ти е много далече?Пък и можеш да си родиш там...
Цитирай

София

Д-р Контстанца Тошева - работи в ХХХ ДКЦ - Обеля ІІ, ет.3
Според мен тя е един от най-добрите гинеколози в районите Надежда и Обеля. Изключителен професионалист и много добър човек. Отнася се много внимателно с пациентите и отговаря на всички въпроси, които са свързани с бремеността и те интересуват /а и да не те интересуват  Wink !/ Работи самостоятелно със Здравната каса /не е към ДКЦ-то/ и не взима допълнително пари, но това не я прави по-малко кадърна! Ако те интересува ще потърся телефонния й номер!
Цитирай

Sofiq

Здравей!
Аз също от скоро съм в Надежда и реших да отида в 8-ма поликлиника да ми наблюдават бременността, но много скоро разбрах, че в ЖК няма един нормален лекар в буквалния смисъл на думата. И понеже не можах да намеря никой подходящ, сега ходя в Майчин Дом. Не е много близо, но има удобен транспорт. Не можах много да ти помогна, само ти казвам да не ходиш в 8-ма поликлиника в ЖК. Smile
Цитирай

Айтос

Цитат на: Elfi
Д-р Контстанца Тошева - работи в ХХХ ДКЦ - Обеля ІІ, ет.3
Според мен тя е един от най-добрите гинеколози в районите Надежда и Обеля. Изключителен професионалист и много добър човек. Отнася се много внимателно с пациентите и отговаря на всички въпроси, които са свързани с бремеността и те интересуват /а и да не те интересуват  Wink !/ Работи самостоятелно със Здравната каса /не е към ДКЦ-то/ и не взима допълнително пари, но това не я прави по-малко кадърна! Ако те интересува ще потърся телефонния й номер!

Ще се радвам да се свържа с тази лекарка.Моля те ако не ти представлява трудност да ми дадеш повече инфо за нея:)
Цитирай

Айтос

Цитат на: krassym
Здравей!
Аз също от скоро съм в Надежда и реших да отида в 8-ма поликлиника да ми наблюдават бременността, но много скоро разбрах, че в ЖК няма един нормален лекар в буквалния смисъл на думата. И понеже не можах да намеря никой подходящ, сега ходя в Майчин Дом. Не е много близо, но има удобен транспорт. Не можах много да ти помогна, само ти казвам да не ходиш в 8-ма поликлиника в ЖК. Smile

Мерси:)
Знам да нали и аз от 8 поликлиника искам да се махна!
Цитирай

Sofiq

Не мога да разбера кой ги държи тези некадърници на работа. При условие, че се знае, че пациентите масово бягат от тях?!?! Не мога да го проумея просто!
Цитирай

А Транспортна болница близо ли ти е?Аз съм много зле с ориентацията...... Embarassed
Ако те устройва, там в поликлиниката срещу болницата /не й знам номера/ е моя гинеколог.Страхотен е.
При него проследих първата си бременност, сега съм пак при него.
Ако ти е близо пиши, ще ти дам координати
Цитирай

Айтос

Цитат на: iva78
А Транспортна болница близо ли ти е?Аз съм много зле с ориентацията...... Embarassed
Ако те устройва, там в поликлиниката срещу болницата /не й знам номера/ е моя гинеколог.Страхотен е.
При него проследих първата си бременност, сега съм пак при него.
Ако ти е близо пиши, ще ти дам координати

Ако говориш за тази до централна гара- да много ми е близо на 5 мин път ми е:)
Моля те дай ми координатите на лекаря си Laughing
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.