Рецептата за горещия шоколад на "Онда"?

  • 2 853
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 752
От известно време се опитвам да направя горещия шоколад, който предлагат в кафенетата "Онда" - много гъст (според мен правен от истински шоколад) и страшно вкусен и ароматен  chef Трудно ми е да опиша вкуса, трябва да сте го опитали, за да разберете за какво говоря.
В къщи сме големи почитатели на шоколада във всякаква форма, затова много искам да го направя и твърдо съм решила да пробвам. Силно се надявам с ваша помощ  newsm12 Вярно, че там ти го източват от машина, но все си мисля, че може да се направи и в домашни условия. Ако някой е "открил" рецептата, моля да я сподели. Ще му бъда много благодарна  Hug

# 1
  • вече в прегръдките на любимия, и само там
  • Мнения: 978
и аз също ще му бъда много благодарна Praynig

# 2
  • Мнения: 940
Използвам готова смес, която е като паста. Не го правят само в Онда. Обаче нямам идея какво е точно.

# 3
  • Мнения: 2 752
Аз обаче продължавам да ескпериминтирам със шоколада. Днес за пръв път му сложих 1 ч.л. ванилова есенция (на цялото количество, общо около 3 големи чаши) и се получи страхотен аромат  Peace

# 4
  • Мнения: 2 199
Др Йоткер имат горещ шоколад на пакетчета, който се вари и е адски гъст и има поне за моите представи еднакъв вкус с този на Онда....

 Peace

# 5
  • Мнения: 2 752
О мерси, мащерке, ще трябва да го пробваме  Peace

# 6
  • Мнения: 38
На мен горещият шоколад на Онда ужасно много ми приличи на една-идея-по-рядко кремче Д-р Йоткер...  Confused

# 7
  • Мнения: 1 777
Не съм опитвала този шоколад,но ето една рецепта за горещ шоколад.

80 гр.шоколад
4ч.ч. прясно мляко
1ч.л.канела
4с.л.кафява захар
На водна баня разтопяваме шоколада.След това добавяме млякото,канелата и захарта.Бъркаме около 5 минути. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт