Колеги и биричка

  • 5 934
  • 116
  •   1
Отговори
  • Ямбол
  • Мнения: 1 092
Колко често мъжете ви пият по една биричка с колеги?  Thinking

# 1
  • Мнения: 3 521
Рядко - 3-4 пъти в годината, но ходи почти всяка седмица на някакъв спорт с приятели. В смисъл - набавя си личното време по този начин, не се е оставил на телевизора и плейстейшъна да го разнообразяват Wink.

# 2
  • Мнения: 274
Ти хубаво питаш, но кажи и твоя колко често го прави, за да можем да преценим дали е алкохолик или все още алкохолизма му е в латентна фаза.

# 3
  • Ямбол
  • Мнения: 1 092
Ти хубаво питаш, но кажи и твоя колко често го прави, за да можем да преценим дали е алкохолик или все още алкохолизма му е в латентна фаза.

На последък покрай новата работа, все по-често.
Я колега го поканил да пият по бира, че да полеят новата кола. Я тиймбилдинг имат. Писна ми вече от тия бири начи! Crossing Arms
Почвам да се ядосвам!  Thinking

# 4
  • Мнения: 274
Хм. А замисляла ли си се че всъщност може да не пие бири , а да чука нещо чуждо?

# 5
  • Мнения: 1 992
Ми тя затова пуска анкета.

# 6
  • Ямбол
  • Мнения: 1 092
Хм. А замисляла ли си се че всъщност може да не пие бири , а да чука нещо чуждо?
Не. Просто ме дразни, че ходи да пие биричка. Пък аз не мога да мръдна по-принцип.  Tired

# 7
  • София
  • Мнения: 3 064
Рядко. Аз май излизам сама по-често. Ама и това с колегите хич не го разбирам аз. Цял ден си с тия хора, че исвободното време да си прекарваш с тях... На почивка с колеги също ми е много странно.

# 8
  • Мнения: 3 521
Не. Просто ме дразни, че ходи да пие биричка. Пък аз не мога да мръдна по-принцип.  Tired

Е защо не можеш да мръднеш - издебваш го, когато е в къщи(все някога се прибира надявам се), даваш му детето и излизаш.

# 9
  • София
  • Мнения: 3 099
Никога. Сигурно го е страх аз да не почна...  Thinking Щото и той ми беше някога колега...

# 10
  • Мнения: 6 029
Не, щото не знам що. Ама ходи с приятели на бира. Аз ходя с приятелки на вино/бира. Той се прибира навреме, аз не Embarassed

# 11
  • София
  • Мнения: 2 623
Много рядко  Wink
То пък едни колеги - фани единия - Удари другия  ooooh!
Пием си семейно с приятели  Hug

Не, щото не знам що. Ама ходи с приятели на бира. Аз ходя с приятелки на вино/бира. Той се прибира навреме, аз не Embarassed

И така понякога  Hug

# 12
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
добре, че пия с приятели , иначе щяха да ми пилят на главата заради колегите.

# 13
  • Мнения: 581
 С колеги никога, с приятели веднъж месечно, че и по-рядко.

# 14
# 15
  • Мнения: 7 474
Не пие с колеги.

# 16
  • Мнения: 2 448
Има само един колега, по скоро съдружник. С неговата жена вече ги бъзикаме, че са като любовници двамата, така, че прави сметка колко често пият биричка. В техния случай бяло вино, но това няма значение.  Laughing
И ние с жена му сме почти винаги поканени, но аз не гледам да си гърмя коза да се вмъквам в техните мъжки излизания често, да мога да си откопчвам излизане по женски.  Mr. Green

# 17
  • Мнения: 592
Никога не съм пил бира - мисля че няма и да се случи!

# 18
  • Мнения: 46 508
Всяка вечер (аз съм  колежката Mr. Green). Имаме семеен бизнес и няма как да гласувам.
Преди като работехме в друга фирма, пак заедно, никога не е оставал след работа, каквото имат да си приказват - през обедната почивка и по време на работа.

Всъщност, ако работи до рано и няма никакви задължения вкъщи - какво друго да прави Laughing

# 19
  • Мнения: 936
Рядко, 1-2 пъти в месеца. Но почти всяка седмица спортува с приятели, и после е бирата.
Аз пък редовно си излизам с приятелки, на винце/биричка и още нещо.

# 20
  • Мнения: 3 611
Много ти е конкретен въпроса. Защо точно "биричка" и защо точно с "колеги"? Ами не, не пие нито бира, нито с колеги (щoто работи за себе си) Simple Smile

# 21
  • Мнения: 5 940
С приятели един, два пъти седмично. Докато работехме и двамата на мен май по често ми се случваше да заседна някъде с колеги Embarassed

# 22
  • Мнения: 2 388
Бира само лятото.
Уиски, почти всяка вечер с приятели.
Колеги няма в този смисъл. С хора, свързани с работа, през деня на обяд.

# 23
  • София, откъм тъмната страна
  • Мнения: 246
Бившия така започна да пие с колежките обаче...... и зачести
затова вече е бивш

# 24
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 078
Два-три пъти седмично, след работа обикновено. Иначе 2-3 пъти в месеца ходят петък вечер на ... твърдо със салатка. Даже сега е там. Знам с кого е и къде е, собственичката на кръчмата ми е френдка и ще ме уведоми, ако не е там Mr. Green

# 25
  • София
  • Мнения: 23 081
Сложи опция "никога"  Peace
Защото моят мъж не пие с колеги!

# 26
  • Мнения: 2 563
Сравнително рядко, по-рядко от веднъж на месец.

# 27
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Различно,може да е 1 път седмично,може 2-3,може и да не се случи.Аз също рядко излизам по женски,но е време нещата да се променят. Laughing

# 28
  • Мнения: 1 844
мнооого,мнооого рядко.обикновено излизаме винаги заедно с приятели,не сме свикнали на поединичното пиене на биричка.аз бира не пия,де Laughing/
иначе по темата,мисля,че не е съвсем нормално мъжът/жената например всеки ден да си излиза сам с приятели/колеги.аз лично бих се усъмнила при често излизане без мен някъде си..но то си е въпрос на виждане.

# 29
  • някъде в орбита...
  • Мнения: 2 913
Прави го мнооого рядко. Но когато и да излизат, аз съм поканена  Wink

# 30
  • София
  • Мнения: 1 228
Ми то зависи от колегите, както става ясно и от много отговори по - горе...

Конкретно по въпроса - веднъж - дваж месечно с колеги, толкова с приятели, има месеци и с по - наситени вечери Simple Smile Нямам нищо против, това си е лично пространство... А доколкото аз самата излизам с колеги и приятели/приятелки доста по - често от него, няма и как да съм против.

Прибирането и при двамата е "не знам кога", тъй че този, който е с децата у дома, да не се притеснява, и да знае, че той е трезвен тази вечер, че да е шофьор, ако се наложи  Blush Не е заради децата да не излизаме заедно от време на време де, така беше и преди да имаме деца.

Вече 11 години и кусур си имаме такива излизания - той с неговите колеги и приятели, аз с моите си, проблеми не виждаме и двамата  Wink

# 31
  • Мнения: 575
Мойто Мъж пие биричка с колегите си всеки ден. Това е част от работния им процес. Никога не са ме изолирали, но аз не ходя защото не ми е интересно. Иначе в 90% от случаите излизаме отделно. Той с неговите аз с мойте приятели. Винаги е било така и до сега не сме имали проблем с това. Просто интересите ни в тази област са различни. Аз предпочитам дискотеки и барове, той кръчми за "хапка - пийка"

# 32
  • София
  • Мнения: 7 990
Май не съм отбелязвала колко често пие биричка с колеги...Комай веднъж месечно... Ама с приятели - сигурно веднъж седмично... То вкъщи тия работи не ги следим, така че който има излизания - действа Simple Smile

# 33
  • Мнения: 1
Всеки петък от 15.00-17.00 слотяваме колектива на уиски с фъстъци, крем карамел, мляко с ориз, грис, баница или каквото там е сътворила някоя сръчна колежка.

# 34
  • гр.София
  • Мнения: 380
Няколко пъти в годината, но обикновено аз също присъствам, защото колегите ни са общи. В твоя случай може би мъжът ти иска по-бързо да се "впише" в колектива, да го приемат за един от тях. Все пак не е лошо да проведеш един разговор с него. Имате малко дете-т.е. удобен повод да отказва поканите.

# 35
  • Мнения: 89
Много рядко излиза сам с колеги.Обикновено излизаме двамата и с приятели.Предпочита да се прибере в къщи при семейството си- аз също

# 36
  • Мнения: 4 965
Мъжът ми - с колегите веднъж месечно, с приятели 1-2 пъти в месеца.
Аз - с колегите всеки петък /ама не бира, а по-твърдо/, с приятелки бира веднъж в седмицата.

# 37
  • Мнения: 681
Ами за сега,рядко  Peace

# 38
  • Мнения: 41
По време на работа, а не след това, търсят си поводи за щяло и нещяло Party

# 39
  • Мнения: 256
Мъжа ми трябва да прегледа тази статистика.  Laughing

# 40
  • Мнения: 4 651
А защо само мъжете? Аз поне веднъж в месеца, мъжът ми и той долу горе така.

# 41
  • Мнения: 6 992
Мне. На тиймбилдинги - да, но след работа да пийнат нещо - не ходи.
Аз самата също не ходя, но при мен е друг случаят  Rolling Eyes

# 42
  • Мнения: 107
Приемам въпроса като запитване, колко често извън служебните ангажименти контактува с колеги/жки, естествено по на чашка(може и чай,нали). Беше доста често, докато не си въобрази, че колежка му е по-близка от колкото е. Сега пие с мене и приятели(насаме и в компании). Живот-не знаеш една биричка, колко главоболие може да ти докара Joy

# 43
  • Мнения: 2 448
Ако си въобразя, че колега ми е по близък, от колкото трябва, проблема определено няма да е нито в колегата, нито в питието.  Wink

# 44
  • Мнения: 37
всеки ден почти понякога и смен Laughing

# 45
  • Мнения: 164
Много рядко излиза сам, заедно излизаме на биричка с близки приятели.

# 46
  • София
  • Мнения: 3 679
С колеги не излиза след работа, освен на някое фирмено парти.

# 47
  • Мнения: 46 508
Не разбрах само защо няма отговор "Не излиза"?

# 48
  • Варна/Лондон
  • Мнения: 1 441
Не разбрах само защо няма отговор "Не излиза"?
,за да не гласуваме Joy hahaha

# 49
  • Мнения: 256
Наистина ли има мъже, които не излизат с колегите си? Не се заяждам, просто се чудя.  newsm78  Как сте ги опазили да не го правят?  Laughing Аз не успях...

# 50
  • Мнения: 46 508
Наистина ли има мъже, които не излизат с колегите си? Не се заяждам, просто се чудя.  newsm78  Как сте ги опазили да не го правят?  Laughing Аз не успях...

А кой ще му прибере детето от градина?
След работа за няколко часа трябва да се свършат толкова неща по дома и детето, че не знам как някой има време за бирички  Rolling Eyes

Преди детето - заедно сме пили бирички с колеги и приятели, начин на мислене, не е нарочно ...

# 51
  • Мнения: 2 577
Не. Просто ме дразни, че ходи да пие биричка. Пък аз не мога да мръдна по-принцип.  Tired

Защо да не можеш да мръднеш?
Нормално е да излиза, както и ти  Peace пък било с приятели, било с колеги /те също може да са му приятели/
Аз мисля, че всеки има право на лично време и време за приятелите си  Hug
Ние сме се си фиксирали по един ден в седмицата в петък излиза той, сряда аз, а лятото обратно Peace  

# 52
  • Враца
  • Мнения: 92
Преди време имахме доста сериозен проблем с пийването на биричка с колеги след работа. То беше всяка вечер или почти всяка, което почти ни доведе до развод. Слава богу мъжа ми се разбра и сега е ограничил този ритуал до минимум - 1,2 пъти в месеца. Разбирам те, че се дразниш и те съветвам ако продължи и зачестява да поговорите по този въпрос. Просто изхождам от моя опит, не искам да ти се бъркам, ти сама ще прецениш кога границата е мината. След работа може да ми помогне толкова много в къщи и аз разчитам на неговата помощ, а какво се получаваше на практика - вместо да се прибере в 6, се прибира в 8-9-10; вместо да ми помага - сяда на масата и чака вечерята, след което ляга на дивана и след 10 мин захърква /понякога биричките не са 1-2/. И естествено детето не го чака до 10 часа да се прибере, в повечето случаи то е заспало и така не се виждат по няколко дни. Ако твоята история прилича малко на тази, те съветвам да вземеш мерки. Ако няма нищо общо - радвам се, както се радвам и за всички мами, на които им е чужд този проблем и дори не могат да разберат, че пийването на биричка с колеги може да бъде проблем.

# 53
  • София
  • Мнения: 3 679
Наистина ли има мъже, които не излизат с колегите си? Не се заяждам, просто се чудя.  newsm78  Как сте ги опазили да не го правят?  Laughing Аз не успях...
То си е до човек, аз не съм се опитвала да го опазвам.
След работа той бърза да се прибере вкъщи при семейството си. Като е топло пием бира на двора с комшии.  Simple Smile Децата си играят - всички са доволни  Hug
Зимата си ходим по гостита семейно.

# 54
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Всеки вторник рита футбол и после пият по 2-3 бири. Нямам нищо против.

# 55
И аз като Не се сърди човече се чудя, защо в анкетата няма графа "Никога". Ние също не сме си създали навик мъжът ми да излиза с мъже, а аз с жени заради начина ни на мислене, винаги го правим заедно, но не на това искам да обърна внимание, а на прословутата  beer.

Не останаха ли мъже  в тая държава, които да не пият???????????? Всъщност не само мъже, дамите също не им отстъпват. И каква е тая общонационална нагласа, че бирата е безалкохолно? С кола, без кола, на обяд, на вечеря биричката си се пие като вода...... Питам разни мои близки "защо пиеш, ще ти вземат книжката" напр., а отговора винаги е един и същ "е, 1 бира няма проблем". Ами като няма проблем значи с нея и без нея все тая, спокойно можеш да си поръчаш 1 вода тогава. Да, ама не, явно просто народа ни е алкохолно зависим.

И как така за някой 1 или повече пенливи питиета нямат проблем, а за мен имат - аз ако изпия една цяла бира съм си пияна, ма то е сигурно защото не се наливам всеки ден. После дискотеките били виновни, че младежите масово се алкохолизират, а за примера, който им дават родителите никой не говори.

# 56
  • Мнения: 2 388
Е, като няма "никога" не гласувайте.
И аз не мога да гласувам и не отменала нищо в анкетата, защото той няма колеги. Laughing

valeria22 нещо смеси пиенето на бирата или каквото и да е с шофирането в нетрезво състояние, а темата не е такава.
В крайна сметка затова има таксита.

# 57

Не смесвам пиенето на бира с шофиране в нетрезво състояние, а пиенето на бира с масовата алкохолизация на българина. Шофирането го давам само като пример. Но явно ти нещо не си разбрала. Всъщност няма особено значение.

# 58
  • Мнения: 2 388

 а пиенето на бира с масовата алкохолизация на българина. 


Масовата алкохолизация я обсъждахме в друга тема.
Тук обсъждаме половинката и колегите му в извън работно време.
Като подтема се усеща, че е без значение пият ли или не пият, а колко често се събират. Може и карти да играят или да шият гоблени.

# 59
  • Мнения: 46 508
Е, като няма "никога" не гласувайте.
И аз не мога да гласувам и не отменала нищо в анкетата, защото той няма колеги. Laughing ...

Ами не гласуваме, но си е чиста дискриминация Crossing Arms  Mr. Green

# 60
  • Мнения: 2 388
Много си права.  Naughty Да ни лишават от цък. Crossing Arms

# 61
  • Враца
  • Мнения: 92
valeria22, напълно съм съгласна с теб. Между другото има такова понятие като "бирен алкохолизъм".

# 62
  • Мнения: 242
С колеги пие един,два пъти в годината, и то с мене!Иначе бирата си я пием заедно вечер,
 като си легне детето.

# 63
  • Варна/Лондон
  • Мнения: 1 441
Подкрепям Никол,наистина преди детето имаше време за биричка ,сега той го има ,но наистина нЕ иска ...и не защото някои го спира ,не защото бърза да си дойде ,за да ме отмени ...просто си е такъв Tiredа иначе салатката съм я направила ,а аз му правя компания с  винце Peace

# 64
  • Мнения: 2 655
Няма отговор за мен. Моят съпруг не е излизал никога за 5 години брак.

Вечер се срещата в детската градина и прибираме голямото дете, после малкото дете, защото аз съм със колата, а той ми помага. Така заедно всички се връщаме у дома. Ние си наливаме по едно малко двамата ( аз мартини, той уиски) и я подхващаме. Слагаме мастата, вечеряме, пием вино двамата, ако не сме пили по едно малко.
Само се чудя къде ще ходи с приятели newsm78, като вкъщи има алкохол да се удавиш?
Мисля си, че ако той отиде следващата вечер съм аз? newsm78

Имаме си толкова много грижи, че няма време за по биричка...

Мъжете Ви са прекалено свободни да си позволяват биричка с приятели.

# 65
  • out of space
  • Мнения: 8 573


Мъжете Ви са прекалено свободни да си позволяват биричка с приятели.

Което е чудесно, но който както си го направи!  Grinning

# 66
  • Мнения: 107
Ако си въобразя, че колега ми е по близък, от колкото трябва, проблема определено няма да е нито в колегата, нито в питието.  Wink

Мисля, че последното изречение не ми го четеш буквално. Wink

# 67
  • Мнения: 301
Веднъж в седмицата със сигурност пие бира с колеги или по работа. Бройката на седмица може да се увеличи, ако се добави и след футбол (ходи да рита с приятели), а ако се включат и приятелите ни ще излезе, че всяка вечер пие (или пием, защото аз само с колегите му пропускам бирите).
Явно сме някакви такива странни и контактни  Laughing и детето не ни намали социалните контакти, просто ограничи посещенията в заведения - ходим си по гости или ни идват такива (те и колегите могат да дойдат на гости все пак)  Laughing

# 68
  • Мнения: 274
А кой ще му прибере детето от градина?
След работа за няколко часа трябва да се свършат толкова неща по дома и детето, че не знам как някой има време за бирички  Rolling Eyes


Всичко което казваш, звучи адски задушаващо.

# 69
  • Мнения: 274
Няма отговор за мен. Моят съпруг не е излизал никога за 5 години брак.

Вечер се срещата в детската градина и прибираме голямото дете, после малкото дете, защото аз съм със колата, а той ми помага. Така заедно всички се връщаме у дома. Ние си наливаме по едно малко двамата ( аз мартини, той уиски) и я подхващаме. Слагаме мастата, вечеряме, пием вино двамата, ако не сме пили по едно малко.
Само се чудя къде ще ходи с приятели newsm78, като вкъщи има алкохол да се удавиш?
Мисля си, че ако той отиде следващата вечер съм аз? newsm78

Имаме си толкова много грижи, че няма време за по биричка...

Мъжете Ви са прекалено свободни да си позволяват биричка с приятели.

Тва дори звучи още по - задушаващо.

# 70
  • Мнения: 2 388


Мъжете Ви са прекалено свободни да си позволяват биричка с приятели.

Което е чудесно, но който както си го направи!  Grinning

Така е. Laughing

И не зависи от това, колко е ангажиран или не.
Само това остава да работи по 10 понякога и  12 часа и да се затвори вкъщи после да пие.
Той има нужда от въздух, раличен от домашния. Аз също. Laughing

# 71
  • Мнения: 46 508
Всичко което казваш, звучи адски задушаващо.


...
Само това остава да работи по 10 понякога и  12 часа и да се затвори вкъщи после да пие.
Той има нужда от въздух, раличен от домашния. Аз също. Laughing

Ами хората са различни, едни са домошари, други имат нужда от излизане ...
Ако е имал нужда от въздух в този смисъл, за 12 г. все да го е показал по някакъв начин newsm78

# 72
  • Мнения: 2 388
Ами хората са различни, едни са домошари, други имат нужда от излизане ...

Съгласна съм. Щом и двамата са удоволетворени проблем няма.
Отговорът ми беше за моите разбирания.
Самата аз станах леко домошарка тази зима. Може би, защото е много студено.
Направо се притеснявам за себе си. Laughing

# 73
  • Мнения: 1 761
Хм,аз май пия по-често от него.Два-три пъти месечно излизам с приятелки на ресторант.
Мъжът ми не пие алкохол всеки ден,след работа бърза да се прибере.У дома му харесва,играе си с детето вечер.
Приятелите му и те не пият вечер,понеже всички карат коли.
С колеги не се събира,служебните тийм-събирания са само в работно време.

Събота и неделя си пийваме по домашному.

Не бих могла да живея с мъж,който пие всеки ден и не върши никаква домакинска работа у дома.Не съм прислужница.

# 74
  • Мнения: 274
А защо си мислите, че това, че мъжете ви не излизат с приятели и кесат всяка свободна минута в къщи, е за хвалба? Аз, ако бях такъв чехлар и жена ми ме изтапоса по форумите, щях да я убия като куче!

# 75
  • Мнения: 2 388
Аз пък не бих могла да живея с мъж, който домакинства и който иска да си стои всяка свободна минута вкъщи.

Добре е, че хората сме различни и се обвързваме с ралични типове партньори

# 76
  • Мнения: 46 508
А защо си мислите, че това, че мъжете ви не излизат с приятели и кесат всяка свободна минута в къщи, е за хвалба? Аз, ако бях такъв чехлар и жена ми ме изтапоса по форумите, щях да я убия като куче!

Не разбрах - това тема за хвалене ли е или просто споделяме излизат ли мъжете на бира?

И защо някой трябва да се срамува от начина на живот, който сам е определил, според характера си?

Също не разбрах - трябва ли да поставяме определения на хора, които са различни от нас?

# 77
  • Мнения: 1 761
А защо си мислите, че това, че мъжете ви не излизат с приятели и кесат всяка свободна минута в къщи, е за хвалба? Аз, ако бях такъв чехлар и жена ми ме изтапоса по форумите, щях да я убия като куче!


Защото съм убедена,че системната употреба на алкохол води до домашно насилие,катастрофи по пътищата,импотентност,сърдечни болести и психологична регресия.
Ето ти,например, си един много добро доказателство за това.Днес една бира, утре две,после три и така лека - полека организма става толкова зависим от това вкусно, безобидно питие,че в един момент вече не си в състояние да се въздържаш от неприемливо за околните поведение.Затова предпочиташ компанията на такива,дето вървят по същия път,за да не осъзнаваш колко дълбоко затъваш.

Нямам желание да споря с теб,Марадона.Написах поста с най-добри чувства.

# 78
  • Мнения: 2 388
Защото съм убедена,че системната употреба на алкохол води до домашно насилие,катастрофи по пътищата,импотентност,сърдечни болести и психологична регресия.

Съгласна съм, но това е необвързано задължително с излизането с колеги.
Много семейства си пият всяка вечер в домашна обстановка.

п.п. Не толерирам системния прием на алкохол в каквито и да е количества.

# 79
  • Мнения: 274
А защо си мислите, че това, че мъжете ви не излизат с приятели и кесат всяка свободна минута в къщи, е за хвалба? Аз, ако бях такъв чехлар и жена ми ме изтапоса по форумите, щях да я убия като куче!


Защото съм убедена,че системната употреба на алкохол води до домашно насилие,катастрофи по пътищата,импотентност,сърдечни болести и психологична регресия.
Ето ти,например, си един много добро доказателство за това.Днес една бира, утре две,после три и така лека - полека организма става толкова зависим от това вкусно, безобидно питие,че в един момент вече не си в състояние да се въздържаш от неприемливо за околните поведение.Затова предпочиташ компанията на такива,дето вървят по същия път,за да не осъзнаваш колко дълбоко затъваш.

Нямам желание да споря с теб,Марадона.Написах поста с най-добри чувства.

А ти пък си приключила с веселата част от живота. Наздраве!

# 80
  • Мнения: 274
А защо си мислите, че това, че мъжете ви не излизат с приятели и кесат всяка свободна минута в къщи, е за хвалба? Аз, ако бях такъв чехлар и жена ми ме изтапоса по форумите, щях да я убия като куче!

Не разбрах - това тема за хвалене ли е или просто споделяме излизат ли мъжете на бира?

И защо някой трябва да се срамува от начина на живот, който сам е определил, според характера си?

Също не разбрах - трябва ли да поставяме определения на хора, които са различни от нас?

Глей са - не е задължително да излиза и да пие. Има хора, които не пият, но пак редовно се виждат с приятели по мъжки. Дали ще си говорят за пички, дали ще тунинговат астрата, дали ще играят на ФИФА-та - без значение. Но да тичаш всеки божи ден след работа в къщи и да висиш там като прани гащи - това за мен си е чехларство и не е мъжко.

# 81
  • Мнения: 6 029
И на мен не ми изглежда нормално да излизам само и единствено с мъжа ми. Имам нужда да се видя с приятелки, да наплюя малко милото  Mr. Green Пък той да се оплаче от домашния уют, докато пие бира с някой.
Аз все пак съм индивидуална личност, все още. Той също.

# 82
  • Мнения: 46 508

Глей са - не е задължително да излиза и да пие. Има хора, които не пият, но пак редовно се виждат с приятели по мъжки. Дали ще си говорят за пички, дали ще тунинговат астрата, дали ще играят на ФИФА-та - без значение. Но да тичаш всеки божи ден след работа в къщи и да висиш там като прани гащи - това за мен си е чехларство и не е мъжко.

Ъъъ, не схванах само защо трябва да ме интересува кое е нормално за теб? Наистина ли си мислиш, че ми дреме  pletka
Имаш си семейство - гледай си го, а това, че някой друг живее по друг начин - просто не те засяга  newsm47


Julie, нормално за двама е да правят това, което ми харесва, без значение дали за другите е извратено или ненормално Peace

# 83
  • Мнения: 274
А форума за какво е? Да ни разказваш за личния си живот и всички да четем в захлас и да ти се възхищаваме, без да коментираме ли?

# 84
  • Мнения: 46 508
А форума за какво е? Да ни разказваш за личния си живот и всички да четем в захлас и да ти се възхищаваме, без да коментираме ли?

Отговарям, както всички в темата  Rolling Eyes Защо? Не трябва ли? Или очакваш всички да копират твоят отговор и под него: "Peace"

А дали ще ми се възхищаваш или те отвращавам - това пак си е лично твоя работа, и пак не ме интересува  Hug

П.П. От коментар до коментар има огромна разлика, едно е да кажа:

"Аууу, Марадона, имаме коренно различни навици и нужди"
И съвсем друго:

"А защо си мислите, че това, че мъжете ви излизат с приятели и кесат всяка свободна минута по кръчми, е за хвалба? Аз, ако бях такъв ..... (тук си избери подходящо определение) и жена ми ме изтапоса по форумите, щях да я убия като куче!"

# 85
  • Мнения: 274
И ква е разликата?

Ти казваш, нещо, аз казвам друго...Кво толкова?

# 86
  • Мнения: 2 829
Аз пък не бих могла да живея с мъж, който домакинства и който иска да си стои всяка свободна минута вкъщи.

Добре е, че хората сме различни и се обвързваме с ралични типове партньори


и аз така.. Peace

....
заседи ли се в къщи ,започвам да се притеснявам
омъжена съм от 100 г вече и при динамичната работа ,която има моя мъж, стреса , и тн
смятам, че има нужда да излиза с приятели ,да си има хоби-боулинг ли ще е,билярд ли еврофутбол ли--не ме интересува точно дейността
даже го поощрявам
така както аз излизам и си имам своите малки нещица  Wink

в семейният живот има време за всичко и за общо излизане с приятели , и за деца ,и  всеки сам да се забавлява

# 87
  • Мнения: 274
Мънки, ти си луда! Как така ще го пускаш? Ами ако загледа нещо чуждо?   Wink

# 88
  • Мнения: 2 829
А защо си мислите, че това, че мъжете ви не излизат с приятели и кесат всяка свободна минута в къщи, е за хвалба? Аз, ако бях такъв чехлар и жена ми ме изтапоса по форумите, щях да я убия като куче!


Защото съм убедена,че системната употреба на алкохол води до домашно насилие,катастрофи по пътищата,импотентност,сърдечни болести и психологична регресия.
Ето ти,например, си един много добро доказателство за това.Днес една бира, утре две,после три и така лека - полека организма става толкова зависим от това вкусно, безобидно питие,че в един момент вече не си в състояние да се въздържаш от неприемливо за околните поведение.Затова предпочиташ компанията на такива,дето вървят по същия път,за да не осъзнаваш колко дълбоко затъваш.

Нямам желание да споря с теб,Марадона.Написах поста с най-добри чувства.

това звучи доста обидно Thinking
незнам как може да пишеш за някого подобно нещо без да го познаваш въобще Thinking
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Марадона,изхвърляйки кофата и купувайки си вестник може да пр...не съседката Wink Wink Whistling Whistling
Такива неща не ме притесняват, Hug Hug

и да не е домашен любимец,не е  на каишка

по-интересното е ,аз да не се загледам  Joy

Последна редакция: пн, 23 фев 2009, 17:47 от *Мънки*

# 89
  • Мнения: 2 196
Ох, добре че е форума, та да разбера, че Марадона е алкохолизиран, импотентен психопат.
Марадоне, ти що не си ме информирал своевремено, ами ме оставяш да тъна в заблуда? Crossing Arms

# 90
  • Мнения: 2 448
Единственото, което не мога да приема за нормално е, мъжът да си излиза с приятели свободно , а да забранява същото на жена си, при положение, че тя го иска (защото има и такива мъжът им ходи като разпран и не се прибира, те дремят и след някоя и друга годинка се сещат, че и на тях им се излиза с дружки, ама не останали такива и почват темите из ДиС).  Mr. Green

# 91
  • Мнения: 2 829
Паси--и аз това не го разбирам и не го считам за нормално въобще Naughty

# 92
  • Мнения: 274
Ох, добре че е форума, та да разбера, че Марадона е алкохолизиран, импотентен психопат.
Марадоне, ти що не си ме информирал своевремено, ами ме оставяш да тъна в заблуда? Crossing Arms

Успокой се!  Hug Те ревнуват и  ти завиждат. За това говорят така. Но ние сме стабилни като райбер и няма да се поддадем на провокации.

ПП. Излез пийни нещо с приятелки довечера. Аз ще сготвя.

# 93
  • Мнения: 2 196
ПП. Излез пийни нещо с приятелки довечера. Аз ще сготвя.
Ще ти купя бира на връщане.

# 94
  • Мнения: 274

Защото съм убедена,че системната употреба на алкохол води до домашно насилие,катастрофи по пътищата,импотентност,сърдечни болести и психологична регресия.
Ето ти,например, си един много добро доказателство за това.Днес една бира, утре две,после три и така лека - полека организма става толкова зависим от това вкусно, безобидно питие,че в един момент вече не си в състояние да се въздържаш от неприемливо за околните поведение.Затова предпочиташ компанията на такива,дето вървят по същия път,за да не осъзнаваш колко дълбоко затъваш.

Нямам желание да споря с теб,Марадона.Написах поста с най-добри чувства.

дова звучи доста обидно Thinking
незнам как може да пишеш за някого подобно нещо без да го познаваш въобще Thinking


Мънки, ти пък кво се връзваш.  Hug На мен ми е през дедовия. То най-лесно да препишеш собствената си пернишка трагедия на непознат от форума...  Mr. Green
Аре наздраве  Hug

# 95
  • Мнения: 46 508
И ква е разликата?

Ти казваш, нещо, аз казвам друго...Кво толкова?



Разликата е, че не поставям определени. Грозно и неуместно е.

# 96
  • Мнения: 274
И ква е разликата?

Ти казваш, нещо, аз казвам друго...Кво толкова?



Разликата е, че не поставям определени. Грозно и неуместно е.



Ако си се обидила от думата чехлар, смятам, че нямаш основание. Все едно на мен да ми кажеш - пиянде.  Hug Аре наздраве  Peace

# 97
  • Мнения: 2 388
Марадоне, ти що не си ме информирал своевремено, ами ме оставяш да тъна в заблуда?  Crossing Arms

Чудех се кога ще се включи благоверната, за да изясни нещата.

Мънки изцяло ми се припокрива мнението с твоето. Simple Smile

# 98
  • Мнения: 46 508
Ако си се обидила от думата чехлар, смятам, че нямаш основание. Все едно на мен да ми кажеш - пиянде.  Hug Аре наздраве  Peace

Не съм се обидила от определението, по простата причина, че не е  Laughing познавам мъжа си и знам, че не е човек, който се страхува да сподели нуждите си, ако искаше да излиза след работа - вЕрвай ми, до сега да го е показал.

Обижда ме това, че целенасочено правиш опит да ме обидиш, без да ни познаваш.

А само можеш да гадаеш колко съм свестна, щом мъжът ми предпочита моята компания вечер за пиене  smile3503

За пиенето - признавам си - пияндета сме, всяка вечер, айде наздраве Mr. Green

# 99
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 078
И аз като Мънки. Ако скъпият се застои прекалено много вкъщи /без бири, еврофутболи и футболи/ ще реча, че си има любовница и ми се мазни. Докато излиза на бира с приятели и колеги 2-3 пъти седмично, всичко е ОК.

А това, че ежедневното поглъщане на малко алкохол води до алкохолизъм, е в Топ 3 за Най-големите форумски глупости. Не за друго, ами щот твърдящите го изобщо не говорят от личен опит /ама личен!/, а някой чул, че някой видял, че зълвеният син станал алкохолик.

# 100
  • Варна/Лондон
  • Мнения: 1 441
от това наздраве от Мрадона вече трета чаша вино пия  Joy Joy

# 101
  • Мнения: 274
Пияници такива. Една по една всичко ще си признаете.

# 102
  • Мнения: 260
Излиза 2-3 пъти в месеца Peace
То и аз излизам с колежки без него Peace
Не искам да ми свети или аз да му светя ooooh!

