Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

можете ли да ми кажете как се казва този бретон? на русата и кафявата мацка. Много ме радва и искам такъв, но не знам как да го обясня на фризьорката Mr. Green
А дали знаете и тази прическа как се казва?... ако се казва някак де Blush

такава ли трябва да е дължината за прическата?

http://www.americasnewstoday.com/images/Jennifer-Love-Hewitt_000001.jpg
http://files.list.co.uk/images/2008/05/01/BS2BS20782.jpg

Ако някой пък е с такава прическа много ще се радвам, ако сподели как си я прави, лесно ли се поддържа и всичко каквото се сети Mr. Green

мерси   bouquet
Цитирай

Прическата ми изглежда лесна за поддръжка.
Но ,за бретоните те съветвам да си вземеш снимка и така да отидеш при фризьорката ,защото може да не те разбере с обяснения.
« Последна редакция: пт, 20 фев 2009, 12:19 от Си ♥ си ♥ »
Цитирай

Izviniavam se predvaritelno za latinica, no tuk niamam kirilizacia. A bretona se kazva asimetrichen, pricheskata dokolkoto vijdam si e cherta s breton. Poddurja se sys seshoara i kryglata chetka.
Цитирай

Пловдив

Аз колко отдавна искам такъв бретон но никога не ми правят защото моят е лизнат отпред и се разделя просто не може да стане такъв колкото и да искам. Но страшно харесвам момичета с такива бретони определено съм за. Peace
Цитирай

на мен от дете още пътя ми е или от ляво или от дясно, никога не е бил по средата, та ми е много удобно. А аз искам да съчетая прическата с бретона.
Цитирай

София

Занеси снимка на фризьорката за й покажеш типа на бритона Smile
Иначе късата коса се суши и след това с преса можеш да извиеш навън Smile
« Последна редакция: пт, 20 фев 2009, 16:55 от L e o »
Цитирай

Бритоните и на двете мацки се казват тип: Емо ,аз съм в момента с такъв и фризьорката ме светна  Very Happy .Дано да съм помогнала  Hug
Цитирай

Бритоните и на двете мацки се казват тип: Емо ,аз съм в момента с такъв и фризьорката ме светна  Very Happy .Дано да съм помогнала  Hug

hahaha То викаш добре, че се появи Емо-вълната, че преди тва си нямаше название и ходи го обясни Whistling Я стига - тва винаги се е наричало асиметричен бритон. Не твърдя за древните времена - там друго може да е било  newsm78

пп - прическата от 2-ра снимка се прави много лесно, филира ти я фризьорката в краищата и след това с голяма кръгла четка сушиш навън, фиксираш с лак. Не е сложно  Peace
Цитирай

гр. София

Прическата на долната снимка според мен няма име. Струва ми се, че си е най-обикновена прическа, може би с изтънени (филирани) крайчета и е въпрос на оформяне как ще стои - навън, навътре, надолу... А относно бретона/ите на първата снимка - до вчера бях точно с такъв за какъвто питаш, но снощи отидох да ми го подкъсят и в момента е като на прическата на долната снимка. Как се прави такъв бретон - при мен просто бене най-обикновен филиран бретон, просто поизраснал до към средата на носа. Когато срешеш косата още докато е мокра на страничен път (както са казали по-горе - асиметрично), бретонът сам си заема тази форма.   
Цитирай

София

Бретоните от първата снимка са асиметрични, дълбоки, филирани. Преди време бях с такъв бретон, но искам да те предупредя, че е много неудобен за носене, винаги трябва да се нагласява специално, да се фиксира (е, зависи и каква е косата, де) и пречи на очите! Но пък седи много ефектно, а и винаги можеш да го прикрепиш с някоя скрита фибичка!  Peace
Цитирай

гр. София

Бретоните от първата снимка са асиметрични, дълбоки, филирани. Преди време бях с такъв бретон, но искам да те предупредя, че е много неудобен за носене, винаги трябва да се нагласява специално, да се фиксира (е, зависи и каква е косата, де) и пречи на очите! Но пък седи много ефектно, а и винаги можеш да го прикрепиш с някоя скрита фибичка!  Peace

Вероятно наистина зависи от косата, защото при мен си заемаше тази форма без никакво специално нагласяне. Но felicidad17 точно го е определила - трябва да е дълбок, асиметричен и филиран. И дължината е важна, да да изглежда така - трябва да е толкова дълъг, че както казва felicidad17, "да пречи на очите"  Peace
Цитирай

Бретона е асиметричен, но имай предвид че отива на хора с високо чело.Поне аз рядко съм виждала някой с ниско чело, на който да му седи добре.От личен опит го казвам,защото мойто не е високо, но имах мерак за такъв бретон и си направих.Е, не се харесах особено.И също така за съжаление ефекта от снимките на русата мацка и другата си го получавах само след ходене на сешоар при фризьора ми.Сама никога не можех да си го направя, макар че по принцип обичам да се занимавам с косата си, и ми се отдава. Сешоара ми е професионален, продукрти също, и не ставаше и не ставаше.
Цитирай

София

Да, на снимки седи страхотно, но за ежедневието е едно постоянно гласене и попипване дали си е на мястото Laughing а и при всяко навеждане ти пада на лицето Mad Сега съм пак с дълбок бретон, но е прав и равен и ми е далеч по-лесно за поддръжка Peace Е, пак си трябва сешоар и преса, но поне виждам добре Laughing Когато ми писне да го нося прав, го правя настрани и готово!
Цитирай

Момичета много ви благодаря за отговорите, ама аз си го направих още в деня като пуснах темичката. Не стана такъв дълбок, асиметричен и тн, ами като на втората снимка. Много гадно стана де, та сега ще го пускам. Нещо не се харесвам с бретон, не мога да го трая на очите да ми пречи. Иначе Славче, челото ми е 4 пръста или 7-8 см. високо. Много би му паснало едно такова бретонче, но аз не се харесах. Ще си търся друга прическа, която да ми отива на формата на лицето. Thinking
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.