Весели СВИЩОВСКИ мами на раздумка се събрали :)))))

  • 11 266
  • 286
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 23
Здравейте всички! Няколко дни не можех да пиша в темата, че моя любим другар компютъра, беше на ремонт. А вие, нали сте чевръсти мами, дори нова тема сте почнали ... брей!!!! Яни, много хубаво оформление. Нимфетка, криво ми стана за теб, че по празниците все работиш ..., но ако ще те успокои малко и аз имам работа на 8-ми Sick Виксън, супер кафенце!!!
Питам се Наталка какво ли готви сега? Мария, целувки на Пепи!!!
Прегръдки и на другите мами от нас с Йоанна.
Хубав ден!https://

# 16
  • Мнения: 362
 Laughing Вени готвя свински дреболийки с лук Crazy за радост на милото,аз ще ям нещо друго Mr. Green

# 17
  • Мнения: 23
Наталка, вкуууусно! Аз курдисах пилето в плика и сега ще режа зеле - за около него Wink

# 18
  • Под гъбата
  • Мнения: 1 457
Аз пък днес щото съм почивка, ми иде не да се гръмна ами и да се обеся. Сутринта добре, детето спа до 8 и станахме да свършим малко работа из къщи. В 11 излязохме и имаше бой със снежни топки. В 12,30 се прибрахме мокри и изморени. Преоблякохме се и сядаме да обядваме. По едно време се звъни настойчиво и продължително. На вратата свеки Sick #Crazy. Няма добър ден, няма извинение влиза с размах. Сега чака влак в 17 и ми лази по нервите, провали ми следобедната почивка с детето а аз бясно сърфирам из нета. CryНе я харесвам тази жена и това е!Утре и аз ще съм свекърва но така, няма да се държа.
Нимфетка, и на мен често ми се случва да съм на работа по празниците но вече спрях да обръщам внимание и си празнуваме когато имаме време. Laughing

# 19
  • Мнения: 362
 Миме Hug обърни стрелките на часовника с един час напред и я изпращай Mr. GreenДа и мъжките мами да не забравяме че ще бъдем свекърви Wink да не ни се върне тъпкано Mr. Green

# 20
  • Под гъбата
  • Мнения: 1 457
НаТи, кофти ми е че така говоря за жената но фактите не мога да ги премълча. Как може една баба дето не си е виждала внуците от Коледа да дойде и да им донесе пакетче пуканки. Хайде да оставим това ама има телефон да се обади че ще дойде. Не я харесвам и обичам но винаги съм я посрещала. Ами ако си бях легнала и трябваше да стана че да я забавлявам Shocked. Еми не го намирам за нормално!!!. Слушах през цялото време как е болна, и какво пие като лекарства какво яде, едва ли не съм и длъжна. Егоистичен човек самочивник до мозъка на костите си е тя. Няма и приказка към децата как са и какво правят. Мен ме остави, а сега се вижда че съм болна с течащ нос и температура. Правих и кафе, серирах и десерт а за капак ми приказва че не помнела рожденният ми ден щото бил през седмицата и е работен ден. Shocked Shocked Shocked. Не и ща поздравленията но съм и снаха от 15 години и мисля че поне малко уважение съм заслужила.
Много дълго стана но ми е нервно и ревливо а съм и болна и пред МЦ Confused

# 21
  • Мнения: 362
  Миме споко бе винаги може й да е по зле ,ами ако ти беше в къщата за постоянно Mr. Green.Важното е че ти си я посрещнала  както трябва другото го остави.Да не ти пука.Не позволявай това да ти вкисва настроението Hug И бързо оздравяване
  Брей днес къде се изгуби народа никакви не пишете Wink

# 22
  • Свищов, Враца
  • Мнения: 193
Еми не пишем щото май e  ден  на неочакваните посещения на свекитата!Миме,споко и мен ме сполетя това!Ей сега! Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Последна редакция: сб, 21 фев 2009, 18:31 от ianushkaa

# 23
  • Мнения: 362
 Laughing Mr. Green леле какво са се разщъкали тия свекита,моята не е идвала Thinkingама тя се обажда де,утре ние ще идем да й досаждаме Crazy

# 24
  • Под гъбата
  • Мнения: 1 457
Еми не пишем щото май e  ден  на неочакваните посещения на свекитата!Миме,споко и мен ме сполетя това!Ей сега! Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Твоето свеки го познавам но е по стока от моето Mr. Green

# 25
  • Свищов, Враца
  • Мнения: 193
Еми не пишем щото май e  ден  на неочакваните посещения на свекитата!Миме,споко и мен ме сполетя това!Ей сега! Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Твоето свеки го познавам но е по стока от моето Mr. Green
Абе тя не е лоша,ама не използва ли телефон ? newsm78 Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 26
  • Мнения: 30
Ей, кво сте ги почнали тия свекита Laughing
Ние сега се прибираме от детски рожден ден, децата се налудуваха. Ей го моя с какво си игра през почти цялото време, нали си нямаме такива кукли вкъщи и му беше много интересно:

http://storage3.album.bg/08e/dsc00385_b239a_11552112.jpg

А ето и една навън в снега:

http://storage3.album.bg/826/dsc00379_a65c6_11552076.jpg

# 27
  • Мнения: 23
Нещо сте зачесали свекитата! Mr. Green Mr. Green Mr. Green Моята е далече и нямам право да се оплаквам. Тъкмо гледах по бтв за сирената и съм се замислила какво мизерията причинява на бедния ни народ! Значи си ядем сиренце без мляко, но лошото е, че децата също го ядат. Както каза една професорка - по кръвоностните си съдове се натрупват още на младини неща, дето ......... А КАКВО СТАВА С ДЕЦАТА? Значи няма гаранция, че като взема скъпо сирене - толкова важно за нормалното здравословно израстване на един млад организъм - че то има мляко!! Много съм възмутена и замислена  newsm78 А СЕГА НАКЪДЕ?

# 28
  • Мнения: 362
 Ей голямо присъствие тази вечер в темичката Party
   Челс важното е че е слушал пък било то и с кукла.Много е сладък.
 Днес все забравям да каза на Диди че Донито много е пораснала и ми се струва че имат различни по цвят фибички за всеки тоалет Laughing Hug
 И ние гледахме за сиренето Rolling Eyesмного неприятно ама кво да с еправи.Мислете положително Mr. GreenЯни.......
 Аз правих пица от хляб и вече е в историята Mr. Green
    Айде останете със здраве.И събота вечер е...........вие си знаете Mr. Green Crazy bowuu
Утре ще кача снимка на нашия снежен човек,днес го направихме пред къщата.

# 29
  • Мнения: 883
..**НаТи**.., Донито направо е много порастнала! Аз го виждам, като съм постоянно с нея! И постоянно се смее... радва се на всичко.
Вчера половин час дъвка една люспа от праз-лук. Ами дадох й да се занимава с нещо, че ни броеше лъжиците, а лигите й капеха по дрехите. Тя изпада в дива радост като види чашката с лъжичката или цицката. Да знаете какво удоволствие е да гледаш дете дето яде! Аз досега не бях виждала. Синът ми с театър, цирк и литри сок успяваше да хапва по малко. Обикновено седеше като хамстер с пълна уста по няколко часа. Веднъж, вече на обяд той изплю една коричка от филийката от закуската. Държал си я там, отстрани в устата и как не се излъгал да я глътне... А Дона-Мария всичко предложено досега го яде, дори се радва, че яде!!!
 
А относно сиренето - в началото се стрясках и аз, но сега си мисля, че може би децата ни ще са по-добре, защото от малки ще го ядат това и вероятно организма им ще свикне или ще се приспособи. Няма как - човешкото тяло ще се опита да се справи. Не мисля, че проблема ще се реши и ще спрат да слагат палмово масло и подобрители и оцветители и Е-та. Не можем да ги опазим! Иначе трябва да си вземем по 1-2 кравички, прасенца и пиленца и назад към село! Колкото и да не ми се ще да го призная, старата поговорка - Сиренето с пари! вече не е вярна. Трябва да кажем, че и с пари не можеш да си купиш сирене! И най-лошото е, че това не е от вчера или от днес. Поне от 10 години няма мляко и месо в страната ни. И как тогава да си мислим, че има месо в кренвиршите, па макар и Сачи или Тандем!?! Или, че има мляко в сиренето Верея или което и да е сирене или мляко...

Общи условия

Активация на акаунт