1001 нощи - сърцето ти си отвори и в приказка се потопи - част 24

  • 25 034
  • 446
  •   1
Отговори
# 60
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343

Недей, но сестра й ще се наложи да я сложиш след една серия. Не го сложих с ББ, защото не си заслужава.

ок, като се появи ми кажи да зная Hug

Няма да има нужда ще те "впечатли" от пръв поглед.

# 61
  • Sofia
  • Мнения: 38
"Идваш при мен само да правиш секс"......лелее, ама и Фюси излезе една палавницааааа  Joy

# 62
  • Мнения: 157
Галсувах за ОНУР
Момичета, казвайте какво става, че ни есме на ITV, но нещо се изгуби картината #2gunfire #2gunfire #2gunfire
И ние сме с ITV -всичко е ОК
Мацки пак много сте изписали - епизода е невероятен и плаках и се радвах  Embarassed

# 63
  • Мнения: 959
май ще приемат джансел за снаха.. ще омекнат Rolling Eyes


разревах се -  браво на бащата на Яман Heart Eyes

и аз, си поревах. .. колко хубави са тези моменти на сдобряване ....

# 64
  • Мнения: 959
"Идваш при мен само да правиш секс"......лелее, ама и Фюси излезе една палавницааааа  Joy

и това го казва мъжжжж  Mr. Green

# 65
  • Мнения: 380
хахах,Али Кемал се нервирал,ами да научи и той какво е да те лъжат в очите и ти да го знаеш.Но Фюсун прекалява,това неиното излезе от контрол,не покрепям извънбрачния секс ,сигурно щеше да е по-удовлетворена ако беше спряла на най-хубавото,флиртът,а не да си усложнява живота с лъжи и гузна съвест Peace

А на анкетата - глас за Керем естествено Heart Eyes

# 66
  • Мнения: 267
Ама и Фюсун си я бива как му каза на Али Кемал-с неговите камъни по неговата глава.

# 67
  • Sofia
  • Мнения: 38
май ще приемат джансел за снаха.. ще омекнат Rolling Eyes


разревах се -  браво на бащата на Яман Heart Eyes

и аз, си поревах. .. колко хубави са тези моменти на сдобряване ....


Много са мили тези турци- как мило молят за прошка, как истински се извиняват и си прощават и колко им е хубаво после....ние май не сме така....при нас ината е преди всичко, или поне в моето сем. за жалост е така  Twisted Evil

# 68
  • Мнения: 59
Ей, момичета и това ще е много силна серия.
ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ аз пак се нервя на рекламите afwitch

Страхотни артисти. Как играят само, какво изразяват очите им, как акцентират на думи , жестове, погледи. А някой опитвал ли се е да гледа Забранена любов  Sick Sick Sick

Е тая Фюсун се уля Rolling Eyes

# 69
  • Мнения: 539
май ще приемат джансел за снаха.. ще омекнат Rolling Eyes


разревах се -  браво на бащата на Яман Heart Eyes

и аз, си поревах. .. колко хубави са тези моменти на сдобряване ....

И аз. Ама големи сме ревли Mr. Green

малко офф: Времето навън с страшно Shocked

# 70
  • Мнения: 267
Тази серия май ще приключи спокойно ,та ще изкараме да понеделник Peace.

# 71
  • Мнения: 45
"Идваш при мен само да правиш секс"......лелее, ама и Фюси излезе една палавницааааа  Joy

и това го казва мъжжжж  Mr. Green

 hahaha hahaha rotfImbo smile3532

# 72
  • Мнения: 7 914
"Идваш при мен само да правиш секс"......лелее, ама и Фюси излезе една палавницааааа  Joy

и това го казва мъжжжж  Mr. Green

хахах сега и за него ще се появи опашка Joy

# 73
  • Мнения: 9
Много се разчувствах на целувката м/у Керем и Бену, а още повече на прегръдката на Яман с баща му. Тези сценаристи нямат милост Mr. Green
За анкетата и аз както някой бе споменал в началото на темата най-харесвам Ахмед, нищо че е само на снимка, много секси изклежда, старотен мъж Blush
Не знам някой вече може да е споменал, но в днешния Уикенд има цяла страница за филма към приложението за програмата. Пише за Али Кемал, Надиде и връзката м/у Берг и Халит(май нищо ново), но на мен специално ми стана много мило.
Сега ми е много интересно какво ще стане с Фюсунката (колко й личи вече, че е бременна Grinning)

# 74
  • Мнения: 267
Ей браво на родителите на Яман.

Общи условия

Активация на акаунт