Скоро и в нашите редици,ще заплачат МАРТенските ни мъници!

  • 16 707
  • 296
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 696
днес много бавно върви тази темичка, да не би всички да сте по разходки и магазини?
дали няма да се появи някое бебче??

# 286
  • Мнения: 3 621
Честито малко съкровище на Цветка, да им е жив и здрав, а на мама бързо възстановяване

# 287
  • Ловеч
  • Мнения: 184
Максимум до края на месеца на работа Мечо Пуух. И после подготовка за посрещането на бебо и гости след раждането му.
След снощното досортиране на бебешки дрешки от сина ми се оказа че почти нищо няма за новородено, дори и от дрехите които бяха при баба ми - здраве да е, а разчитах че е останало нещо - ще пазаруваме от продавалника.
Мен ми шурна кръв от носа, бързо спря ама ми е едно шантаво на главата че и предремах малко. От лятото не ми се беше случвало, ама сега си е нормално, повишен обем кръв, трупнати килца... гледам да не се връзвам на неразположенията си.

Еля, аз от Слънчице се отвратих миналата седмица. След 20мин. базуспешни опити да накарам някоя от продавачките да ми обърне внимание и да ми демонстрира една играчка си похарчих парите на друго място, а толкова ми хареса за бебето дето му бяхме на гости. В от А до Я също не бих влязла да пазарувам. Липсва уважение към клиента. Аз не съм от хората дето се бутат по опашките, не нахалстват, не се превземат и по тази причина не ползвам и градския транспорт.

# 288
  • Мнения: 28
Като съм готова с висичко ще пусна снимки да ви се изФукам Rolling Eyes
Изфукай ни се Ели Grinning
На всички ви пожелавам леко раждане като на Цветито,и после да кажете :"Ех,ама то не било страшно"
Белла до кога ще ми се моткаш из форума.Симонка ще и писне сама и ще пристане на някой друг!

# 289
  • Мнения: 361
Еля, аз от Слънчице се отвратих миналата седмица. След 20мин. базуспешни опити да накарам някоя от продавачките да ми обърне внимание и да ми демонстрира една играчка си похарчих парите на друго място, а толкова ми хареса за бебето дето му бяхме на гости. В от А до Я също не бих влязла да пазарувам. Липсва уважение към клиента.

Незнам защо така в Слънчице. Нас още от вратата ни посрещна една продавачка и беше много любезна. Може и да са на смени и да си улучила някоя нервачка. А за магазина от А до Я и аз нямам намерение да пазарувам от там. Първо, че цените са много завишени и второ- така ти показват нещата, че все едно си длъжен да купиш от там.

# 290
  • Мнения: 267
Имам едно въпросче крема Лансинох,прави ли по безчъвствени зърната,в смисъл по груби,че моите са по принцип мн чувствителни и ме болят сега без някой да суче,а нз с бебо как ще е,искам да станат малко по безчувствени и груби,кажете ми кой крем да си взема?И за торбичките да итам как ги пълните  Embarassed от помпата за кърма и вътре в пликчето ли,а от там във фризера ли я слагате?  newsm78

# 291
  • Мнения: 2 495
Ааааа, ще се караме да знаете! Mr. Green Колкото повече зор ми давате, толкова детето не ще да се показва! JoyИнато ще е като майка си, ме съмнява! Twisted Evil

# 292
  • Мнения: 28
Белла,то от раз ще изкочи,аз вярвам че ще отидеш с пълно разкритие в болницата и всичко ще мине на бързо

# 293
  • Мнения: 2 495
Белла,то от раз ще изкочи,аз вярвам че ще отидеш с пълно разкритие в болницата и всичко ще мине на бързо
Хахах, извинявай че ми стана смешно, ама не ми се вярва да имам тоз късмет JoyА бе и 4-5 см ще съм доволна LaughingДопреди малко мъжо ме "друса"с колата, ама не ми се вярва да ме огрее...и стълби изкачвах пак и сега хрупам едно зрънчо и ми няма нищо Mr. Green

# 294
  • Мнения: 74
Днес да се включа и аз,
купих сгъваемата кошара, но сега не мога да я направя , отгоре меанизъма за изправяне на горните стени нещо ми се опъва, Вие да знаете как става?

# 295
  • Мнения: 28
Белла,то от раз ще изкочи,аз вярвам че ще отидеш с пълно разкритие в болницата и всичко ще мине на бързо
Хахах, извинявай че ми стана смешно, ама не ми се вярва да имам тоз късмет JoyА бе и 4-5 см ще съм доволна LaughingДопреди малко мъжо ме "друса"с колата, ама не ми се вярва да ме огрее...и стълби изкачвах пак и сега хрупам едно зрънчо и ми няма нищо Mr. Green
започвайте с хубавия "кекс" и ще стане работата

# 296

Общи условия

Активация на акаунт