Възможно ли е ?

  • 1 043
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 12
Искам да питам Възможно ли е да съм имала цветна бременност 1 месец?

# 1
  • Мнения: 6 274
Как така да си я имала един месец ???  Shocked
 newsm78

# 2
  • Мнения: 9 814
Може.
Ако имаш предвид, че предния месец вече си била бременна въпреки че, си имала цикъл.
Най-добре ще види лекар на ехограф. Едно е ембрио в 4 г.с., друго е плод в 8-9 г.с.

# 3
  • Мнения: 31

 Rolling Eyes Rolling EyesНе мога да разбера нищо от така зададения въпрос, обясни по подробно, ако искаш да получиш отговор.

# 4
  • Мнения: 6 274

 Rolling Eyes Rolling EyesНе мога да разбера нищо от така зададения въпрос, обясни по подробно, ако искаш да получиш отговор.
И аз за това попитах какво точно има предвид авторката с така зададения въпрос...  Thinking

# 5
  • Мнения: 9 814
Аз поне разбирам въпросът така: Може ли да съм бременна и само първият месец от бременността да съм имала цикъл?

# 6
  • Мнения: 11 815
Аз също разбирам така въпроса! Да, възможно е, на моя много близка приятелка й се случи! Въпреки, че кръвотечението й в този месец беше по-слабо не му обърна внимание, но после се изненада - в нейния случай - приятно. Wink

# 7
  • Мнения: 805
На ехограф като се види плода на коя седмица отговаря ще разбереш.

# 8
  • Мнения: 6 274
Аз поне разбирам въпросът така: Може ли да съм бременна и само първият месец от бременността да съм имала цикъл?
Ако е така, разбира се, че е възможно...
Но не знам дали това пита авторката...

# 9
  • Мнения: 1 512
Възможно е,но лекар след ехографски преглед ще каже със сигурност.Тука само може да гадаем.

# 10
  • Мнения: 4 433
Аз поне разбирам въпросът така: Може ли да съм бременна и само първият месец от бременността да съм имала цикъл?
Ако е така, разбира се, че е възможно...
Но не знам дали това пита авторката...

Кви сте сладки,как си гадаете Laughing Hug


Ако е наистина такъв въпроса е възможно,дори пъвите 2,3 месеца....

..така стана с моя приятелка.

# 11
  • Бургас
  • Мнения: 6 817
Аз поне разбирам въпросът така: Може ли да съм бременна и само първият месец от бременността да съм имала цикъл?

Ако е така е напълно възможно. Ако през периода на овулацията са се отделили 2 яйцеклетки и едната се е оплодила, другата няма къде да отиде освен да си излезе по обичайния начин.

# 12
  • Мнения: 9 973
възможно е

# 13
  • Мнения: 12
А доктора примерно ако ми каже имаш 5 пълни седмици значи е така наистина са толкова или е възможно да не са с точност толкова...ами примерно някои ден да се губи а тои да казва че съм в 5-та седмица?

# 14
  • Мнения: 3 376
Аз знам,че няма цветна бременност,а просто кървене,което никак не е за пренебрегване.

При мен се получи,че имах доста зацапване,приех го като наченки на цикъл и рабрах,че съм бременна след повече от месец.

Затова е най-добре да се обърнеш към някой гинеколог.

Общи условия

Активация на акаунт