Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Туризъм
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

здравейте
след няколко дни имаме с мъжо годишнина и смятаме да си я отпразнуваме някъде на ресторантче двамката,но ни се иска да е нещо по-романтично,интимно..и макар че съм от пловдив и цял живот съм живяла тук и обикаляла по мноого ресторанти,не мога да се сетя за някой чак пък толкова романтичен. hahahaако има мамми пловдивчанки,нека дадат идейка..  bouquet
Цитирай

Майничка

Зависи каква е идеята за интимност и романтика. Ето някои предложения в центъра:
Бившето арт-кафе "Филипополис" срещу "Камбаната" в Стария град сега е приятен, по-скоро официален, ресторант с европейска кухня, не е прекалено посетен още, поради смяна на имиджа, но цените са относително високи. Засега става и без резервация.
Ресторант "Форум" (в началото на ул."Отец Паисий", откъм площада) също е с много добра кухня, но доста по-посещаван. Вечер, особено през уикенда - с резервация.
Пицерия "Пикантино" е с много добра кухня, собственикът е италианец, но е много посещавана и масите са доста нагъсто.
Винарна "Бодила" (на "Хр.Ботев" и "Иларион Макариополски") също е интересна и предлага относително уединение.
Цитирай

No Line On The Horizon

Бих ти препоръчала Хемингуей, Мемори http://www.memorybg.com/index.html, Медитеранио.
В Бодила е хубаво, но на мен лично зимата ми е студено там.
Цитирай

http://www.hebros-hotel.com/  Peace
Цитирай

Точно ресторанта в хотел Хеброс щях да препоръчам и аз. Идеален вариант! Peace
Цитирай

Old Sport   smile3503
Цитирай

Пловдив

На мен ми харесва "Чучура" за романтична вечеря. Има подходящи за уединение и в Стария град - "Алафрангите", "Пълдин".
Цитирай

Майничка

"Алафрангите" и "Пълдин" през зимата са само за по-мащабни организирани събития, иначе е студеничко.
"Хеброс" е чудесен, да, макар вентилацията да не е най-силната му страна през зимата. Особено ако се резервира стая с джакузи за през нощта в хотела. Laughing
Цитирай

Sofia

Сещам се за "Пълдин" и "Хемингуей".
Цитирай

Пловдив

Не знам за ресторант, но аз лично бих ти препоръчала да отидете в "Моцарт" до църквата Св. Петка. Супер ми е романтично там. А какви коктейли правят не е истина!
Цитирай

На 14-ти бях в Пълдин в Стария град, много ми хареса и обстановката, и кухнята.
Цитирай

Аз пък препоръчвам руския ресторант Петър първи,в Стария град  Peace
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.