Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Дом
Дом
15 217 членове Включете се
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 98 отговора
Здравейте. Предложете някаква комбинация oт перилни препарати или само омекотител, като след пране на дрехите да има ефект и да се усеща приятната миризма от препарата...

Мерси.
Цитирай

най-доволна съм от ленор,този синия.наистина прането ухае много хубаво от него и то доста дълго време.
Цитирай

В града на хумора...

Семана , светло лила  Peace
Цитирай

София

от години използвам ленор, по-рано - син, сега лилав.
много траен аромат
Цитирай

София

Тези, които се водят арома-терапи, са с по-силен и по-траен аромат.
Цитирай

От години ползвам различни видове Ленор Peace
Цитирай

ленор лавандула+лайка, другите видове и марки не са трайни.
Цитирай

софия

новите Ленори са страшни
Цитирай

Аз използвам Сано Максима и за детските и за нашите дрехи  Peace Много съм доволна и от качеството и от аромата  Hug
Цитирай

Ленор Peace
Цитирай

ЕЕЕЕЕййййй тааам!

Аз използвам Сано Максима и за детските и за нашите дрехи  Peace Много съм доволна и от качеството и от аромата  Hug
  Hug и аз така .Дори и след сушилня ухае. А като гладиш и ги миришеш , дори и след това аромата остава.

Е същото не мога да кажа за този толкова тиражиран Ленор. От години не купувам.Пари на вятъра не давам.
Цитирай

Разград

Много съм доволна от Ленор.  Peace
Цитирай

София

Ленор. Ползвах светлосиния /спринг/, но откакто има нова опаковка, му развалиха и аромата. Сега пера с лилав, ароматерапи.
Този, синият, ухаеше много продължително. Сезонни дрехи, които прибирам в найлонови торби и кашони в мазето, като ги отворя след няколко месеца, още са свежи и миришат хубаво.
Надявам се и лилавият да е с толкова траен аромат.
Цитирай

на кого му пука...

Ленор и Семана  Peace
Не знам при вас как е,но аз като ползвам сушилнята не остава никакъв аромат newsm78
Цитирай

Габрово

Ленор  Peace!Цялата къща ухае след това на него.Също и сезонните дрехи които прибирам ,после като ги извадя си миришат така хубаво!Но сушилня неползвам! Crossing Arms
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 98 отговора