Това е тема за БУРГАС!

  • 25 328
  • 295
  •   1
Отговори

Анкета

Дата за Осмомартенско празненство? краен срок за гласуване 28.02

Опции:

* Гласуването приключено: сб, 28 фев 2009, 13:16

  • Мнения: 92

малко полезна информация:

детски магазини:
"ADDRESS" (детски дрешки) - ул. "Възраждане" 14 (до книжарница Дядо Благо)
"АЛАДИН” - ул. ”Георги Кирков” 7 /срещу книжарница Дядо Благо/
"Алиса"- Бебешки и детски дрехи и обувки , ул. "Кирил и Методий" 7
Бебешки магазин "Бети" - Бебешка козметика, памперси, аксесоари, дрешки на V- baby за деца от 0 до 3 годинки. ул. "Стефан Караджа" 12 /срещу у-ще "П.Р.Славейков"/
Бебе Маркет "Буболинко" - Разнообразие от адаптирани млека, пюрета, каши, памперси иаксесоари. к-с Лазур, ул. "Калофер" 8
Бамболино – Бебешко и детско бельо, дрехи, играчки, колички.  к-с «Зорница», блок 57
Детски маркет "ВЕГА" - Разнообразие от бебешки и детски играчки, ул. "Ст. Стамболов" 43 (до Новата поща)
"WENICE KIDS” - пл. “Тройката” /Търговски център TRIA, ет.2/
Борса "ВЕСЕНА”  - Детски играчки на едро и дребно, к-с “Братя Миладинови”, бл.57, до вх.12 /близо до Трапезица/
"ВЕТЕЯ-М”  - Бебешки и детски дрешки, ул.”Шейново” 44
"DJ, Denim Junior ” - Бебешки и детски дънкови облекла, ул. ”Константин Фотинов” 41
"ДИТЕКС"  - Склад за детско облекло бельо и аксесоари на водещи български производители ДИТЕКС СЛАВЕЙКА, ВИКИ КИДС, РУДИ, СНЕККО и др. Внос на китайски дрехи на едро.
гр. Бургас
ул. "Д-р Нидер" 24А
тел.: 056/ 846321, 0899865680, 0888718246
"Доналд Дък" - Бебешки и детски дрехи, обувки, играчки, ТК "Пиргос Стил" 3 , тел.: 056 / 851 836
"Дъмбо" - Детски дрехи, ул. "Георги Кирков" (Детски свят), тел.: 056 / 80 15 18
Детски "ЕГОИСТ" - Бебешки и детски дрехи, на ъгъла на ул. "Славянска" и ул. "Д-р Нидер", на ъгъла на ул. "Македония" 22
"Зодиак - РХ" - Производство и търговия с бебешки и детски стоки, ул. "Цар Калоян" 166,
тел.: 056/ 810 161
ЕТ "Загорчев" - Производител на бебешко бельо и детски облекла, к-с "Славейков", западно от магазин "Младост"
"ИВКО” - Всичко за вашето бебе - храни, памперси, козметика, аксесоари, дрехи и играчки
Ул.”Оборище” 84
"Йори" - Предлага всичко за вашето бебе, ул. "Оборище" 110 А
"КАЛОГЕРА" - Произвежда детско спално бельо, бебешки хавлийки и детски халати за баня, гумиране подложки възглавници и детски спални чували. Предлага в магазините си детски пижами, дрехи и играчки.
- ул "Левски " 13 /на ъгъла с ул."Александровска"/
- к-с "Възраждане" бл.7 /магазин и склад/ тел./факс 840559
"KIDS FASHION”  - Детски дрехи, ул. ”Богориди” 43
“La Fleur”  - магазин за френска мода за деца от 0 до 14г.,  ул. “Васил Априлов” 16 /до подлеза на Операта/, GSM: 0895 637592, вс.ден 10-19ч
"Палавници"  -Склад на детско облекло на едро и дребно, ул. "Плиска" 25 (до пицария Капри)
Детски магазин "ПАЛЕЧКА" - Детски дрехи и играчки., ул. "Поп Грую" 72(до детска градина "Ханс Кристиян Андерсен")
Склад "Памперси" - Храни, памперси, козметика, аксесоари. Продажби на едро и дребнобул. "Ст.Стамболов" 43 (до Новата поща)
на ъгъла на ул. "Македония" 22
"Папи"  - Дрешки, храни, памперси, козметика,аксесоари, ул. "Абоба" 6А
"ПАПИ” - Маркова бебешка козметика, памперси, аксесоари, дрехи и играчки, В центъра, до Търговски център ПОДЛЕЗА
"Плам'че" - Бебешки и детски храни, козметика и аксесоари, ул. "Кирил и методии" 5-6
"Полием"  - Бебешки аксесоари, играчки, козметика, колички и детски легла, ул."Богориди" 33,
тел.: 056/ 840 109
"Пролетис ЕООД" - www.ciaobimbi-bg.com - Официален и единствен представител на детски италиански обувки Ciao Bimbi, гр. Бургас , к-с Лазур бл.117 , тел 056/530903
"СИНДИ” - к-с. ”Братя Миладинови”, бл.42 ,бул. ”Стефан Стамболов” /срещу Механотехникума/
"СЛЪНЧО" - Памперси, козметика, аксесоари, бебешки и детски дрешки, спални комплекти, колички, кошари, столчета за хранене, шезлонзи, проходилки. , ул. "Възраждане" 25
"ТЕММА"- Храни, памперси, козметика, аксесоари, играчки, ул. "Македония" 22
Детски матазин "ТИТИ" - ул. Поп Грую 2, GSM: 089 6794221, Всичко за вашето слънчице.
Детски магазин "ТИТИ-2", ул. Ген. Гурко 9, Мода за сладури.
"Ферди" - Детски дрехи, ул. "Георги Кирков" (Детски свят)
Фирмен магазин на КТ "Черноморка" – Бургас, Производител на бебешки и детски облекла от 0 до 14 години, ул. "Одрин" 2, ул. "Георги Кирков" 2
"CEYLAN” - Детски дрехи, ул. ”Възраждане” /под клиника “Св.София”/
“Quality” – магазин за деца от 0 до 12г., ул. “Кирил и Методий” 55, пон-съб: 10-19, нед: 10-16ч, тел:0895787809, www.qualitykidsfashion.com
"Штъркел"- Търговия с бебешки и детски стоки, ул. "Антим І" 26 (до Археологическия музей),
тел.: 056/ 845 256
"ЯНА`97” – Русе фирмен магазин , Бутикови детски облекла, ул. ”Константин Фотинов”29
Магазин за бебешки и детски дрехи и обувки - ул. "Възраждане" 10 (на ъгъла с ул. "Шипка")
Склад за памперси, козметика, бебешки храни - Продажби на едро и дребно, к-с "Лазур", ул. "Поп Груйо" 70 (зад Краставицата)
детски центрове:
Детски център "Палавници"
ул. "Александър Стамболийски" 14
тел.: 056/ 81 41 16

Детски парти клуб "Усмивка" - www.partyusmivka.com
ул. "Райна Княгиня" 16 (пресечка на Богориди)
тел.: 0878 714 719, 0878 714720
e-mail: tedun@mail.orbitel.bg

Детски център" Арлекино"
град Бургас, Мария Костадинова, 056 532805, 0897 033524, 0898 482984, meritamia

Детски център "Дъга" - занималня за ученици, занимания по интереси
 гр. Бургас, ул. "Рилска" №1
 Работно време: от понеделник до петък; от 8 до 17 часа, град Бургас, Веселина Вълканова, 056/824504; 0899160447
парти агенции:
Парти агенция Кригея – ул. "Възраждане" 29, тел: 056 82 71 78 , www.krigea-party.com
Смарти Парти  – ул. Стефан Караджа 5; тел: 0894 788828; www.smarty-party.com
Парти агенция Smile – ул. “Цар Самуил” 55 А,тел:0897 501 392, 056 91 09 92, www.iznenada-bg.com

детегледачки:
Мис Попинс - ул. "Рилска" 6, тел: 056/ 820 965, GSM: 0899 917 679
куклен театър:
Куклен Театър - ул."Климент Охридски" 2, тел: 056/ 841 235

...Тъмна нощ измина,
горе на небето
слънцето изгрея,
буди се детето.

Майка ранобудна
милий глас му чува,
на ръце го взима,
сладко го целува...

HugЗаповядайте...Hug
[/color]                               
                                     

Последна редакция: сб, 21 фев 2009, 00:22 от FoxMamma

# 1
  • Мнения: 100
Благодаря за темичката.
Нямам мн време да пиша ще ходим с малката да се разкрасяваме. smile3521
Утре ще ти пратя снимки.

# 2
  • Мнения: 11
Браво ,Весе!!!
Ей това е темичка,в която си заслужава да пише човек!
С вас съм Heart Eyes

# 3
  • Мнения: 18
хайде и ние да се впишем
благодарим за темичката Веси Hug Hug Hug

# 4
  • Мнения: 92
Хайде аз ще се представя. Казвам се Веселина и съм мама на Весела, която е на 7мес. и 20 дни.... Simple Smile
вие сте на ход... Wink

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 723
И аз благодаря  bouquet
Сега ще можем да се запознаем с повече мами с малки деца.
Аз съм Недялка и с Никол ще се радваме на вашата компания Hug

# 6
  • Мнения: 193
Хайде и аз тогава....
Казвам се Ивилина, за приятели, познати и всички,с които си общувам съм просто Ина. Мама съм на Стилиан, който е на 5месеца и 2 дни. Снимки има в сайта, който е в подписа ми за тези, на които им се гледа.....
Темата ме кефи, бравос!!!

# 7
  • Мнения: 11
Аз ви познавам всички така ,че няма смисъл да се представям Simple Smile

# 8
  • Мнения: 11
Опаааа,май не всички. Казвам се Весела Великова.Имам син Цветомир на 8месеца и 10 дни.Живея в Лазур.Това засега Rolling Eyes

# 9
  • Бургас
  • Мнения: 723
Ние сме в Изгрев Grinning

# 10
  • Мнения: 668
Здравйте и от мен. Хубава темичка, благодарим на FoxMamma bouquet
Аз се казвам Камелия и съм мама на две момченца Виктор -5г. и Калоян - 4м и 10 дни. Приятно ми е да се запознаем и да споделяме всичко което ни вълнува.  Hug

# 11
  • Мнения: 275
И ние се записваме! Мариана с бебе Румен - 3 мес. и 6 дни
Мерси за темичката! smile3501

И ние сме в Лазур.

# 12
  • Мнения: 2 577
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=172043.0

това четохте ли го ??? и по-точно петото изречение

 

# 13
  • Мнения: 56
Благодаря на Веси за поканата и за хубавата темичка.
Аз се казвам Мария.Както се вижда Simple Smileимам две съкровища Алек на 2г и Дая на 2м.Живеем в Славейков.Като се постопли времето предлагам да се срещнем в някой парк.
Лека и приятна петък вечер! Hug

# 14
  • Бургас
  • Мнения: 723
Ками а ти видя ли че тук се появиха много мами които не пишат там,
защото не се чустват добре?
Тук ще пишем без да бъдем погигравани,че се радваме за месечинките на децата си и разни дребни неща.

Общи условия

Активация на акаунт