Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Млека за кърмачета, захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

Синът ми е на година и половина почти и пие по 150 гр. вода на ден. Давам му и 150 гр. сок.  Нормално ли е по толкова да пие и всъщност какво е препоръчителното количество течности на ден? От два дни започнах да му правя и чай. Поне малко от малко да пие. Какъв чай давате на децата на тази възраст? Аз му направих на HIPP плодов? Чайовете на HIPP имат ли определена възраст, до която се приемат или стават и за по-големи? И въобще какви други видове чай са подходящи?
Цитирай

Е как хем не пие вода,а в също време пие по 150 мл всеки ден?
Моето дете също е на 1г5м и не пие и по 1 грам даже.За да не се обезводни давам сок от моркови,ябълки,мандарини,портокали(прясно изтискан,не купешки),чайчета-на Hipp или домашен липов,лайка,мента;кисело мляко,разредено,дотолкова,че да става за пиене,АМ,сок от компот.
Цитирай

И моат син,на 1,1 год.,не пие особено течности.Дали му се събират и 100мл,незнам!Явно не е жаден.Давам му от чаша със силиконова сламка,допреди това,от биберона ,пък въобще не близваше.Като се затопли мисля,че ще ожаднява повече.Иначе пълни добре памперсите.
А чайчетата са подходящи и за по-големи деца,просто подсладена вода с някакъв аромат,иначе не виждам особена полза от тях.
Цитирай

Пие вода или не пие последно Rolling Eyes
Цитирай

София

Благодаря ви Hug Значи просто е и от времето. Писах,че не пие, защото четох някъде, че трябвало по литър да изпиват на ден.
Цитирай

Благодаря ви Hug Значи просто е и от времето. Писах,че не пие, защото четох някъде, че трябвало по литър да изпиват на ден.
Къде ти литър StopАз не пия по толкова понякога Wink
Цитирай

Плевен

Къде ти литър StopАз не пия по толкова понякога Wink
нормално си е количеството за детето,не се притеснявай,някои пият по-повече течности,други по по-малко
Цитирай

София

моето пие по 1.5-2л. и сменям по 7-8 памперса
Де да пиеше по 100гр.......
Цитирай

под някое тепе

аз лично не давам чай и не бих давала. Не му давай сок /по-добре пресен плод/, ако искаш да пие вода вместо сока Peace
Цитирай

Колкото му се пие.
Цитирай

Не се притеснявай ще почне да пие. Те са на етапи веднъж пият, после не искат.Чайчетата на Хип са хубави, давай спокойно. Peace
Цитирай

София

Благодаря ви, момичета Hug
Цитирай

София

Калина обикновено изпива около 100 мл вода на ден, сокове не пие изобщо. И аз не мисля че трябва да се притесняваш.  Hug
Цитирай

Варна- на крачка от Морската градина

Както са ти казали -чайчетата на Хипп са много хубави.В нас дори голямото ми дете си пийва с кеф от тях.
Ще започне детенцето ти да пие вода-не се трувожи.
Синът ми пие на ден от 150-200 мл.-на 1г11м.е Peace
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.