За шопинг фенове, новата услуга на Еконт- MALL Econt

  • 9 147
  • 26
  •   1
Отговори
  • В центъра на Вселената...
  • Мнения: 382
Току що пристигна имейл в офиса за новата услуга на Еконт. Стори ми се доста интересно. Вече може да купувате всичко от което имате нужда чрез Еконт, даже ако се предлага само в Англия или Италия. Изпраща се заявка към Еконт за покупка с наложен платеж и заплащане в лева на стойността й към Еконт, куриер ще посети указаният от вас търговски обект в България, Италия, Англия и Румъния, за да изпълни от ваше име поръчката и достави бързо стоката до вашия адрес.
Само където не пише колко ще ви струва това  Mr. Green

Последна редакция: пт, 20 фев 2009, 16:08 от Calypso

# 1
  • Мнения: 1 251
Айде и аз тук да следя въпроса и колко струва, пиши като имаш инфо Hug

# 2
  • Мнения: 46
И аз да се цопна тука да следя  Hug

# 3
  • Мнения: 2 132
На сайта им пише това:

Уважаеми приятели,

M A L L Econt разшири своите граници - след успешните първи стъпки в България и Румъния, вече можете да купувате всичко от което имате нужда чрез Еконт, даже ако се предлага само в Англия или Италия. След изпращане към нас на "Заявка за покупка на стока с наложен платеж" и заплащане в лева на стойността й към Еконт, куриер ще посети указаният от вас търговски обект в България, Италия, Англия или Румъния, за да изпълни от ваше име поръчката и достави бързо стоката до вашия адрес, преодолявайки всички териториални, езикови и валутни ограничения.

M A L L Econt разшири екипа който отговаря на вашите запитвания, обработва и следи изпълнението на вашите заявките като включи нови представители в Англия и Италия. Колегите са на ваше разположение на:

M a l l Phone -> 080013001
M a l l Mail -> mall@econt.com

Очакваме вашите заявки, идеи и предложения !

Екипът на M А L L Econt

Еконт Транс АД

# 4
  • Мнения: 1 178
А колко ще е приблизително доставката?  Flutter

# 5
  • Мнения: 11 003
Имам 2 такива мейла - един за Румъния и един за Италия и Англия. В нито един от двата не са посочени цени за доставка. Simple Smile

# 6
  • у нас
  • Мнения: 5 715
хайде, и аз при вас, да следя темата  Peace

# 7
  • Германия
  • Мнения: 10
Здравейте!Заинтересувах се от тази информация и им пратих запитване за разходите по услугата им.Ето какво получих
В отговор на Вашето запитване искам да ви информирам, че можем да организираме закупуването и доставката на стока по Вашата заявка при следните условия и цени :

1/ Необходимо е да подадете към нас пълна информация за продукта, мястото от което да го закупим (приемем за доставка) и доставим, данни за издаване на фактура и други оперативни подробности, използвайки наша стандартната бланка, която ще ви предоставим при готовност ;

2/ Необходимо е да прехвърлите към нас сумата която следва да заплатим при закупуването на стоката - по банков път, електронен път или в брой . Ако заплатите стойността на стоката директно към продавача, тази стъпка отпада ;

3/  Разходите по доставката  които следва да заплатите при получаване на стоката на ваш адрес в България, ще бъдат определени както следва :

- куриерска такса - за приемане от адрес и инспекция преди изпращане за България :
->  3 % (без ДДС) от стойността на стоката

- транспортна такса за доставката на стоки със стойност до 3000 евро до ваш адрес в България :
->  12 % (без ДДС) от стойността на стоката, определена на база заплатената сума при покупката и издадената търговска фактура.
-> минимална транспорта такса      ->     20 Евро (без ДДС)
-> максимална транспортна такса  ->   200 Евро (без ДДС)
 
- такса наложен платеж - за извършване на превода и плащането на сумата при покупката на стоката (ако заплатите стоката директно към продавача - тази такса не се дължи) :
-> 2 % (без ДДС) от стойността на заплатената сума при покупката

4/ Срокът за който можем да изпълним Вашата поръчка е в рамките на 7 - 10 работни дена, като зависи от координацията с продавача на стоката, графика на отпътуване на превозните средства

5/ Ако вашата стока е на стойност над 3000 евро, искате да пристигне с експресен сервиз или да изпълним специални Ваши изисквания при закупуването или доставката - трябва да договорим индивидуални условия за изпълнение на Вашата поръчка.


# 8
  • Мнения: 262
те са изпраскали едни цени... #Crazy
лоша работа!

# 9
  • Мнения: 130
мда с тези цени по-добре да идеш да лондон да си напазаруваш. с детството е къде по-евтинко

# 10
 Peace I az sam za Detstvoto.

Последна редакция: чт, 26 фев 2009, 13:44 от PIKSY

# 11
  • Мнения: 8

А някой може ли да ми каже какво представлява това Детство?  newsm78

# 12
  • софия
  • Мнения: 25 446
То Детството и Емпреса - добре, но някой да сподели за поръчване на неща от Италия. Миналата седмица бяхме там, харесах една кукла на малечка и много ме е яд, че от мислене накрая не я купих. Сега я намерих в един нет магазин, но доставка до тук няма.

# 13
  • София
  • Мнения: 1 391
Хайде момичета, някой да обясни най-накрая какво са Детството и Емпреса? Моляяяяяя, умирм от любопитство Crazy

# 14
  • софия
  • Мнения: 25 446
Фирми-посредници за пазаруване и доставка от Англия.
empresa
На Детството не го знам, но имаше тема. С търсачката ще излезе.

Общи условия

Активация на акаунт