# 103
  • Мнения: 3 294
В това отношение никога не сме имали проблеми . И той излиза на по биричка с приятели/колеги ... и аз практикувам същото . И то не заради това че не можем да пием вкъщи двамата или защото не ни е приятно да сме двамата , а всеки човек има нужда да разпусне без любимия , да се среща с други хора освен него ... все пак трябва да имаме и други социални контакти , няли Wink

# 104
.............. всеки човек има нужда да разпусне без любимия , да се среща с други хора освен него ...

Не всеки - аз нямам такива нужди, нито мъжа ми. Срещаме се с много хора, но го правим заедно. А ти, Мадам, практикувай повече излизане фреш, жена в положение си  pregnant smile3521

# 105
  • Мнения: 371
Няма опция "никога" в анкетата.
Няма да гласувам Crossing Arms

# 106
  • Мнения: 64
И аз като Мънки. Ако скъпият се застои прекалено много вкъщи /без бири, еврофутболи и футболи/ ще реча, че си има любовница и ми се мазни. Докато излиза на бира с приятели и колеги 2-3 пъти седмично, всичко е ОК.

А това, че ежедневното поглъщане на малко алкохол води до алкохолизъм, е в Топ 3 за Най-големите форумски глупости. Не за друго, ами щот твърдящите го изобщо не говорят от личен опит /ама личен!/, а някой чул, че някой видял, че зълвеният син станал алкохолик.


хаха добре че ми спести писането, намирам го за съвсем нормално да излиза с приятели на по бира , питие коктейл или каквото там пият ...

# 107
  • Мнения: 1 174
Не съм гласувала, защото мъжа ми не ходи да пие бира с колеги/ приятели, той ги води вкъщи да пият бира  Rolling Eyes Предполагам питаш дали ходи някъде навън. Мога да ти кажа, че да ти ги води вкъщи е по - гадно  Twisted Evil Поне ако са навън няма да се превръщам в сервитьорка /е, ако трябва да съм честна всъщност той се оправя сам, слага чаши прибори, салатки и разчиства масата после, щото знае че се дразня /, но не мога примерно да се обтегна на диванчето и да си почивам, ами трябва да им слушам глупостите или да ходя в спалнята, при нас хола е и дневна и кухня. Не ми харесва и това, че като ги кани не се обажда да предупреди, а си се тръсват дружинка. Уф  Close

# 108
  • Мнения: 940
няколко пъти в годината Thinking

# 109
  • Мнения: 337
Засега я пие с мен, пък по натам ще видим.  Whistling

# 110
  • Варна/Лондон
  • Мнения: 1 441
Марадона,къде си бе ,таман щях да те давам за пример в дискусионна тема с милото  WinkТой не иска да излиза с приятели -аз му казвам ,че ще си помислят ,че аз го спирам...а той- не ме занимавай с глупости newsm78

# 111
  • Sofia
  • Мнения: 336
Моичкият излиза - кога по-често, кога по-рядко, зависи от настроението. Писах всяка вечер, защото дори да е така не виждам нищо нередно в това.
Не се оплаквам - когато мога и аз отивам (от предходната тема за пиенето, установих, че и двамата сме латентни алкохолици).
Няма все да стои до полата на жена си, я!

# 112
  • Мнения: 289

Веднъж в месеца, смятам го за нормално , но пък спортува 2 пъти в седмицата и не е в къщи до 8.

# 113
  • Мнения: 2 013
Не дадох глас в анкетата понеже моя отговор го няма.Мъжът ми не пие  Naughty
Не се е случвало и да закъснява с колеги след работа  Hug

# 114
  • Мнения: 9
Като гледам анкетата излиза че е пълно с мъже, които непрекъснато са до полата на жена си. Не ми се вярва много, според мен реалността е по-различна. Мъжът ми излиза поне един път в седмицата с приятели и аз смятам че няма лошо, даже напротив, понякога даже се радвам като ми се махне от главата.

# 115
  • Мнения: 46 508
Като гледам анкетата излиза че е пълно с мъже, които непрекъснато са до полата на жена си. Не ми се вярва много, според мен реалността е по-различна ...

Странно заключение. Не можеш ли да приемеш, че хората са различни, не всички имат твоите и тези на мъжа ти нужди.

При плоложение, че едно нормално работно време е до 18 ч., а яслите/градините работят до 19 ч., какво толкова странно има човек да не се мотае като муха без глава? Или мислиш, че всички имат детегледачки, домашни помощници или баби под ръка Laughing

# 116
  • София
  • Мнения: 7 097
Хм. А замисляла ли си се че всъщност може да не пие бири , а да чука нещо чуждо?
Не. Просто ме дразни, че ходи да пие биричка. Пък аз не мога да мръдна по-принцип.  Tired

Ами, замисли се, тогава... Mr. Green

Напоследък рядко, но не се дразня - напротив. Казала съм му - който ходи по бири и да е вечерял, за да не му слагам после и на него  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт