Весели СВИЩОВСКИ мами на раздумка се събрали :)))))

  • 11 267
  • 286
  •   1
Отговори
# 60
  • Свищов, Враца
  • Мнения: 193
Добро утро момичета!май май ще се стоплим скоро!А дано Praynig Praynig Praynig!!!!Ние скучаем в къщи!Да ви се похваля,един мой познат ми прати снимка.Снимал се е докато чете темата ни.Каза ,че била много интересна и ни пожелава да продължаваме в същия дух!Е,да е жив и здрав!Специално за Наталка и всички на които им липсва стимул...................ви пускам снимката!

# 61
  • Мнения: 84
Добро утро и от нас!
Никога не съм квасила мляко, макар че съм се чудела дали да не опитам. Все ми се струваше сложна работа, ама като чета сега, май ще пробвам. Само дето не знам с какво прясно мляко. С купено от магазина става ли?
Аз ще водя Ралица на лекар в обедната почивка. Не че е болна, ама нещо я чувам да покашля последните 2 дена, макар и рядко. Искам да взема преднина, защото и двамата ми племенника се разболяха преди няколко дена и са на антибиотици. Някакъв грип (както им казала Николаева), които сваля много бързо и води до много сериозни усложнение. Малката на брат ми вечерта както и нямаше нищо - на сутринта с лека температура и с сериозни хрипове и на антибиотици.
Така че по думите на Николаева - при най малкия и безобиден уж симптом и трябва да се отиде на лекар. Та аз ще ида, пък дано няма нищо че тъкмо се беше закрепила за 2 месеца.
Междо другото, навън времето не е лошо. Ако бях вкъщи щяхме да направим една малка разходка.

Яни, какви са тези стимули дето гфи пращаш... тука някои все пак трябва даработим  Mr. Green И, подозирах че това е единия гост дето наднича в темата ни  Mr. Green  Mr. Green

# 62
  • Мнения: 23
Яни! Аз от този стимул загубих дух да работя! Аууууууууууу! Crazy Crazy Crazy
Ама утре пусни още един такъв - нямам нищо против  Whistling

# 63
  • Мнения: 362
 newsm53 newsm56    mrstraetz Вече съм по добре.Яни казвала ли съм ти че твоите приятели са и мои приятели Crazy

# 64
  • Свищов, Враца
  • Мнения: 193
 Hug Hug HugВении,Богиии,Наталкаааааааа пак заповядайте!Я как се раздвижихте!!!! Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 65
  • Мнения: 30
 Аз преспах Мартин, изпратих мъжо на работа и хоп попадам на приятеля на Яни  Heart Eyes
 Ние му дръпнахме една разходка с малчо, но отвсякъде капе и той все под водата се навира, та се прибрахме много мокри.
 За киселото мляко - по едно време бях започнала да карам майка ми постоянно да кваси, че като си отидем на село поне там Мартин да яде хубаво мляко, но той нещо не го харесва(пък и тя го прави много рядко). Сега купувам от магазина, пие всяка вечер. Гледам прясно мляко да му давам домашно, когато имам възможност се зареждам с такова, но го замразявам във фризера и сигурно така му се губят полезните съставки newsm78
 Иначе сме добре, утре се прибираме към Б.Сливово и мъжо е обещал да ме води на пица в Свищов, не съм излизала там от 100 години. Аз кашлям и сутрин ми е много зле, следобяд вече започва да ми светва, само да не заразя Мартин, че другата седмица сме на изследвания за яслата.
 Ходихме да си избираме и торта за рождения ден, рожденникът е с претенции - иска с Мечо Пух.
 Ох, щях да забравя да питам, тъй като ще сме по-вече дни на село, ако малкия вземе да се разболява в Бърза помощ ли трябва да отидем, че нали са много почивни дни?
 Айде, че много дълго стана

# 66
  • Мнения: 362
 Челс да в спешната и те викат педиатър ако се наложи(дано не Ви се налага де).Кога е точно рожденник Марти?

# 67
  • Мнения: 30
 Нати, мерси! И аз така си помислих, лятото ни се беше наложило един път, но не бяха почивни дни и го водих при Николаева.
 Рожденият ден е на девети март ( добре че прескочих осми, че за момче Grinning)

# 68
  • Мнения: 84
Челс, аз бях определена да родя на 8 март. Ама тя Ралица като бърза - с рогата напред 3 седмици по-рано Simple Smile

# 69
  • Под гъбата
  • Мнения: 1 457
Привет момичета! Днес след обяд времето наистина е прекрасно. Вярно трудно се върви по улиците но пък пече слънчице. Днес пак имах посещение от свеки Sad/имам чувството че и стана навик/ но този път си намери едночасово занимание по улиците Mr. Green да не я виждам. Хубаво ми наприказвах миналата вечер на мъжът ми и днес понеже госпожата пак има нужда от лекар и този път е избрала правилният ПСИХИАТЪР, доктора е казал в общи линии това което и аз мрънках. Сега съм щастлива че поне някой го е убедил и него а за нея не  искам нищо да казвам че утре може пак да се разболее и да трябва да измислям магическо хапче #Crazy
Я кажете колко дни преди РД трябваше да се поръчат тортите с фотодекорации при Нина?

# 70
  • Мнения: 883
Че моят мъж като е на 8 март роден какво му е - да не би да не е мъж!?! Mr. Green

# 71
  • Мнения: 30
dididi, написах го като шега, надявам се, че не съм те обидила  Hug
Иначе в нашата стая в родилния имаше едно момченце, родено на осми март - чудесен подарък за мама  Peace

# 72
  • Мнения: 11 667
Само Ви чета, нещо ме мързи да пиша  Embarassed

Миме ден-два преди деня можеш да поръчаш тортата, но ще си избереш нещо, което го има налично. Ако отидеш по-рано ще има време да си зареди картинката, която ти трябва. Имам някакъв спомен, че във вторник и карат играчките, ама не съм много убедена  newsm78

Ама и аз така обяснявам, че по-добре да не пиша  hahaha
Айде лека  Hug

# 73
  • Мнения: 883
И аз на шега го казах... chels - не се притеснявай.
 Ванката в детската градина в първа група говорили за осми март и той казал - "Осми март е ден на мама и на татко!" И госпожата -  Shocked шокирана обяснява как е само на мама празник, но той настоява, че е и на татко. Вечерта госпожата ме помоли да му обясня за осми март, защото казвал, че е и на татко. А аз на свой ред обяснявам, че детето е право, защото татко има рожден ден!

# 74
  • Мнения: 0
И аз на шега го казах... chels - не се притеснявай.
 Ванката в детската градина в първа група говорили за осми март и той казал - "Осми март е ден на мама и на татко!" И госпожата -  Shocked шокирана обяснява как е само на мама празник, но той настоява, че е и на татко. Вечерта госпожата ме помоли да му обясня за осми март, защото казвал, че е и на татко. А аз на свой ред обяснявам, че детето е право, защото татко има рожден ден!
  hahaha hahaha hahaha
много комична ситуация  Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт